Skocz do zawartości

Sprzedam teleskop Soligor, MT800.


lemarc

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kompletny używany nieco MT800 firmy Soligor z montażem i statywem, oraz szukaczem 8x50, lunetka polarną, okularami plossl: f=15mm. f=9mm, f=4mm. oraz napędem w osi godzinnej, pilotem, zasilaczem, kablem do zasilania z samochodu (5mb.) i gniazdem na zasilanie z baterii. Do tego jeszcze aluminiowy montaż widłowy azymutalny, przykręcany do statywu (samoróbka spawana z profili aluminiowych). Cena tylko 1300 zł.

Kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zł!? Jeśli bedzie więcej takich osób jak Ty to za 1,5 -2 lata mój teleskop nawet 300zł nie będzie wart (ja kupiłem używany za 1100zł bez lunety biegunowoej, bez napędu, 1 plossl w zestawie, i szukacz 6x30) :szczerbaty:

Edytowane przez zysix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dostępu do sieci, stąd moje milczenie. Zainteresowanym podaję że teleskop ma wyciąg 1/1,25", kupiony został w 2000 r. w poznańskiej firmie SW Foto Centrum. Używany jest sporadycznie, właściwie stoi bezużytecznie, bo jak wiecie używam głównie SC10". W jego miejsce chcialbym kupić coś bardziej poręcznego jak Sky Master 25x100. Ot i cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1300 zł? :blink: Opuściłeś cenę o ok. 1/3 sklepowej, ja za mojego MT-750 który ma o 5 cm mniejszą średnicę zapłaciłem ponad 1600 zł więc ta cena wydaje mi się śmieszna :blink: No i w dodatku jeszcze dorzuciłeś trzy okulary... nie szkoda ci sprzedawać za taką cenę całkiem niezły sprzęt? :unsure:

Edytowane przez Wojciech Sz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300 zł? :blink: Opuściłeś cenę o ok. 1/3 sklepowej, ja za mojego MT-750 który ma o 5 cm mniejszą średnicę zapłaciłem ponad 1600 zł więc ta cena wydaje mi się śmieszna :blink: No i w dodatku jeszcze dorzuciłeś trzy okulary... nie szkoda ci sprzedawać za taką cenę całkiem niezły sprzęt? :unsure:
Zależało mi na szybkiej sprzedaży, cenę ustawiłem pod zakup lornety 25x100 i ją mam. Cel osiągnięty w miarę szybko. Oczywiście że sprzedałem poniżej wartości, ale czego się nie robi dla upatrzonej nowej zabawki. Poza tym mam inny większy telep który intensywnie użytkuję, a MT800 wylegiwał sie w szafie i nieczęsto był przewietrzany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.