Jump to content

intruz

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Good

About intruz

 • Rank
  Regulus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Krosno
 • Sprzęt astronomiczny
  cem25p + canon lenses

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ta drabina jest krótsza niż w bukowcu, jest szansa tam wejść zgłoszenie poszło
 2. witam kolejny zlot który zostaje w pamięci pomimo że pogoda nie rozpieszczała, ale nic to... dzięki za atmosferę spotkań, rozmowy nie tylko o sprzęcie i warsztacie pracy, za super warsztaty załodze pokoju nr 5 za wieczór filozoficzny :))) do następnego zlotu z każdym dniem bliżej..
 3. Ja bede jechal z Krosna we czwartek, odezwij sie na pw
 4. chodzi mi właśnie o wersje pro czyli będzie ok, dzięki
 5. doczepiam się do tematu asi 1600 trochę offtop ale sie zapytam jest USB 3.0 jeżeli mam w laptopie 2.0 to mi będzie chodzić? czy będą jakieś problemy?
 6. zlot Bukowiec, noc z czwartku na piątek cem25p + canon 1100d + canon 200mm f2,8@3,5, ISO 1600 , 48x5min z tego miejsca bardzo dziękuje gryf188 za pomoc i szkolenie z obróbki w PS na zlocie:)) chwile odetchnę i pewnie jeszcze spróbuje je pomęczyć...
 7. mam taki gdzieś na dnie szafy, robił u mnie kiedyś za guider na heq5, jakbyś był zainteresowany odezwij sie na pw
 8. przestrzennie wodorowo i ta kołderka tlenu wspaniała:)
 9. do cem25p przy nośności 12kg do foto bierze się 50-75% nośności czyli masz 6 do 8kg główna rura , dektektor , guider + kamera ewentualnosciom oag + kamera, bedzie na granicy albo za , może ci dygać na wietrze sam mam taki, co prawda do dslra + obiektyw daje rade ale choruje na dluższą ogniskową i zaczynam liczyć na ile moge sobie pozwolić 65Q tak, 80ED tak (gryf robi w tej ogniskowej) i tyle , dalej będzie płacz i zgrzytanie chcesz mieć lepiej , kup sobie cem60 albo klockowatego heq5 miłego wieczoru, taki super wieczór a tu zaraz księżyc wyjdzie (młodszy syn na księżyc po pełni mówi pulpet, więc jest dzisiaj pulpet) i sąsiedzi rozpalili w piecach więc smog już się wije po okolicy, a to polska właśnie ... żurawie dziś leciały nad moją miejscowością w szyku bojowym więc wiosna panie i panowie nadchodzi jeszcze raz miłego wieczoru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.