Skocz do zawartości

Promocja w sklepie Combat.pl na teleskopy i lornetki, powitanie przy okazji.


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - nie jestem związany w żaden sposób z sklepem Combat.pl, to nie jest reklama! Już się tłumaczę...

 

Zaciekawiony astronomią poszukiwałem lornetki która pozwoliła by mi zobaczyć więcej niż zapleśniałe rodzinne Tento 7x50.  Kiedy byłem przekonany o kupnie DO Silver 10x50 w sklepie teleskopy.pl znalazłem na tej dziwnej stronie combat promocję na DO Titanium 7x50 (porro oczywiście) w cenie trochę ponad 800 złotych. W innych sklepach ceny zaczynały się od 960 zł więc czując okazję skusiłem się i szczerze nie żałuję.

 

Wprawdzie mojej lornetki już nie mają na stanie, ale ostało się kilka promocji na inne droższe lornetki i przede wszystkim na cały asortyment teleskopów. Nie ma dużego wyboru ale może ktoś znajdzie coś dla siebie w dobrej cenie. Wszyscy wiemy że lepsze są specjalistyczne sklepy, ale spojrzeć nie zaszkodzi. Nie porównywałem wszystkich cen, ale kilka losowych dobsonów i refraktorów mają faktycznie trochę taniej niż na teleskopy.pl albo na DO.

 

Combat.pl to sklep pochodny z sklepem x-kom. Z obsługą sklepu x-kom mam bardzo dobre wspomnienia więc jest szansa że w tym sklepie będzie podobnie w razie problemów.  Wysyłka była ekspresowa, towar spakowany dobrze, nie potrafię się do niczego przyczepić. Może do ciężko pracującego pierścienia ostrości, ale to kwestia producenta...

 

Takie to moje powitanie z gronem Astropolis, pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OnlyAfc napisał(a):

No co za przypadek, rejestrujesz się, nie wypełniasz żadnych informacji o Sobie, zakładasz pierwszy temat i w pierwszym zdaniu piszesz, że nie jesteś związany ze sklepem, który polecasz :)Coincidence Reaction GIF

Zarejestrowałem się w celu kupna okularu na markecie od astro4u.net . Następnie chcąc się przywitać udostępniłem jedyną wartościową informację jaką miałem(jako że jestem laikiem w temacie astro) - o promocji w sklepie internetowym, z której sam prędzej skorzystałem. Informacje uzupełniłem teraz te które uważam za stosowne.

 

Jeśli to wystarczy żeby mnie na tym forum zakwalifikować do handlarza reprezentującego sklep, to spoko, pozostanę biernym słuchaczem(czytaczem) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.