Skocz do zawartości

To Bardzo Przykre


Rekomendowane odpowiedzi

Papatki, będziesz tu zawsze mile widziany jeśli oczywiście poprzestaniesz wyłącznie na słowach przyjętych w normalnych dyskusjach. Utopia jest takim słowem. Sprawdzę w słowniku czy po latach słowo to znaczy ciągle to samo bo jeśli tak to chyba nie masz racji.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwin prosze slowo "nastepstwo". W jakim kontekscie?

Jeszcze raz powtarzam, - nie jest to moje forum i nie ja bede go prowadzil. Prosilem o to Bartka, zeby dalej prowadzil, ale na zasadach, jakie beda chcieli uzytkownicy - ustalajac to wspolnie. Powiedzial, ze to uwlacza jego godnosci - no comments...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Bartek startował ze swoim Forum, nie przypuszczał nawet, jakiego nabierze rozmachu. Wiem, bo byłem pierwszym userem.

Było najpierw bardzo miło, kameralnie - prawie rodzinnie. Potem pojawił się "handelek" i wraz nim pierwsze zgrzyty.

Bartek zdecydował się finansować swoje Forum kiedy nie miał pewności, czy będzie choć 10 stałych userów. Trzeba mieć odwagę, by podjąć taką decyzję.

Adam, Ty możesz spokojnie mówić o finansowej stronie tegoż, bo wiesz, że tych userów może być ponad 200.

 

A jeden z Twoich ostatnich postów na Forum, gdzie poddajesz wątpliwości uczciwość Bartka, dobił mnie zupełnie. Ktoś chyba wcześniej też coś sapał, że "zarabia na swoich kamerkach".

Napisałem do Bartka z pewną propozycją dżentelmeńskego wyjaśnienia sobie z Tobą kwestii Jego uczciwości, ale niestety, chyba się na to nie zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie!!!

czas kończyć te wywody i zabrać się za organizację!

a nie zwalać winę na tego czy innego!

Biorę wine na siebie jak wam to pasuje !

ale przestańcie już doszukiwać sie winnych!

Co było to już za nami i ewentualne sprzeczki mogą to wszystko zepsuć - a po co?

Dajmy sobie troszkę czasu na spokojne zastanowienie się nad organizacją.

 

pozdrawiam Adam K

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem jednym z tych nielicznych którzy wsparli forum Bartka i kiedy dziś otrzymalem maila że prosi o numer konta do zwrotu należności aż mnie za serce złapało. Jesion co by nie powiedzieć o Tobie masz nierówno pod sufitem i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielack - to co piszesz jest nie fair. To nie jest moje forum. Poczytaj prosze posty, bo ilez razy mozna pisac. Czy zawsze we wszystkim musimy dopatrywac sie spiskow i nieuczciwosci? Poswiec piec min na przeczytanie moich poprzednich postow. Poza tym, jak widze - wiele nie wiesz ze spraw ktore sie wydarzyly. Bartek nie chce i nie chcial od poczatku rozmawiac o ustepstwach w swoim postepowaniu. Widzial tylko jedna opcje - albo forum jego i tylko on decyduje (nie userzy), albo w ogole. Przestancie atakowa mnie osobiscie, bo jestem tylko elementem przejsciowym, ktory ma pomoc to zorganizowac. Nic wiecej. Robie to tez dla siebie, bo chce miec gdzie pisac i gdzie wszyscy szanuja swoje zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem jednym z tych nielicznych którzy wsparli forum Bartka i kiedy dziś otrzymalem maila że prosi o numer konta do zwrotu należności aż mnie za serce złapało. Jesion co by nie powiedzieć o Tobie masz nierówno pod sufitem i tyle .

 

Przykro to slyszec, ale rozumiem i przyjalem do wiadomosci. Ale na Boga pojmij wreszcie, ze Jesion to gosc ktory uruchomil testowe forum (14 dni - przeczytaj na stronie providera). Nic wiecej nie uczynil! A co zrobil Bartek? Zbanowal wszystkich... Nie bylo przenosin, nikt nikomu nie powiedzial, ze ma tu ruszyc forum. To zrobil sam Bartek, robiac niemaly bigos, bo tu nic nie bylo przygotowane na przyjecie osob w takiej ilosci. O czym mogli sie przekonac ci, co byli pierwsi. Sypalo sie wszystko dookola.

 

Teraz trzeba jeszcze przygotowac archiwum. Po co to wszystko? Nie prosciej bylo niezamykac forum? Moze powinienem od razu tez zamknac forum, zeby nikt mnie nie posadzil o kombinowanie? Najlatwiej - prawda? Chcemy miec forum, to zacznijmy wszyscy dzialac! Bo jak przeczytam jeszcze ze dwa takie maile to juz sam strace wiare w sens tego co sie stalo.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na zakończenie:

 

Adam zamiast zrobić cokolwiek w stronę ratowania forum (starego) pogrążyłeś je - następstwem Twojego kroku jest powstanie nowego forum co było nie potrzebne.

 

Przykro mi, że nie potrafisz zrozumieć rzeczy która jest prosta a to co piszesz służy jak dla mnie tylko szybkiej propagandzie !

 

Do zobaczenia pewnie za niecały rok na nowym forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Patrzę na to wszystko troszkę z boku z niedowierzaniem i właściwie nie wiem o co tu chodzi.

Odwiedzałem stare forum codziennie i z zapartym tchem pochłaniałem wiedzę, która szczególnie na tym forum była przeogromna, niczym stale uaktualniająca się encyklopedia. Przeszedłem szybki kurs od astrofotografii przez obserwacje po sprzęt. Szczególnie ten ostatni temat mnie interesuje ponieważ chciałbym zakupić jakiś większy i precyzyjniejszy sprzęcik od tego co posiadam.

Wszystko co było na forum zostało zbudowane przez wszystkich uczestników "cegiełka po cegiełce" - ileż informacji, wiedzy, mądrości.

 

Co zastałem dzisiaj - wchodząc niecierpliwie na forum?

FORUM DOTYCHCZASOWE NIE ISTNIEJE!

JEST NOWE!

BUDUJEMY SOBIE WSZYSTKO NA NOWO!

 

Na pewno była gdzieś kropla która przepełniła kielich i wszystko się rozlało.

Zauważyłem faktycznie że wszystko zaczyna wokół wrzeć, wszędzie jakieś podziały, niesnaski i kłótnie.

Dlatego POLACY nie potrafią dojść do wielu rzeczy, osiągnąć wspólnie coś wielkiego.

Inne narody zaś tak. Potrafimy często z dnia na dzień budować na nowo - na gruzach starego - i co mamy???

Smutną rzeczywistość, skrzeczącą i szarą. Chcemy wyjeżdżać - bo tu tak nieciekawie.

 

ASTRONOMIA - królowa nauk kojarzona zawsze z dostojeństwem, wspaniałymi ideami, zadumą, pięknem otaczającego wszechświata, przede wszystkim mądrością - powinna tu zadziałać.

"Po burzy Słońce" - stara maksyma. Mam nadzieję że po krótkim burzliwym okresie nastąpi spokój także i tutaj.

Wszystkim zaglądającym na to nowe forum (jeżeli by miało zostać na dłużej) życzę spokoju i jeszcze raz spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papatki chce odejść (lub w ogóle nie włączać się ?) - można rzec jego wybór. Można byłoby snuć różne ponure, złośliwe i śmieszne przypuszczenia na ten temat. Nie będę tego robił bo ważniejsze jest trzymanie się wspólnie w tej trudnej chwili. Proszę Papatkiego o przemyślenie decyzji. Jest niezaprzeczalnym autorytetem. To także ma stanowić o sile tego gremium - autorytet jego leaderów, przed którym nie można pozwolić sobie na bylejakość i błazenadę. I to właśnie między innymi ma stanowić minimalny, dolny próg dyscyplinujący użytkowników.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek zrobił wspaniałe forum. Wiele się z niego dowiedziałem i nauczyłem. Chwała mu za to. Ale dlaczego nagle bez ostrzeżenia zlikwidował to forum. Ja dzisiaj rano rzeczywiście poczułem się jak zbanowany.

Tak jak wspominałem wcześniej nie miałem zamiaru przenosić się tutaj i nie uczyniłem tego do dzisiaj. Ale rano zabrakło mi tego wspaniałego miejsca i możliwości wypowiedzenia się. Nie wiem dokładnie o co poszło pomiędzy Bartkiem i Januszem, ale na pewno nie było to warte tego co się stało. Już się podzieliliśmy i to jest w tym wszystkim najgorsze.

 

Robert Bodzoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.