Skocz do zawartości

SkyWatcher Star Adventurer głowica lub komplet ze statywem


poldip

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż SW Star Adventurer, wersja biało-zielona. 

Nie jestem pierwszym właścicielem. Kupiony na forum. Montaż jest sprawny, nosi zwyczajne ślady użytkowania. Powodem sprzedaży jest zmiana koncepcji zestawu mobilnego.

Mam pełen komplet (klin paralaktyczny, przeciwwaga z prętem, uchwyt L z mikroruchami DEC, przejściówka z dovetaila na śrubę, podświetlenie lunetki) oraz oryginalny statyw. Brak pudełka. Najchętniej sprzedam całość, ale jeżeli trafią się chętni na poszczególne elementy, to wtedy zestaw rozbiję.

 

Cena za całość ze statywem włącznie to 1590zł. Preferowany odbiór osobisty lub dodatkowo płatna przesyłka kurierem. Z powodu rozmiarów statywu paczka nie wejdzie do paczkomatu (chyba), natomiast jeżeli kupujący nie będzie chciał statywu wtedy preferuję paczkomat.

Fotki dodam jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wrzucam kila fotek.

Statyw nie jest topowy ani docelowy. Niemniej jednak taki standardowo daje Sky-Watcher. Spędziłem nad nim chwilę poprawiając to i owo aby był sztywniejszy i moim zdaniem spokojnie nadaje się na początek. Do krótkich ogniskowych jest wystarczająco stabilny.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_3084.jpg

IMG_3088.jpg

IMG_3087.jpg

IMG_3089.jpg

IMG_3090.jpg

Edytowane przez poldip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wycofuję statyw. Może tak będzie prościej. Gdyby ktoś chciał to będzie dostępny.

Zestaw bez statywu 1300zł.

 

Również gdyby był ktoś chętny na poszczególne elementy osobno - głowica, przeciwwaga, klin, L-ka, podświetlenie, etc. , to jestem otwarty na propozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.