Skocz do zawartości

Złączki T-2 - przedłużka, rotator, nosek 2", T-2/Canon


Piotr K.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kilka zalegających złączek T-2:

 

1. Przedłużka 20 mm. Stan idealny. Cena - 25 PLN z moją wysyłką paczkomatem InPost.

 

2. Rotator T-2, krótki tor optyczny - ale nie wiem ile, na oko 4-5 mm. Wg mnie nadaje się do jakiejś niewielkiej kamerki, aparatu się na tym nie powiesi, bo jest za delikatny. Cena - 45 PLN z moją wysyłką.

 

3. Nosek 2" - gwint męski T-2 GSO/DO. Stan idealny, nadaje się jako nosek np. do kątówek Baadera w systemie T-2, albo żeby podłączyć do wyciągu aparat z adapterem bagnet - T-2. Cena - 55 PLN z moją wysyłką.

 

4. Adapter T-2 - bagnet Canon gruby - nadaje się do podłączenia aparatu do wyciągu teleskopu. Cena - 35 PLN z moją wysyłką.

T-2_20mm.jpg

T-2_nosek_01.jpg

T-2_nosek_02.jpg

T-2_rotator_01.jpg

T-2_rotator_02.jpg

T-2_EOS_gruby_01.jpg

T-2_EOS_gruby_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja cen:

 

1. Przedłużka T-2 20 mm. Stan idealny. Cena - 20 PLN z moją wysyłką paczkomatem InPost.

 

2. Rotator T-2, krótki tor optyczny - ale nie wiem ile, na oko 4-5 mm. Wg mnie nadaje się do jakiejś niewielkiej kamerki, aparatu się na tym nie powiesi, bo jest za delikatny. Cena - 40 PLN z moją wysyłką.

 

3. Nosek 2" - gwint męski T-2 GSO/DO. Stan idealny, nadaje się jako nosek np. do kątówek Baadera w systemie T-2, albo żeby podłączyć do wyciągu aparat z adapterem bagnet - T-2. Cena - 50 PLN z moją wysyłką.

 

4. Adapter T-2 - bagnet Canon gruby - nadaje się do podłączenia aparatu do wyciągu teleskopu. Cena - 30 PLN z moją wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja + ceny w dół :) Pozostały:

 

2. Rotator T-2, krótki tor optyczny - ale nie wiem ile, na oko 4-5 mm. Wg mnie nadaje się do jakiejś niewielkiej kamerki, aparatu się na tym nie powiesi, bo jest za delikatny. Cena - 35 PLN z moją wysyłką.

 

4. Adapter T-2 - bagnet Canon gruby - nadaje się do podłączenia aparatu do wyciągu teleskopu. Cena - 25 PLN z moją wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja + ceny w dół :) Pozostały:

 

2. Rotator T-2, krótki tor optyczny - ale nie wiem ile, na oko 4-5 mm. Wg mnie nadaje się do jakiejś niewielkiej kamerki, aparatu się na tym nie powiesi, bo jest za delikatny. Cena - 30 PLN z moją wysyłką.

 

4. Adapter T-2 - bagnet Canon gruby - nadaje się do podłączenia aparatu do wyciągu teleskopu. Cena - 20 PLN z moją wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karp_killer napisał:

Hej, wezmę Adapter T-2 - bagnet Canon o ile aparat w nim "nie lata", bo w moim lata :) Wygląda na trochę wyślizgany, czy jest luz?

 

Od strony aparatu nic nie lata i bardzo ładnie ciasno wchodzi (na szczęście został mi jeszcze Canon 4000D od kumpla, na którym mogę to sprawdzić :) ). Od strony gwintu T-2 - zapewne też nie, ale nie mogę już tego sprawdzić, bo sprzedałem wszystkie złączki T-2, a oba moje EDki nie mają wyciągów zakończonych gwintem T-2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.