Skocz do zawartości

Zeiss obiektywy+80ED+Vesta


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż:

1. Orion 80ED, w tym:

- tuba optyczna,

- szukacz 6x30mm,

- złączka kątowa 2" 90stopni,

- obejmy.

Sprzęt w bardzo dobrym stanie, używany kilka razy do astrofoto z canonem 300D. Cena 1600 zł

 

2. Zeiss Sonnar 300mm wraz z futerałem oraz przejściówką na m42. Obiektyw używany w bardzo dobrym stanie optycznym i mechanicznym. Jedna uwaga - śrubę statywową wzmocniłem klejem epoksydowym, aby nie uległa urwaniu lub obluzowaniu przy mocowaniu do statywu/montażu (w załączeniu zdjęcie). Cena 450 zł.

 

3. Obiektyw Sonnar 135 mm z futerałem. Obiektyw również używany, jednak w bardzo dobrym stanie. Cena 150 zł.

 

4. Obiektyw Flektogon 35mm f/2.4 z futerałem. Używany w bardzo dobrym stanie mechanicznym i optycznym. Cena 150 zł.

 

5. Kamerka Philips Vesta PCVC 680 przerobiona na długie czasy wraz z przejściówkami kamerka-m42, kamerka-1,25". Cena 150 zł.

 

W załączeniu zdjęcia wszystkich zbawek.

 

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia nocnego nieba zrobione orionem lub obiektywami wraz z canonem 300D, mogę przesłać mailem. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dzięki za zainteresowanie. Tymczasem jeden z forumowiczów prosił mnie o rezerwację wszystkich zabawek do jutra do godz. 12:00. Odezwę się jutro.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kolega się rozmyślił.

Niektualne są:

- Kamerka internetowa - zarezerwowana dla r.ziomber,

- Sonnar 135mm - zarezerwowany dla Piotr G.

 

Pozostała optyka w dalszym ciągu na sprzedaż.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kolega się rozmyślił.

Niektualne są:

- Kamerka internetowa - zarezerwowana dla r.ziomber,

- Sonnar 135mm - zarezerwowany dla Piotr G.

 

Pozostała optyka w dalszym ciągu na sprzedaż.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Potwierdzam rezerwację Sonnar'a 135mm

 

Pozdrawiam Piotr G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.