Skocz do zawartości

To Bardzo Przykre


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, to prawda - Bartek za to teraz może się poczuć jak gwiazda rockowa. Jak wszystko szło OK, byli sami kumple, coś nie poszło i już jest najgorszy...

 

Boje się niestety, że to forum będzie przeżywało identyczne problemy co Bartkowe - a w kwestii sposobu kierowania to pamiętajcie - gdzie 6 Polaków tam 12 zdań, też już to przerabialiśmy, prawda Łukasz ?

 

Pozdrawiam, i póki co się nie loguję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zaczekac az sie guru wypowiedza bo na razie to wszystko wyglada jak 11 wrzesnia 2 lata temu. Pocieszam sie ze jakos sie dogadaja ludziska na gorze tak aby tym na dole najmniej sie oberwalo. Prawda tez jest ze historia zna malo takich przypadkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest co napisał papatki , tam naprawdę było dobrze teraz może być tylko beznadziejnie.

 

Panie Adamie dlaczego chce Pan i Pana towarzystwo zepsuć to co było wspaniałe ? Za rok kto będzie miał forum ? Może znajdzie się Pan Adam Jesion II i sprawa się znów pogmatwa.

 

Piszcie do Pana Bartka olejcie Pana Jesiona i niech będzie po staremu bo było dobrze i fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko cichą nadzieję że powrócą ty wszyscy z zamkniętego fofum równięż Bartek,przecież kawał dobrej roboty tam odwalał takie jest moje zdanie i jak Bartek się pokaże to nie naskoczycie wszyscy na niego i obrzucacie błotem.Pozdrawiam wszystkich i czekam z niecierpliwością na resztę grona.Tedi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tym co pisze papatki jest wiele prawdy. Bartek zrobił wiele dla "braci astronomicznej" a teraz kopie się go po tyłku, tylko utyskiwania i narzekania a nikt jakoś nie widzi wszystkich pozytywów zjakie wyniknęły z faktu założenia przez niego forum. A zgody idealnej na forum nigdy nie będzie, bo taka jest nasza natura.

A jako przykład podam fakt, że wczoraj znowu wyłączyli mi ciepłą wodę, bo demokratycznie wybrana wspólnota jakoś od 1,5 roku nie może się dogadać w podstawowych kwestiach, wszyscy mają wspanałe pomysły i na tym się kończy, a wody nie ma. Forum nigdy nie będzi e zgodne, będa animozje, sprzeczki, nikt nigdy do końca nie będzie zadowolony, tylko trzeba nauczyć się z tym żyć.

 

Pozdrawiam, tomekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie dorabiacie teorie do czegos, co wyglada zupelnie inaczej. Przykro, ze nie dostrzegacie zupelnie prawdziwej strony tego co sie stalo i tego co dzialo sie wczesniej. Bartek nie zachowal sie jak gentelmen bo zmknal sobie forum (moglbym napisac wasze, nasze, ale zamknal swoje). Zapraszam do przeczytania innych watkow. Ludzi zaczynaja pisac, jak ich Bartek potraktowal. Wiedzial, ze jest to propozycja jedna z wielu. Komunikowalem sie z nim bezposrednio - nie przez forum. Myslalem, ze uda sie cos z nim ustalic. Jego odpowiedz macie dzisiaj na jego stronie. Ja przezylem szok wiekszy niz wszyscy inni. Bartek postepuje zupelnie nieprzewidywalnie. Przykre, ale nie ma co drazyc tmatu.

 

Powtarzam po raz setny - nie ma forum jesiona i nie bedzie takiego. Wszystkie info macie w watku Informacje oficjalne.

 

Nie bedzie tez jesion II III i nastepnych. Koniec z tym. Zobaczycie, ze forum mozna prowadzic bez hegemonii.

 

Moge jeszcze dodac, ze przykro mi ze akurat tak sie stalo i to w takim momencie. Nie jest to moja wina, tylko najwyrazniej kaprysu Bartka. On sam podjal taka decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje może byście przynajmniej podziękowali Bartkowi za prowadenie forum i uszanowali jego decyzję . Tak myślę że by wypadało . Skoro teraz będzie wspólne forum to będzie trwać aż wspólnota się nie rozleci.

 

Usznujcie , podziękujcie , przenieście w jakiś sposób tamte tematy i może pomalutku jakoś się poukłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy sprawcy? Ludzie. Przecież Bartek zamknął swoje forum dzisiaj. Poza tym proszę zauważyć, że wiele osób Bartkowi dziękowało za prowadzenie forum. Jeśli nie czytaliście to raz jeszcze napiszę, że dziękuję Bartkowi za prowadzenie forum przez ponad pół roku. Robił to moim zdaniem z należytą starannością. Ale podjął określoną decyzję. Wszyscy powinniśmy to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma Twoje czy moje, Adam jednak to Ty wykonałeś decydujący ruch którego konsekwencje wszyscy dziś odczuliśmy. To czy stało się dobrze czy źle, pokaże czas. Proszę jednak nie wypowiadaj się proszę w ten sposób: Hegemonia, Tyran, itp. jedyne co zrobiłeś do tej pory to....

Nie odbierz mnie proszę źle, bo błędy popełania każdy, z tego co jednak pamiętam były momenty kiedy byłeś bardzo zadowolony z tego co się działo na forum !

Byłem od początki na forum teleskopy.pl, potem na forum Bartka (w między czasie na Januszowym), i teraz stało się to samo co było do tej pory: forum się rozpadło ponieważ ktoś przekroczył ustalone kryteria a potem zdażenia następują lawinowo, a wszystko się zaczynało zawsze od tej samej osoby, kto zgadnie o kogo chodzi ?

 

Powtórzę jeszcze raz, demokracja jakoś się sprawdza średnio, musi być osoba czy grupa która w sposób silny ale zdecydowany prowadzi cały kram, najważniejsze żeby wykonywać to z myślą o większości a nie o sobie. Ostatnie działania Bartka zaskoczyły wszystkich, pamiętajcie jednak, że formuła którą wypracował zabrała mu bardzo dużo czasu i pracy, więc w świetle powstania nowego tworu (nie mogę zrozumieć powstania wersi TESTOWEJ nowego forum i jego prezentacji) jak również biorąc uwagę na nagłe wypowiedzi części forumowiczów (mocno nieprzychylne) pewnie go poprostu trafiło...

 

Adam życzę Ci dużo powodzenia, na TYM forum będę raz na jakiś czas, logować się nie będę a powodem jest głównie Twoje podejście do sprawy, które wydaje mi się tak samo emocjonalne i impulsywne jak Bartka !

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam życzę Ci dużo powodzenia, na TYM forum będę raz na jakiś czas, logować się nie będę a powodem jest głównie Twoje podejście do sprawy, które wydaje mi się tak samo emocjonalne i impulsywne jak Bartka ! 

Szczerze pisząc, to nie bardzo Cię rozumiem papatki. O co masz żal do Adama? Czy to Adam zamknął stare forum? Źle zrobił, że stworzył nowe?

Wielki Wybuch i musi się materia uporządkować. Tylko tyle... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie, ze ta cala materia (w zlym slowa znaczeniu spadnie na mnie). Czy byla hegemonia czy nie - zobaczcie sobie na stronie swojego (?) forum. Czy ktos was sie zapytal, czy zamknac forum? Co sie dzieje? Bo teraz ja juz nie moge zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Papatki nie stawiaj konia za wozem. Zaraz sie okaże, że to Jesion wywalił Janusza z forum bo chciał zająć miejsce Bartka. Sądzę, że w gruncie rzeczy Bartek był tak pewny siebie, że nie brał zupełnie pod uwagę zdarzeń, które nastąpiły. A ostateczny cios staremu forum zadał własną ręką co zaskoczyło chyba najbardziej głównych jego krytyków i w tym także mnie. Gdyby nie jego nieprzewidywalny gest sprawa nowego forum czekałaby na mniej nerwowe rozstrzygnięcia a większość z nas pisałaby dziś u Bartka a nie tutaj. Wyrażając podziękowanie dla Bartka, że decydując się na tak dramatyczny krok, rozwiązał największy problem, muszę jednak wyrazić żal, że nie trafiły do niego nasze argumenty.

Zgadzam się z Jesionem, że do działania forum nie jest potrzebny ekstra cenzor i silna ręka. Sądzę, że osoby , którym nie w smak jest zwykły tryb działania forum zostaną w naturalny sposób eliminowane przez właściwą postawę pozostałych kolegów. Uważam też, że nie należy usuwać żadnych postów, nawet najbardziej niesprawiedliwych w opiniach bo zostną one i tak ocenione we właściwy sposób przez większość. Proszę jednak pamiętać, że teraz większa odpowidzialnośc spada na każdego z nas.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram Adama. Pamiętam dyskusję sprzed 2 miesięcy o finansowaniu forum. Bartek, mimo że jest poważnym gościem, zachowywał się dziwnie. Obaraził się i nie chciał zbierać kasy na forum. Każdy docenia to co zrobił dla forum i nikt mu nie chce nic odejmować, a tym bardziej "kopać", ale zachował się jak primadonna i obraził się na Janusza, a potem na Nas wszystkich. Uważam, że dalsze dyskusje są bezcelowe i jałowe. Mogę jedynie apelować do Panów aby zostali na nowym forum i namówili Bartka aby przyłączył się do forum i nie traktował tak wszystkiego osobiście.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Bartka nie znam Jesiona ale panowie na litosc Boska nie jestesmy smarkaczami w piaskownicy.Jak Bartek zabral swoje zabawki to zabral i sobie poszedl,jak Jesion ma sile i chce prowadzic forum to ja sie ciesze bo ja tego nie potrafie a chce byc forumowiczem jednak nie chce czekac az poprzedni administrator sie odobrazi i pozwoli mi pisac i czytac.

Jasne ze najwazniejsza jest atmosfera,ktora popsuto,mozna sie rozejsc,mozna sprobowac od nowa.Komu ja mam pokazywac swoje fotki,od kogo sie uczyc jak je robic??

Pozdrawiam wszystkich podupadlych na duchu i samego siebie..i do zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz Panowie proponuję Wam na zakończenie tego tematu i póki co moich tu wystąpień sprawdzenie w słowniku dwóch znaczeń:

 

Dla Adama słowo: NASTĘPSTWO

Dla Leszka: UTOPIA

 

Serdecznie pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.