Skocz do zawartości

Coś jest nie tak z moim lustrem???


Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Pilnie potrzebuje pomocy. Coś dzieje się z moim lustrem od jakiegoś czasu. Jestem świeżo po remoncie, więc lustro jest praktycznie nowe. 
Miesiąc temu podczas jego mycia zauważyłam tak jakby.. kwadratową linie dookoła włącznika, gdyż jest to lustro led. Nie pomogło mycie niczym w tym octem, więc odpuściłam walkę. Dzisiejszego dnia przy myciu zauważyłam równoległe, dziwne plamy w każdym rogu.. co powinnam zrobić?? 
Wspomnę jeszcze, że plamy wyglądają tak jakby były w środku, jednak widać je dokładnie co niestety psuje troszeczkę całokształt lustra… można coś na to poradzić? 
pilnie proszę o odpowiedź, dziękuje.

45D00CD3-0523-4375-90D4-6346C8B8ED2B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Wygląda jakby to było przyklejone od tyłu i klej reaguje z powierzchnią lustra?

Na szybko znalazłem jakieś lustro na necie i właśnie taki kwadrat jest od tyłu naklejony.

Klej musi być specjalny do lustra bo inaczej niszczy powierzchnię, pewnie jakiś chiński badziew.

Chyba do reklamacji (jeśli to uwzględnia ale pewnie nie).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Semeno napisał(a):

Hmmm. Wygląda jakby to było przyklejone od tyłu i klej reaguje z powierzchnią lustra?

Na szybko znalazłem jakieś lustro na necie i właśnie taki kwadrat jest od tyłu naklejony.

Klej musi być specjalny do lustra bo inaczej niszczy powierzchnię, pewnie jakiś chiński badziew.

Chyba do reklamacji (jeśli to uwzględnia ale pewnie nie).

Dziękuje za odpowiedź, tez miałam przeczucie, że jest to klej.. mam nadzieje ze podlega reklamacji ale nie wiem czy skoro stało się już to na tym lustrze to nie stanie się na kolejnym. W razie czego… nie da się tego naprawić samodzielnie raczej prawda?

Edytowane przez Amelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu jesteśmy forum astronomicznym i co prawda jest coś takiego jak nanoszenie na nowo powłok na zwierciadła, ale nie takie łazienkowe :) To się nie opłaca, no chyba że kosztowało grube tysiące. Jeśli się nie uda z tym, a potrzeba lustra z oświetleniem np. do makijażu, to rozejrzyj się za zwykłymi lustrami z lampami dookoła. Takim bez bajerów i przycisków dotykowych na tafli. Wkręcisz te 12 żarówek halogenowych dookoła (ewentualnie LEDowych z dobrym oddawaniem barw) i będziesz zadowolona.

 

Z gotowcami LEDowymi jest taki problem, że mogą miernie oddawać barwy i przez to będziesz inaczej widzieć kolory w takim świetle, a inaczej w dziennym, uważaj na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.