Skocz do zawartości

Nowe Okulary Orto i Kellnera Takahashi.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Odstąpię nowe okulary Orto Takahashi z serii Starbase.Są oryginalne zaślepki i okulary opakowane w oryginalne sklepowe woreczki.Tak sprzedaje je aktualnie Firma Takahashi.
Okulary były użyte bodajże trzykrotnie , stan sklepowy.Posiadam aktualnie na stanie ponad 25 okularów Orto i Kellner , wszelakiej maści i marek , muszę zredukować sprzęt do najczęściej używanego minimum.Okulary w praktyce moim zdaniem wypadają lepiej od okularów Orto BCO i są ładnie wykonane wizualnie oraz estetycznie.Fotki mogę wysłać na telefon , lub niebawem wstawię tu w temacie.

1.Ogniskowa 6mm -cena 255zł z wliczonym kosztem przesyłki priorytetowej Pocztą.
2.Ogniskowa 18mm -cena 255zł z wliczonym kosztem przesyłki priorytetowej Pocztą.

Proszę Link do produktu w USA.Okulary zostały zakupione niedawno w USA.Niebawem pojawią się następne okulary , które wystawię tu w ogłoszeniu.
https://www.astronomics.com/takahashi-s ... piece.html
Kontakt PW.
Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Orto Takahashi 6mm-nieaktualny.

Będą niebawem również planetarne Kellnery Takahashi Starbase , tak jak mamy planetarne Kellnery RKE , Edmund Optics USA.
Wszystko nóweczki pachnące jeszcze nowością , też bardzo dobre w obrazach jak Orto Taka Starbase , czy Kellnery RKE USA.

Wyprzedaję te ogniskowe , które mi się powtarzają w moim zestawie stricte planetarnych szkiełek.Za dużo też ostatnio zakupiłem na raz w USA i powieliłem ogniskowe.

Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Dochodzą okulary Orto i Kellnera Takahashi. Wstawiam dwa zdjęcia , wszystkie szkiełka nowe.Szkiełka dają na osi bardzo dobre i ostre , kontrastowe obrazy , porównywałem z innymi okularami Orto i Kellnera innych Firm.W tej cenie i jako nowe nie kupimy lepszych okularów z tak ostrymi obrazami na osi.Okulary nie wprowadzają zafarbu w obraz i nie przekłamują kolorów , obrazy Planet są bardzo ładne , ostre i kontrastowe.W sprzętach z małym F będą świetnie pracowały , przy większym F w około ostatnich 10% pola w niektórych ogniskowych pojawia się mniej ostry obraz.Dodam że w porównaniu z innymi okularami Orto czy Kellnera w dużo wyższych cenach zakupu w sklepie około 100 Euro wypadają znakomicie.To moim zdaniem taka ekonomiczna seria okularów w wydaniu Takahashi Starbase.

1.Kellner 25mm -215zł.
2.Kellner 20mm -215zł.
3.Kellner 10mm -245zł.
4.Orto 20mm -255zł.
5.Orto 18mm -255zł.
6.Orto 14mm -255zł.
7.Orto 9mm -255zł.

Podane ceny zawierają koszty ubezpieczonej przesyłki priorytetowej Pocztą.
Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Kellner1.jpeg

Kellner2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Edgens zmienił(a) tytuł na Nowe Okulary Orto i Kellnera Takahashi.

Witajcie.
Poz.3 Takahashi Kellner 10mm -rezerwacja.To był rodzynek już chyba nie produkowany , sprawdzałem go dokładnie , daje świetne obrazy Księżyca i Planet.Porównany w dwóch Refraktorach APO D-115mm i D-80mm z Orto Zeiss 10mm i Plosslem Japan Silver Top Vixen 10mm wypadł naprawdę wyśmienicie.A cena śmiesznie niska , jak za tą jakość jaką oferuje w praktyce.Obrazki białe , bez przekłamania barw , niby taka tania seria a świetnie wszystkie sprawdzają się w praktyce.
Pozostały długie Kellnery 20mm i 25mm , oraz Orto 20mm.Polecam do długoogniskowych sprzętów , Maki , SCT , długie Refraktory , na osi obrazy są naprawdę w nich znakomite.Porównywałem z Plosslami TV o tych samych ogniskowych i z innymi wysokiej jakości okularami planetarnymi.W tych cenach naprawdę warto , wyniki na osi z Planetami czy na Księżycu są też w tych szkiełkach znakomite.
Pozdrawiam Krzysztof.:icon_wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.