Skocz do zawartości

[S] Optolong L-pro eos-ff clip - cegiełka dla Ukrainy


janekosa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 
Na sprzedaż leci filtr Optolong L-pro w wersji clip do apratów full frame canona. 
jeden róg obudowy jest delikatnie zniszczony (za pierwszym razem montowałem jak debil i uszkodziłem, ale odgiąłem i działa w 100% ok). 
Trafila się niezła sztuka, miałem okazje ją zmierzyć spektrofotometrem. Na zdjęciach wyniki. 
Połowa kwoty zostanie przeznaczona na pomoc dla Ukrainy w ramach 2 akcji w których uczestniczę. (Szczegóły poniżej)

Cena wywoławcza 800 zł, przy czym ja zdecydowanie wole sprzedać niż sprzedawać, także piszcie z ofertami, nie obrażę się. 
 

jezeli chodzi o akcje w ktore jestem zaangażowany

1. Jako strzelec sportowy i legalny posiadacz broni (w tym karabinka ak) wraz z kolegami prowadzę szkolenia dla ochotników Ukraińskich którzy wracają do siebie walczyć. Szkolimy ich z pierwszej pomocy, podstaw taktyki (postawy strzeleckie, wykorzystywanie osłon) i obsługi broni. Nasze koszty to wynajem strzelnicy i amunicja (obecnie niemal nie do dostania). W tej chwili wraz z kolegami już dołożyliśmy do tego „interesu” kilka tysięcy i dłużej nie jesteśmy w stanie tego ciągnąć bez zbierania dofinansowania.

 

2. zbiórka na stazy taktyczne i inne środki pierwszej pomocy do apteczek taktycznych. Oprócz staz (opaski zaciskowe do odcięcia dopływu krwi do nogi lub ręki dla zatrzymania krwawienia z tętnicy) są to koce nrc (bardzo lekkie, pozwalają ogrzać rannego i są na tyle mocne że nadają się także jako improwizowane nosze) , opatrunki hemostatyczne (gazy nasączone środkiem na krzepnięcie do masywnych krwotoków), opatrunki wentylowe (do ran postrzałowych klatki piersiowej - powstrzymują odmę) i inne. 
 

oba cele się łączą, osobom przez nas przeszkolonym staramy się dostarczyć taki ekwipunek wiedząc że będą umieli z niego skorzystać. 
 

jeżeli kogoś interesuje wsparcie nas w naszych działaniach poza kupnem to oczywiście zapraszam do kontaktu 

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.