Skocz do zawartości

Kamerka LogiTech QUICKCAM - pomóżcie!


Gość cygnus

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie witam i odpowiadam.

KrzysztofZ - no i właśnie ot to chodzi. Ponownie mam napisać jak doszedłem do "perfekcyjnego" instalowania kamerki. Więc odpowiadam - nie doszedłem. Poprostu ją zainstalowałem tak jak każdy inny sprzęt. Jak mam to opisać? Procedury instalowania sprzetu są przecież ogólnie znane i nie ma w tym żadnych cudów. Napisałem więc to co napisałem.

Pewnie że procedury są znane. Wyciągasz sprzęt z pudełka, wyciągasz z pudełka płytkę. Dalej postępujesz wg instrukcji, bo czasem trzeba najpierw coś wgrać a potem podłączyć a czasem odwrotnie. Wszystko jest banalne, zwłaszcza jak kupiłeś kamerkę w astromarkecie i nie dostałeś żadnych sterowników. A sprzedający nie wie jak zainstalować. Poprostu trzeba znaleźć w sieci WŁAŚCIWE PLIKI i wykonać na sprzęcie WŁAŚCIWE CZYNNOŚCI.

A temat założyłem - po pierwsze po to, żeby nie tracić czasu na poszukiwanie metodą prób i błędów, a po drugie po to, że może nabywca kolejnej sztuki takiej już przestarzałej kamerki nie będzie musiał tyle samo czasu tracić co ja na sprawdzanie, które z tych znalezionych gdziekolwiek plików są właściwe i jaką sztuczkę trzeba zrobić żeby konkretny sprzęt w ogóle zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat założyłem - po pierwsze po to, żeby nie tracić czasu na poszukiwanie metodą prób i błędów, a po drugie po to, że może nabywca kolejnej sztuki takiej już przestarzałej kamerki nie będzie musiał tyle samo czasu tracić co ja na sprawdzanie, które z tych znalezionych gdziekolwiek plików są właściwe i jaką sztuczkę trzeba zrobić żeby konkretny sprzęt w ogóle zadziałał.

Dokładnie - to tak jak z instalacją niektórych kart sieciowych 3Com-a - można ch...ry dostać (ech stare dobre czasy).

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.