Jump to content

intruz

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Good

About intruz

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Krosno
 • Sprzęt astronomiczny
  cem25p + canon lenses

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. chodzi mi właśnie o wersje pro czyli będzie ok, dzięki
 2. doczepiam się do tematu asi 1600 trochę offtop ale sie zapytam jest USB 3.0 jeżeli mam w laptopie 2.0 to mi będzie chodzić? czy będą jakieś problemy?
 3. zlot Bukowiec, noc z czwartku na piątek cem25p + canon 1100d + canon 200mm f2,8@3,5, ISO 1600 , 48x5min z tego miejsca bardzo dziękuje gryf188 za pomoc i szkolenie z obróbki w PS na zlocie:)) chwile odetchnę i pewnie jeszcze spróbuje je pomęczyć...
 4. mam taki gdzieś na dnie szafy, robił u mnie kiedyś za guider na heq5, jakbyś był zainteresowany odezwij sie na pw
 5. przestrzennie wodorowo i ta kołderka tlenu wspaniała:)
 6. do cem25p przy nośności 12kg do foto bierze się 50-75% nośności czyli masz 6 do 8kg główna rura , dektektor , guider + kamera ewentualnosciom oag + kamera, bedzie na granicy albo za , może ci dygać na wietrze sam mam taki, co prawda do dslra + obiektyw daje rade ale choruje na dluższą ogniskową i zaczynam liczyć na ile moge sobie pozwolić 65Q tak, 80ED tak (gryf robi w tej ogniskowej) i tyle , dalej będzie płacz i zgrzytanie chcesz mieć lepiej , kup sobie cem60 albo klockowatego heq5 miłego wieczoru, taki super wieczór a tu zaraz księżyc wyjdzie (młodszy syn na księżyc po pełni mówi pulpet, więc jest dzisiaj pulpet) i sąsiedzi rozpalili w piecach więc smog już się wije po okolicy, a to polska właśnie ... żurawie dziś leciały nad moją miejscowością w szyku bojowym więc wiosna panie i panowie nadchodzi jeszcze raz miłego wieczoru
 7. rozważam sbiga z kołem filtrowym i filtrami, proszę o propozycję cenowe
 8. ten Newton to na orbicie jest ? wspaniałe
 9. RPA ? to gdzies nad Tanwią? tam jest ciemne niebo:) śliczna ngc
 10. u mnie poszły po pół roku gumowe końcówki szpilek statywu, co prawda pare raz na -15 stopni mrozu siedziałem ale jakas ta guma miekka jest ... co się innego da na to założyć i czy jest po co?
 11. coś ty, sam mam cem25p i teraz to będę się bał go rozkręcić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.