Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Colmar/Francja (euro centrum Takahashi) - part 2

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Założyciel Astropolis

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17841 postów
Kolejna porcja fotek z cudownego Colmar we Francji. Tym razem zdjecia pokazuja uroki nocne!

Poprzednia czesc jest pod tym linkiem:
http://www.astro-for...opic.php?t=4146
143_4342.jpg

143_4340.jpg

143_4325.jpg

143_4316.jpg

143_4310.jpg

143_4304.jpg

143_4302.jpg
0

Adam Jesionkiewicz

Reanimowałem bloga: Blog Jesiona o astrofotografii

Hamster

Hamster

Wega

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 833 postów
Jesion !! Zdjęcia są cudowne !! Co za klimat ! :shock: Widać co ten aparat potrafi. :salu:
0

Kielce
EXOS-2, MAK 127, Refraktor Bresser 127/635 i Celestron 102/500, Zeiss Jenoptem 7x50W, Celestron Ultima 30mm, Barlow x2 APO Ultima 1,25'', Zoom 8-24 Vixen (TeleVue), WO SWAN 20mm, ES 24mm.

Mirek Krasnowski

Mirek Krasnowski

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 3541 postów
A kiedy Adam spaliście?
0
668 695 467, www.joa.pl, Poznań

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Założyciel Astropolis

• Administrator
  • 17841 postów
hehehe, no te fotki to ok 0:00 byly robione, wiec nie bylo tak zle. Potem wrocilismy do hotelu, zgodnie z tradycja obalilismy jakies tanie wino i poszlismy kolo 2 spac :) Przypominam, ze my tam kilka dni bylismy, wiec moglismy sobie spokojnie chlonac klimaty tego miasteczka.

Hamster - aparat jak aparat. Takie fotki spokojnie zrobisz na zwyklej kliszy - nie trzeba tu wcale miec nie wiadomo jakiego aparatu. Niestety nie posiadam jeszcze obietywu z korekcja perspektywy, aby porzadnie robic fotki architektury, ale za to wyprostowalem perspektywe w photoshopie. Zauwaz, ze mimo szerokiego kata sciany wcale "nie wala sie do srodka" - jak ma to miejsce na wielu fotach :)
0

Adam Jesionkiewicz

Reanimowałem bloga: Blog Jesiona o astrofotografii

Gość_emde_*

Gość_emde_*
  • Gość
ale za to wyprostowalem perspektywe w photoshopie. Zauwaz, ze mimo szerokiego kata sciany wcale "nie wala sie do srodka" - jak ma to miejsce na wielu fotach
...coś czułem że to jakieś "Jesionowe hokus-pokus"! :wink:
Piękne, absolutnie klimatyczne, ale i tak fotki ze sklepu Taka mnie bardziej powaliły!
0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników