Skocz do zawartości

Tuba SCT 8 XLT Celestron


Smorff84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Do sprzedania mam teleskop Celestron SCT 8 XLT. Teleskop kupiłem ok 3 lata temu na sąsiednim forum. Na tubie widać liczne otarcia jak i na szynie. Widać ze teleskop już miał paru właścicieli jest widocznych parę rysek na korektorze jak i kropek. Nie chciałem na siłę tego polerować. Dlatego wyłącznie odbiór osobisty. Ta taśma wokół teleskopu to nie izolacja tyło taka prowizoryczna grzałka jest tam drut oporowy czasem używałem jak zaparował korektor do teleskopu dorzucam reduktor F6,3 jest on z wadą w postaci rozklejonych lekko szkieł prawdopodobnie komuś upadł kupiłem go z tą wadą. Kolimacja jest ok głównie używałem ten teleskop z nasadka baadera bbhs i okularami viksena slv 4,5,6,9 mm oraz z PL TV 8 i 11 mm. Dawane obrazy mi się osobiście podobały jak i z samego teleskopu jestem zadowolony jednak ostatni myślę nad powrotem do Newtona 10. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW oraz odpowiem na dodatkowe pytania jak i prześlę dodatkowe fotki Cena 3500 zł i wyłącznie odbiór osobisty w Sosnowcu.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.