Skocz do zawartości

[S] Omegon Power Tank - 7Ah - zasilanie w terenie (gniazda zapalniczkowe; USB)


Tuvoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sprzedaję power tank firmy Omegon o wydajności 7Ah. Powód jest prosty - przerzuciłem się z DSLR na kamerę chłodzoną i potrzebuję dużo więcej prądu to wyjazdów w teren.

 

Specyfikacja sprzętu jest dostępna tutaj: https://www.astroshop.pl/baterie-i-akumulatory/omegon-power-tank-7ah/p,33241

W komplecie oczywiście kabel do ładowania.

 

Power tank jest w dobrej kondycji jeśli chodzi o pojemność elektryczną. Praktycznie wystarcza na tyle co na początku gdy był kupiony czyli ok 1.5 roku temu. Kiedyś zasilałem nim EQ5 (tak, stawiałem 200/1000 na tym montażu :D), ale potem dokupiłem drugi power tank bo doszedł dreamfocuser, cięższy montaż etc. Spokojnie wystarczy na całą noc do zasilania np. grzałek czy wspomnianego EQ5.

 

Starałem się zawsze przestrzegać wskazówek producenta: przechowywać naładowany, nie rozładowywać do oporu i nie przeładowywać go.

 

Cena jaką proponuję to 260 zł + ew. koszty wysyłki. Możliwy odbiór osobisty na terenie Krakowa. Zdjęcia (w tym jedno archiwalne :D) poniżej:

20210628_080957.jpg.7ad69484e52774730d11e16d20fa6a9f.jpg

20191016_225406.jpg.59a66b0f923328ecf69e13b6f9d1bd04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.