Skocz do zawartości

Sprzedam ES 14mm, 2x SWA 5mm, szukacz 8x50


Gość Arek_P

Rekomendowane odpowiedzi

1. Parka okularów Sky-Watcher SWA-58 5 mm. Używane w lornecie kątowej 70mm do obserwacji Księżyca. Jestem pierwszym właścicielem. Kupowałem mniej więcej 2 lata temu. Nie mogę znaleźć paragonu. Oba okulary w stanie praktycznie sklepowym. W obu lekko grzechoce jakaś soczewka wewnątrz przy mocniejszym poruszaniu. Ten typ podobno tak ma. Obrazy oczywiście bez zarzutu. 

Cena za parkę: 400zł z przesyłką paczkomatem

 

2. Okular Explore Scientific 14 mm. Zakupiony razem z drugim takim samym do lornety kątowej. Jeden zostawiam, drugi sprzedaję. Oba takie same. Losowo wybrałem jeden. Jestem pierwszym właścicielem. Mam paragon z kartą gwarancyjną. Okular niewiele używany. Stan i tutaj bliski sklepowemu.

Cena: 650zł z przesyłką paczkomatem

 

3. Szukacz 8x50 prosty GSO. To szukacz z teleskopu GSO 10", który zakupiłem w sierpniu. Nieużywany poza testem czy działa dobrze na gwiazdach. Mam do niego mocowanie z innego szukacza, który zakupiłem jako używany, co widać na zdjęciach.

Cena: 150zł z przesyłką paczkomatem

 

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

 

12.jpg

Edytowane przez Arek_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuszna uwaga. Sam nie byłem do tej pory świadomy różnicy :) Wygląda na to, że sprzedaję TMB w pudełku SWA. 

Kupowałem w Teleskopach.pl. Musieli mieć zapakowane przez pomyłkę w inne pudełka. Link zrobiłem na podstawie pudełka i stąd błąd w opisie. 

 

Korekta ceny: 265 z przesyłką 

Edytowane przez Arek_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.