Skocz do zawartości

Kupie złączke do kamerki philips


Piotrek Sadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżbyś był pierwszym znanym mi posiadaczem tej kamerki? Nie liczę oczywiście tych, co ToUcamy hackowali.

Mam nadzieję, że jakąś recenzję napiszesz. Szczególnie ciekawa jest sprawa rzeczywistej transmisji danych. Czy tam jest "USB 2.0" czy tylko "kompatybilne z USB 2.0", tak jak sugerowali użytkownicy na forach niemieckich. No i co z tymi 90 fps, czy to tylko ściema i zapisywanie po 3 razy tej samej klatki, czy to naprawdę działa.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za propozycje, ale szukam przejściówki z kamerki web na 1.25"

poza tym z wątku do którego podałeś linka wynika że jest to przejściówka do starszych kamerek a ja potrzebuje do philipsa SPC 900NC

pozdrawiam.

 

Ja swoją dostanę po świętach.

I widzę, że będe miał problem ze znalezieniem tej złącznki :szczerbaty:

Niedobrze :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś był pierwszym znanym mi posiadaczem tej kamerki? Nie liczę oczywiście tych, co ToUcamy hackowali.

Mam nadzieję, że jakąś recenzję napiszesz. Szczególnie ciekawa jest sprawa rzeczywistej transmisji danych. Czy tam jest "USB 2.0" czy tylko "kompatybilne z USB 2.0", tak jak sugerowali użytkownicy na forach niemieckich. No i co z tymi 90 fps, czy to tylko ściema i zapisywanie po 3 razy tej samej klatki, czy to naprawdę działa.

 

dopiero będe,

złożyłem zamówienie na poczatku tygodnia, ale kamerka będzie dopiero po świętach, jak tylko do mnie dotrze i oczywiście uda mi się gdzieś dostać tą złączke to od razu zabieram się do pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że złączka z astrokraku powinna do niej pasować :

 

http://www.astrokrak.pl/sklep/product_info...products_id=161

 

Forum milczy na ten temat, ale niedługo dotrze do mnie kamerka i sam to sprawdze.

 

Na pewno będzie pasować,gdyby nie było problemów z jej zamówieniem

 

"Produktów zaznaczonych symbolem *** nie ma aktualnie

na magazynie w wystarczającej ilości.

Możesz je zamówić mimo wszystko. Dostarczymy je

zaraz po wpłynięciu do naszych magazynów."

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie pasować,gdyby nie było problemów z jej zamówieniem

 

"Produktów zaznaczonych symbolem *** nie ma aktualnie

na magazynie w wystarczającej ilości.

Możesz je zamówić mimo wszystko. Dostarczymy je

zaraz po wpłynięciu do naszych magazynów."

 

pozdrawiam

Kiedy ja zamawiałem także nie było jej w magazynie, a jednak już po 2 dniach od przyjęcia zamówienia paczka została wysłana. Nie wydaje mi się żebyś musiał długo czekać na zrealizowanie zamówienia. Zawsze możesz skontaktować się z nimi i spytać kiedy będzie dostępna.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie jestem posiadaczem tej kamerki. Prawie, bo teraz jest u braciszka w Anglii.

Wszystko byłoby cacy, gdyby nie jeden szkopuł. A mianowicie, nie wie (brat) jak wykręcić obiektyw w tej kamerce. Obiektyw się kręci, można go wysuwać, ale za ch.....re nie chce się wykręcić :burza:

Czy to tylko ten pojedyńczy model ma taki defekt czy to jest cecha tych kamerek?

Z kolei znalazłem w sieci poniższe zdjęcie, na którym widać, że jednak można podłaczyć przejściówkę.

 

Czy ktoś wie jak odkręcić to ustrojstwo ???

 

Sprawa pilna, bo brat ma tydzień, żeby zwrócić kamerkę do sklepu.

 

przejsciowki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie jestem posiadaczem tej kamerki. Prawie, bo teraz jest u braciszka w Anglii.

Wszystko byłoby cacy, gdyby nie jeden szkopuł. A mianowicie, nie wie (brat) jak wykręcić obiektyw w tej kamerce. Obiektyw się kręci, można go wysuwać, ale za ch.....re nie chce się wykręcić :burza:

Czy to tylko ten pojedyńczy model ma taki defekt czy to jest cecha tych kamerek?

Z kolei znalazłem w sieci poniższe zdjęcie, na którym widać, że jednak można podłaczyć przejściówkę.

 

Czy ktoś wie jak odkręcić to ustrojstwo ???

 

Sprawa pilna, bo brat ma tydzień, żeby zwrócić kamerkę do sklepu.

 

przejsciowki.jpg

 

 

Taaaa.....

Braciszek kupił i braciszek znalazł jak wykręcić obiektyw.... :rolleyes:

Co by niektórzy zrobili bez pomocy rodziny..... :szczerbaty:

 

A dla wszystkich posiadaczy tej kamerki, zapodaje linka.... po angielsku oczywiście :lol:

 

http://www.robertreeves.com/900NC.htm

 

Pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wyciągnięcie w ten sposób obiektywu nic nie da, ponieważ tulejka w przejściówce którą się wkręca jest zbyt krótka, trzeba rozebrać kamerke, wyciągnąć środek i dorobić sobie nową obudowe.

 

Może by tak zwrócić się do Astrokraka by wykonali taką złaczkę.

Potem mogliby dodać ją do swojej oferty.

Następni posiadacze tej kamerki mieliby możliwość łatwiejszego jej zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.