Skocz do zawartości

Prezydent odpisał na maila


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie Tuska / powiazani z UW/ w III Rzeczpospolitej zawsze sa w rzadzie w sprawach gospodarczych niezaleznie czy to lewa czy prawa strona rzadzi . Nawet Sldowski Hausner, Belka z Mazowieckim w jednym szeregu . Pampersy to ich specjalnosc . I mamy tak jak mamy . Jak wygra Donald tez tak nadal bedzie . Nie ma podstaw do zmian . KAczuszki moga je zainicjowac . Donald nie bo caly czas jego ludzie sa we wladzach . Nie wiem czy lepiej czy gorzej ale zmiana .

Sam fakt wymuszania obsady po swojemu przez PO, nie przejmujac sie uplywem czasu i waznoscia spraw daje NIC do myslenia ? Komorowski marszalkiem sejmu , decydujacy czy dac cos pod obrady sejmu ? To ma byc ta nowa jakosc ? Tak samo Kwasniewskiego poparcie dla Donalda wynika tylko z obawy patrioty Kwasniewskiego o Polske czy z ukladów ? Odpowiadz jest tylko jedna . Kwasniewski to patriota tylko jakiego kraju?

Jak mozna prezydenta rozliczyc z obietnic ? Juz mamy po 100 milionow!!!! :Beer::Beer::Beer:

Ja wstydze sie za ten kraj juz 11 lat .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Tuska / powiazani z UW/ w III Rzeczpospolitej zawsze sa w rzadzie w sprawach gospodarczych niezaleznie czy to lewa czy prawa strona rzadzi . Nawet Sldowski Hausner, Belka z Mazowieckim w jednym szeregu . Pampersy to ich specjalnosc . I mamy tak jak mamy . Jak wygra Donald tez tak nadal bedzie . Nie ma podstaw do zmian . KAczuszki moga je zainicjowac . Donald nie bo caly czas jego ludzie sa we wladzach . Nie wiem czy lepiej czy gorzej ale zmiana .

Sam fakt wymuszania obsady po swojemu przez PO, nie przejmujac sie uplywem czasu i waznoscia spraw daje NIC do myslenia ? Komorowski marszalkiem sejmu , decydujacy czy dac cos pod obrady sejmu ? To ma byc ta nowa jakosc ? Tak samo Kwasniewskiego poparcie dla Donalda wynika tylko z obawy patrioty Kwasniewskiego o Polske czy z ukladów ? Odpowiadz jest tylko jedna . Kwasniewski to patriota tylko jakiego kraju?

Jak mozna prezydenta rozliczyc z obietnic ? Juz mamy po 100 milionow!!!! :Beer::Beer::Beer:

Ja wstydze sie za ten kraj juz 11 lat .

 

Jak ma by rewolucja a la kaczka to ja dziękuję. Eksperymentowa można w Bangladeszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reformy szkolnictwa, emerytur , sluzby zdrowia , administracji to niby nie eksperymenty . W tym eksperymencie zyjemy . Ekipa Donalda nam go zafundowala nim zmienila szyld .

Zgadzam sie z tym aby wiecej tak nie eksperymentowac . 3x 15 to nie eksperyment ? I to z tego samego styropianowego czaszkodolu?

Proponuje aby w Polsce nie bylo wiecej urzedu Prezydenta Polski . Walęsa z Wachowskim , Kwasniewski wystarczajaco pokazali ze niepotrzebny .

Tak samo po co senat sejm ? Wystarczy aby szefowie partii co wygrali wybory zebrali sie przy kawie i w/g posiadanych % sami dawali tej wielkosci glos. Teraz dyscyplina glosowania sprowadza te instytucje do takiej grotestki . Zlikwiduje to przekupstwo poslow np. tak jak Miller zrobil gdy chcial cos przeforsowac .

W sumoie jak rzad zajmuje sie soba to Polska sie rozwija , a jak nia to pada .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby w Polsce nie bylo wiecej urzedu Prezydenta Polski . Walęsa z Wachowskim , Kwasniewski wystarczajaco pokazali ze niepotrzebny .

Nie, prezydent jest potrzebny. Ktoś musi te ordery w klapy wpinać.

Tak samo po co senat sejm ? Wystarczy aby szefowie partii co wygrali wybory zebrali sie przy kawie i w/g posiadanych % sami dawali tej wielkosci glos. Teraz dyscyplina glosowania sprowadza te instytucje do takiej grotestki . Zlikwiduje to przekupstwo poslow np. tak jak Miller zrobil gdy chcial cos przeforsowac .

W sumoie jak rzad zajmuje sie soba to Polska sie rozwija , a jak nia to pada .

A to akurat, niestety, prawda. Ale skoro to rozumiesz, to czemu nakłaniasz do głosowania na człowieka, który twierdzi, że "wie lepiej", czego każdemu potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklaniam aby nie na Donalda, a ze nie ma trzeciego to mniejsze zlo moze byc K. Choc nie wiem .

W Donaldzie okregi jednomandatowe bardzo przypadly mi do gustu . Przeszlosc tego ugrupowania kaze watpic mi w takie czyny . W Kaczynskim tez tylko jedno mi odpowiada - to ze byl sklucony z Walesa . Nie jest jego czlowiekiem . I niestety nic wiecej . W zadne prawo i sprawiedliwosc w wykonaniu kaczora nie ma co wierzyc - doswiadczalnie sprawdzilem , ze to frazes .

Chyba okregi jednomandatowe sa nadzieja na prawdziwy przyszly sejm . Tu przewage ma Donald Tusk.

Chyba zmienilem zdanie? :Beer:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklaniam aby nie na Donalda, a ze nie ma trzeciego to mniejsze zlo moze byc K. Choc nie wiem .

W Donaldzie okregi jednomandatowe bardzo przypadly mi do gustu . Przeszlosc tego ugrupowania kaze watpic mi w takie czyny . W Kaczynskim tez tylko jedno mi odpowiada - to ze byl sklucony z Walesa . Nie jest jego czlowiekiem . I niestety nic wiecej . W zadne prawo i sprawiedliwosc w wykonaniu kaczora nie ma co wierzyc - doswiadczalnie sprawdzilem , ze to frazes .

Chyba okregi jednomandatowe sa nadzieja na prawdziwy przyszly sejm . Tu przewage ma Donald Tusk.

Chyba zmienilem zdanie? :Beer:

 

Głosowac na Tuska! Nie wolno pozwolic na dyktaturę braci Kaczyńskich. Dajcie szanse na równowagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w ratusza krzaczkach

Mieszkała Kaczka Bliźniaczka

Co cały dzień na wyścigi

Robiła z bratem intrygi

 

Zamiast się miastem zajmować

Kochała siebie promować

I by pokazać jak działa

Muzea wciąż otwierała

 

Pomawiać innych lubiła

Sprytnie to z bratem czyniła

Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała

Tak w mediach się zaklinała

 

Wściekli się ludzie okropnie

Niech intrygantkę gęś kopnie

Poszli w paradzie z plakatem

Gej Kaczko jest twoim bratem

 

Nad Polską się chmury zbierają

Już ludzie po kątach gadają

Premierem ma być jedna Kaczka

A prezydentem Bliźniaczka

 

Broń Boże przed widmem nas kaczym

Cokolwiek w tym kraju to znaczy

Niech lepiej historia starannie

Upiecze te Kaczki w brytfannie

 

"I toby było na tyle" "w temacie prezydenta"

 

Z pozdrowieniami dla wszystkich, i tych co będą głosowac na K., i tych co będą głosowac na T.

mikrobiolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.....

Co za Naród.

Prawo i Sprawiedliwość.

Koalicja z Samoobroną.

A pani Beger ministerem Sprawiedliwości najlepiej - bo w Pile ławę oskarżonej szlifuje i ma udowodnione że fałszowała podpisy - a wybrana do sejmu.

Ludzie.....

Jaka sprawiedliwość i prawo.

Bliźniacy was w balona zrobią.

Nie znaja się na gospodarce tylko wodę z mózgu robią i obiecują wszystkim wszystko.

I połowa mojej pensji pójdzie na tych, którym pracować się nie chce.

Zbig sorry... masz swój Parlament i Sejm.

Pogadamy za 4 lata. Jak Cię nie zamkną ...

Władza totalna.

Zmienią konstytucję i będzie państwo bananowe - dziedziczny premier i prezydent jeszcze.

Wszystko mogą zrobić.

Było źle - będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.....

Co za Naród.

Prawo i Sprawiedliwość.

Koalicja z Samoobroną.

A pani Beger ministerem Sprawiedliwości najlepiej - bo w Pile ławę oskarżonej szlifuje i ma udowodnione że fałszowała podpisy - a wybrana do sejmu.

Ludzie.....

Jaka sprawiedliwość i prawo.

Bliźniacy was w balona zrobią.

Nie znaja się na gospodarce tylko wodę z mózgu robią i obiecują wszystkim wszystko.

I połowa mojej pensji pójdzie na tych, którym pracować się nie chce.

Zbig sorry... masz swój Parlament i Sejm.

Pogadamy za 4 lata. Jak Cię nie zamkną ...

Władza totalna.

Zmienią konstytucję i będzie państwo bananowe - dziedziczny premier i prezydent jeszcze.

Wszystko mogą zrobić.

Było źle - będzie gorzej.

 

Niestety będzie :kupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.