Skocz do zawartości

New Astro


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu i ja tez postanowilem poprobowac swoich sil w budowie stron WEB o tematyce astro. To moja pierwsza przymiarka, na razie opanowalem tylko prostsze obszary HTML i pokrewne ale bede z uporem walczyl dalej. Marza mi sie takie ładne bannerki, menu itp. Jednak gdybym chciał czekać aż sie wszystkiego naucze, nigdy nie mial bym czasu skonczyc...

 

W kazdym razie zapraszam ;)

 

http://www.newastro.tpi.pl/index.html

 

Pozdrawiam i milego czytania,

 

Pawel

 

P.S. Oczywiscie prosze o KONSTRUKTYWNE komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna stronka! Trafia do Moich Ulubionych.

Muszę przyznać, że niezłe te zdjęcia zrobiłeś, co na index.html są. ;)

Aż dziw bierze, jak dużo można wycisnąć z tak niepozornego sprzętu ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta strona to ogromna i miła niespodzianka :) , od niedawna posiadam kamerkę MX7-C i z zainteresowaniem czytam opisy i oglądam zdjęcia .

 

Miałbym kilkanaście pytań ale zacznę od podstawowego : jakim programem sterowana jest kamerka ? Czy załączonym na płytce STAR 2000 czy może Astroartem ? Jeżeli to nie kłopot to pozostałe pytania zadał bym na priva . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z przyjemnością przeczytalem historię sprzętową, tym bardziej że w Jachrance oglądałem system prowadzenia w działaniu. Dorobek konstrukcyjny robi wrażenie!

 

Zróżnicowany sprzęt który posiadasz pozwoli nieco załagodzić historyczne spory o wyższości soczewek nad lustrami (lub odwrotnie) ;D.

 

Co do KONSTRUKTYWNYCH uwag to jak dla mnie wolę taką formę stronki niż odblaskowe wodotryski.

 

P.s. A'propo ccd, zamieszczonych zdjęć i... kultowego Tak102-gdzie te foty planet?!

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Supernowa postaram sie ale teraz cwicze glownie letnia Droge Mleczna

2. Foty planet? Na drugim kompie, zona zabrala do pracy i tam lezy...

3. Kamerke steruje Astroartem - ktory bardzo goraco polecam, programy dostarczane przez producenta kamery raczej sie specjalnie nie nadaja (niezbyt wygodne w obsludze). Zapraszam na priva!

 

Pozdrawiam,

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info , mnie też wydaje się że ten soft Star 2000 do kamerki się kompletnie nie nadaje . Nie znalazłem tam opcji obrazu na żywo co bardzo utrudnia ustawienie ostrości . Program Astroart 3.0 zamówiłem przez internet w opcji kurierskiej więc liczę że na poniedziałek będzie . Jak go uruchomię z kamerką to na priva poproszę o kilka wskazówek . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.