Skocz do zawartości

Kamera ZWO ASI1600MM PRO - 16Mpix, monochromatyczna, chłodzona TEC z buforem DDR 256MB


everr

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji awansu sprzętowego sprzedam kamerę ZWO ASI1600MM w wersji PRO. Jest to kamera monochromatyczna z chłodzeniem i buforem DDR. Wersja PRO to ostatni wypust po usprawnieniach. Dalej jest już tylko GT.

Stan jak nowy.

Kamera w pełni sprawna (chłodzenie, hub itp.) kupiona w maju 2019. Używana kilkanaście razy w roku. W zestawie wszystko co fabryczne. Przechowywana w czystych warunkach w domu (nie posiadam budki astro).

Nigdy mnie nie zawiodła. Pomimo rzucenia się przeze mnie na głęboką wodę czyli rozpoczęcia przygody z astrofotografią od zaawansowanego sprzętu, kamera była najlepszym wyborem. Pod miejskim i okołomiejskim niebie nieoceniona.

Zapraszam po odbiór osobiście, a jeśli to niemożliwe mogę wysłać.

 

Profesjonalny opis tutaj:

https://www.astroshop.pl/aparaty-do-astrofotografii/zwo-aparat-fotograficzny-asi-1600-mm-pro-mono/p,56064

 

Cena: 4700zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.