Skocz do zawartości

ASTROZLOT KUDŁACZE 2003


Gość Janusz_P.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Już powoli czas ruszać z uwierzytelnianiem listy uczestników astrozlotu, proszę wszystkich już zapisanych o potwierdzenia na priva swoich rezerwacji najlepiej z datą wplynięcia dla porządku wraz z przewidywanym sprzętem (w poczcie forumowskiej) do mnie to za kilka dni opublikujemy oficjalną listę uczestników ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sie k.... zgłosić skoro nie było oficjalnego zawiadomienia na forum, co gdzie jak i kiedy dokładnie. Gdy się zapytałem to dostałem odpowiedź, że jeszcze jest czas i się takie dokładne info pojawi. A teraz ma być już publikowana oficjalna lista !! >:( ??? No chyba że to tylko zlot dla specjalnie wtajemniczonych a inne osoby są niepożądane.... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Spokojnie Hamsterku nie ogłaszam powszechnej deratyzacji ;) ;) ;)

Wszyscy mile widziani oczywiście ale nie wiem o co burzysz wodę bo temat przewija się co najmniej od Jachranki a nawet wczesniej i jest tajemnicą Poliszynela, wiele chętnych osób już się zgłosiło więc możesz i Ty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w zeszłym roku to było konkretne ogłoszenie co? gdzie? jak? A teraz tylko wymiana zdań nt. Kudłaczy na forum i to w wątkach na całkiem inne tematy. A ja czekam i czekam na oficjalne info a tu dziś się dowiaduję że niedługo podsumowanie zapisów :o ???

 

Aaa i jeszcze jedno, przecież se muszę kurna urlop wziąć a jak mam to zrobić jak nie wiem dokładnie od kiedy do kiedy jest zlot ?? A tu roboty z tym od cholery, najpierw trzeba napisać podanie o zgodę na przesunięcie terminu urlopu zaplanowanego w zeszłym roku , potem trzeba wypełnić kartę urlopową, nie ma tak łatwo, machina musi mnie wciągnąć, przemielić i ew. wypluć na te 2-3 tyg. :P :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem, czy w weekend 30/31 VIII siedzicie na Kudłaczach? Bo ja przylatuję z Islandii 22 VIII wieczorem i weekend 23/24 mam już raczej z głowy. Jeśli przyjadę, to 29-tego wieczorem, z namiotem i lornetką [albo dwiema]. Pozdrawiam

-Jarosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbym Cie Januszu jednak poprosic o dokladniejsze dane na temat Kudlaczy albo jakis link, gdzie znajde stosowne informacje. Jezeli dobrze pojdzie, to stawie sie tam z nowiutka Synta...!!!!

 

PS. Przylaczam sie do pytania Marcina_Sawickiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Z takim który oczywiście uniesiesz i dasz mu radę a po focie sądząc to wystarczy taki na 10ml i już masz Dawkę LD-50 zapewnioną ;)

Do końca tygodnia powstanie stronka o zlocie Kudłacze 2003 z mapką i pełną informacją :-)

Będą też domowe obiady jeśli je zamówimy w ilości conajmniej 10 porcji lub więcej, są mniam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim który oczywiście uniesiesz i dasz mu radę a po focie sądząc to wystarczy taki na 10ml i już masz Dawkę LD-50 zapewnioną ;)

 

No tak tego się mozna było spodziewać krakus już zaczyna kombinowac jak tu upic jedną butelka piwa 5 osób ;D.

W czasie zlotu będe z rodziną w Czorsztynie więc zapowiadam się na jedną nocke pewnie 27 lub 28 sierpnia bez noclegu nad ranem udam się na rodziny łono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mirku,

 

Jako Krakauer muszę stanąć w obronie Janusza - to nie jest żadne kombinowanie to po prostu nasze cechy wrodzone.

Kombinatorstwo zawsze brzydko pachnie a wrodzone jest nie do pod...

 

Ja również na jedną nockę zawitam aby poznać gawiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Dobra wiadomość dla wszystkich namiotowców wynegocjowałem wam cenę 6 zl za namiot niezależnie od ilości w nim osób, ciężko było ale myślę że wato było się potargować w waszym imieniu.

Targuję obecnie też cenę browaru lanego i puszkowego dla nas wszystkich, może też się uda, drewno na duże ognisko i grila (3 kubiki opałowego) na te 10 dni i nocy też już mamy za friko ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, osobiście wydaje mi się, że lepiej będzie wynegocjować lepsze ceny za noclegi w schronisku, opłatę za prysznic (np symboliczna złotówka), czy w końcu za obiadziki, a za zaoszczędzone pieniądze będziemy wysyłali umyślnego (umyślnych) po piwko do najbliższego sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, osobiście wydaje mi się, że lepiej będzie wynegocjować lepsze ceny za noclegi w schronisku, opłatę za prysznic (np symboliczna złotówka), czy w końcu za obiadziki, a za zaoszczędzone pieniądze będziemy wysyłali umyślnego (umyślnych) po piwko do najbliższego sklepu ;)

 

No nieładnie, zjedziemy z ceną za obiady i schronisko a po ciepłe piwo będziemy Ciebie wysyłać do sklepu do Pcimia.

A tam w schronisku dziwczątko młode z pełną fachowością piwo rozlewa żeby sobie dorobić w wakacje na słodycze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz

 

Czy można się zjawic na kudłaczach tak z doskoku ? ( w środku tygodnia )

Jeśli tak to jakby wyglądała sprawa z noclegiem, można przewidziec wolny pokój czy coś w tym stylu czy też trzeba zaopatrzyć się w namiot ?

 

Pzdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.