Skocz do zawartości

Skylux


McSzpak

Rekomendowane odpowiedzi

Nieużywany to tu:

http://www.lidl.pl

Ale nie wiem czy jeszcze dostaniesz. Może jeszcze gdzieś zalegają. Poza tym przekracza Twój budżet, bo kosztuje 399 zł.

 

E, tam zaraz przekracza :) Oczywiscie dzwonilem na infolinie, ale mnie zlali. W kazdym razie jak by sie dalo, to bym kupil, nawet te cale, przerazajace, potworne 49 zeta drozej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, tam zaraz przekracza :) Oczywiscie dzwonilem na infolinie, ale mnie zlali. W kazdym razie jak by sie dalo, to bym kupil, nawet te cale, przerazajace, potworne 49 zeta drozej :)

Infolinia w Lidlu jest po to, żeby był z klientem "miły kontakt". Merytorycznie wiedzą niewiele więcej od nas. Najlepiej sczesać okoliczne lidle, a jak masz możliwość (telefony do poszczególnych sklepów) podzwonić i popytać po sklepach. A jak już znajdziesz SkyLuxa, będziesz musiał przekonać kierownika, żeby odłożył go do Twojego przyjazdu. Nie wiem, czy zabawa warta zachodu, pewnie prędzej pojawią się tu i ówdzie oferty sprzedaży używanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infolinia w Lidlu jest po to, żeby był z klientem "miły kontakt". Merytorycznie wiedzą niewiele więcej od nas. Najlepiej sczesać okoliczne lidle, a jak masz możliwość (telefony do poszczególnych sklepów) podzwonić i popytać po sklepach. A jak już znajdziesz SkyLuxa, będziesz musiał przekonać kierownika, żeby odłożył go do Twojego przyjazdu. Nie wiem, czy zabawa warta zachodu, pewnie prędzej pojawią się tu i ówdzie oferty sprzedaży używanych.

 

Potwierdzam - pani z infolinii spuscila mnie w mily i profesjonalny sposob. Sam bylemw Lidlu raz w zyciu, gdzies pod Praga - nie mielismy czeskiej waluty wiec nioslem w rekach do kasy ogromne narecze szkla (to nie byl sprzet optyczny) i sie strasznie trzeslem ze cos upuszcze - jak juz dotarlem spocony do kasy to sie okazalo ze nie mozna placic karta i godzinne wybieranie prezentow o ... rozbic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, bo dwa razy dzwonilem na infolinie i dwa razy potraktowali mnie powaznie.

Raz kupilem akumulator lidlowy bez polskiej instrukcji i na moja prosbe doslali mi ja poczta, a innym razem dzwonilem wlasnie o dostepnosc SkyLuxa i dostalem maila z odpowiedzia od osoby "wyzszej" od pan z infolinii.

Mysle, ze dochodzi tu "czynnik ludzki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - jako że wcześniej pisałem że pani z Lidla mnie zlała, jestem im im teraz winien sprostowanie - właśnie dzeonił do mnie pracownik Lidla, tłumacząc, że nie mógł tego zrobić wcześniej, bo był na urlopie, a dwie sztuki można jeszcze nabyć w nowym sklepie Lidla w Krakowie na ulicy Kocmyrzowskiej. Zainteresowanych zapraszam!

 

Marcel

 

 

Nieaktualne, dzieki za odzew.

 

Pozdrawiam,

Marcel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.