Skocz do zawartości

Czy Wisła w LM?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krótko, mało zawału wczoraj nie dostałem, oglądając dogrywkę.

 

Emocje były niesamowite, przy wyniku 2:1 Wiślacy już byli myślami w Lidze Mistrzów, a myślalem że w końcu dorośli do europejskiej piłki. Może te baty ich w końcu nauczą, że gra się 90 minut !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą powiedzmy sobie szczerze, że gdyby nie Majdan mogło paść spokojnie jeszcze kilka goli dla Greków.

 

Zgadza się.

 

Ale powiedzmy sobie również szczerze, że Majdan parę akcji przespał - chodzi mi oto, że notorycznie nie wychodził do dośrodkowań albo cornerów. Tak nie może być! Nawet trener Gmoch to zauważył i powiedział, że on "powinien tak wychodzić z bramki, żeby się go bali napastnicy" i "tak jak się do lasu wychodzi drzewa ścinać"

 

Mimo wszystko Majdana można "rozgrzeszyć" bo w ogólnym rozrachunku wychodzi mi 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie załamała wypowiedź Zieńczuka na temat zmarnowanych okazji. Tłumaczył się, że mu się

nogi trochę trzęsły. Kompletna amatorszczyzna. Facet od 20 lat nie robi nic innego tylko kopie

piłkę, co jest jego zawodem i za co dostaje bardzo godziwe wynagrodzenie i jak ma po tych 20 latach

kopnąć tą piłkę to mu się nogi trzęsą. To jakby mi się trzęsły nogi przy podchodzeniu do teleskopu,

albo trzęsły ręce przy zasiadaniu przy klawiaturze !!!

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu sie nie ma co dziwić, może Zieńczuk ma stresujące życie i mu sie wszystko trzęsie :) Ja jak pomacham troche hantelkami to też mi sie ręce trzęsa, że nie moge w entera trafic :szczerbaty:

 

A tak na marginesie pamięta ktoś dokłądny komentarz Gmocha, "...że jeden drugiemu dół obrabiał" :ha::ha::ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma wyjść na plusie czy na minusie? Mi wychodzi 0.

 

Nie wiem jakimi kryteriami sie kierowales, ze wyszlo Ci to "0"? Gość powinien dostaćnajwyżesze noty sposrod obu jedenastek. Gdyby rzeczywiscie nie wychodził do piłek to by Grecy wdupili dwucyfrówke! Nie wiem czy widziałeś jakie puscil bramki?! A co do Gmocha to powinien opowiadać te bajki przy obiedzie a nie brac sie za komnenotwanie. Gdyby i gdyby... Tak samo jak Zażycki na siatkówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakimi kryteriami sie kierowales, ze wyszlo Ci to "0"? Gość powinien dostaćnajwyżesze noty sposrod obu jedenastek. Gdyby rzeczywiscie nie wychodził do piłek to by Grecy wdupili dwucyfrówke! Nie wiem czy widziałeś jakie puscil bramki?! A co do Gmocha to powinien opowiadać te bajki przy obiedzie a nie brac sie za komnenotwanie. Gdyby i gdyby... Tak samo jak Zażycki na siatkówce.

 

Starałem się grę Majdana ocenić jak najbardziej obiektywnie. Czy powinien dostać najwyższe noty nie wiem :mellow: tak naprawdę nikt w tamtym meczu nie grał rewelacyjnie. Owszem Majdan parę razy uchronił Wisłę przed utratą bramek. Ale należy zauważyć, że całe zamieszanie jakie się pojawiło (koniec regulaminiowego czasu gry i koniec dogrywki) pod bramką Wisły było spowodowane nie świetną grą Greków, lecz tym, że Majdan nie potrafił pokazać, że "on tu rządzi". Kiedy było najgorzej? No właśnie podczas rogów, dośrodkowań i rzutów wolnych. Żelaznym obowiązkiem bramkarza jest wyłapywanie tego typu piłek. A Majdan często był niezdecydowany, nie wiedział czy stać na linii bramkowej i czekać na rozwój wydarzeń, czy wyjść i np. wypiąstkować lub złapać piłkę. Jego gra to typowa sinusoida - raz rewelacyjnie, innym razem źle. Sam jestem bramkarzem, więc wiem jak to jest. I mówcie co chcecie na Szczęsnego, na czym jak na czym, ale na fachu bramkarskim to on się zna i on również zauważył nierówną grę Majdana. Przykład - bramka strzelona przez Olisadebe z główki, dobitka. Oczywiście, że obrońcy nie powinni dopuścić Olego do dobitki, ale strzał (wprawdzie mocny) był w środek bramki (!), a w takim wypadku jeśli nie można złapać piłki, trzeba przenieść ją nad poprzeczką, czego Majdan niestety nie zrobił. :mellow:

 

Tak więc zliczając wszystkie pozytywy i negatywy na temat gry bramkarza Wisły, należy stwierdzić, że nie zagrał źle, ale i nie zagrał zbyt dobrze, czyli wychodzi na 0.

 

Trener Gmoch jest OK. Przynajmiej trochę rozrywki było B)

Edytowane przez Kędzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a więc zespoły które odpadły i które awansowały.

 

================

 

Odpadły:

 

Anorthosis Famagusta

AS Monaco

Broendby Kopenhaga

CSKA Sofia

Everton

FC Basel

Lokomotiw Moskwa

Malmoe FF

Partizan Belgrad

Slavia Praga

Sporting Lizbona

Steaua Bukareszt

Szachtar Donieck

Vaalerenga

VSC Debreczyn

Wisła Kraków

 

================

 

Awansowały:

 

Ajax Amsterdam

Anderlecht Bruksela

Artmedia Bratysława

Betis Sewilla

Club Brugge

FC Thun

Glasgow Rangers

Inter Mediolan

Liverpool FC

Manchester United

Panathinaikos Ateny

Rapid Wiedeń

Rosenborg Trondheim

Udinese

Villarreal

Werder Brema

 

 

No nikt nie pisze a było dziś losowanie grup Ligi Mistrzów :P

Ciekawe grupy, nie ma co ...

 

Grupa A:

1. Bayern Monachium

2. Juventus Turyn

3. FC Brugge

4. Rapid Wiedeń

 

Grupa B:

1. Arsenal Londyn

2. Ajax Amsterdam

3. Sparta Praga

4. FC Thun

 

Grupa C:

1. FC Barcelona

2. Panathinaikos Ateny

3. Werder Brema

4. Udinese Calcio

 

Grupa D:

1. Manchester United

2. Villarreal FC

3. OSC Lille

4. Benfica Lizbona

 

Grupa E:

1. AC Milan

2. PSV Eindhoven

3. Schalke 04 Gelsenkirchen

4. Fenerbahce Stambuł

 

Grupa F:

1. Real Madryt

2. Olympique Lyon

3. Olympiakos Pireus

4. Rosenborg Trondheim

 

Grupa G:

1. Liverpool FC

2. Chelsea Londyn

3. Anderlecht Bruksela

4. Betis Sewilla

 

Grupa H:

1. Inter Mediolan

2. FC Porto

3. Glasgow Rangers

4. Artmedia Bratysława

 

 

Grupy E,F,G i H rozegrają mecze 13 września, a dzień później pozostałe grupy.

Ciekawie jest grupa B, ciekaw jestem też jak Panathinaikos Ateny poradzą sobie z Barceloną :rolleyes:

 

Już nie mogę się doczekać, szczególnie kibicuję Barcelonie, Realowi Madryt i Liverpoolowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. <_<<_<<_<<_< Przynajmniej 2 bramki zawinił Majdan ewidentnie.Te 2 cornery. Żenada. Gość wychodzi 2 kroki i stoi. Czy Ty nie widziałeś dogrywki???Przy rożnym albo sie wychodzi do piłki (po piłkę) albo sie stoi na linii bramkowej. Pozdro.

 

Chyba za dużo sie nasłuchałeś Gmocha i reszty mądrali co siedza w studiu i uważają się za "ekspertów" od piłki. Też moge zostać takim ekspertem, bede siedzial przed TV i napieprzał wszystkich za wszystko. Może nawet zaczne rysować na monitorze jak swego czasu Tomaszewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje wiśle od dziecka i powiem wam tak: Jeszcze nigdy mnie tak nie załamali mieć taką przewage i przegrać <_<

Strasznie spodobało mi sie jak mecz skomentował mój sąsiad mówi tak :

Paweł wiesz co ci powiem NIE DLA PSA KIEŁBASA :D

 

No coż zostaje nam teraz czekac na UEFA tam pewnie żnów dostaniemy :unsure:

 

Pozdro Bobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie powiem - też byłem podłamany ale trzeba mieć dystansik do tego, bo szkoda zdrowia. Siedem lat jeżdżę na "Wisełkę" i wiem jedno, że (jak powiedział niegdyś Łazarek) suma szczęścia równa się zero, biorąc pod uwagę np. mecz z Realem Saragossa kilka lat temu. Nikt tak bardzo nie chciał wygrać jak sami piłkarze, ale pewnie brakło szczęścia, doświadzcenia i umiejętności. Dlatego im współczuję, bo tylko oni najwięcej na tej wpadce stracili (kasa i "sława"). A my cóż, prawdziwy kibic zawsze wierzy i lubi swoją drużynę, a okazjonalny skrytykuje, nie biorąc pod uwagę że to tacy sami ludzie jak my (tylko trochę lepiej im płacą :) ). Liczę na powodzenie z Portugalczykami. Żyje się dalej. Pozdrawiam prawdziwych kibiców :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.