Skocz do zawartości

11 czerwca 2005 - Silos


Rekomendowane odpowiedzi

Oto ile warte są prognozy ICM :Boink:

 

Dziś wszystko pozmieniali, bo im już nie pasowało. Po co robi się taką prognozę, skoro niczego ona nie wnosi. Zauwazyłem, że prognozy są dość dobre ale na góra 24 godziny.

 

mgram1609.gif

 

Z drugiej strony szanse zawsze jakieś są ale małe więc proponuje raczej się nie przygotowywać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ile warte są prognozy ICM  :Boink:

 

Dziś wszystko pozmieniali, bo im już nie pasowało. Po co robi się taką prognozę, skoro niczego ona nie wnosi. Zauwazyłem, że prognozy są dość dobre ale na góra 24 godziny.

 

post-433-1118470873_thumb.jpg

 

Z drugiej strony szanse zawsze jakieś są ale małe więc proponuje raczej się nie przygotowywać

 

Pozdrawiam

:icon_sad: To kaprawo troche...

Choc musze przyznac ze wczoraj pomimo takiego sobie seeingu (i chmurzyska i niebo zaswietlone i kupa latarni wokolo) wyszedlem sobie z telepem przed blok...

Sierp ksiezyca byl jak dla mnie super, saturn z 4 ksiezycami wymiatal :banan: ... no nie wiem moze to dlatego ze to byl moj pierwszy raz?

Jedno wiem napewno "szukacz komet" panow U, uzmyslowil mi jak sie mecza chlopaki ze Strong Man...Transport słupa jest rozwiazany kiepsko. W sumie to wcale nie jest rozwiazany :( (a przydala by sie przynajmniej jakas raczka)

 

Wracajac jednak do tematu...Moze im sie odmieni tak kolo poludnia...PLIZZZ :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pogoda zawiodła. Odwołujemy w dniu dzisiejszym wyjazd.

 

Chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury, chmury :burza::angry:

 

Zdjęcie satelitarne z godziny 12.00

 

satelita.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiedziałem że tak będzie, więc nawet się nie przygotowywałem. Nie robiłem sobie nadziei. Trochę mi nie chciało się wierzyć, że po takim fatalnym tygodniu akurat dla nas pogoda zrobi wyjątek.

Niedziela mi odpada, choć też nie wierzę by miało być lepiej. :angry:

 

Może się wreszcie spotkamy, kiedyś.

 

A propos księżyca Kraku, wczoraj był rzeczywiście super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela odpadła dla zdecydowane wiekszości. prognoza niestety już teraz wskazuje że nie będzie nawet jutro jeszcze dobrze.

 

Wstępnie proponuje 18 czerwca jako kolejny termin spotkania

 

Nie wiecie co sie dzieje z Pawełm Schmidtem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.