Skocz do zawartości

Pytanie do sumasa


Rekomendowane odpowiedzi

Mirek, nieustannie zakładasz topiki n.t. pedofilii, inkwizycji, holokaustu, radiamaryja, mahomecie, partiach politycznych i.t.p. są to jątrzące tematy, a robisz to jeszcze w tak perfidny sposób, że rzucasz linki i czekasz, aż się ludzie "pogryzą", sprzeczając się na ten temat :angry:

 

a regulamin naruszasz w punkcie I.1.b ):

 

I. Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

 

1. Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to w szczególności:

 

a) wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum,

 

b ) wypowiedzi skierowanych do osobowości prawnych, grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych etc.

 

a to Forum jest po to, żeby ludzi łączyć współnymi zainteresowaniami, a nie dzielić - różnicami poglądów

 

czy to jest teraz dla Ciebie zrozumiałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, którą przyjąłem z pewnym zdziwieniem.

 

1) W podawanych przezemnie linkach i cytatach nigdy nie było treści obrażliwych wobec kogokolwiek. Jedynie ogólnie dostępne fakty prasowe prezentujące punkt widzenia autorów przytaczanych tekstów.

 

2) Osobiście uważam, że warto stawiać trudne pytania i podejmować dyskusję również na kontrowersyjne tematy.

 

Pozdrawiam

 

PS

Jestem pod wrażeniem błyskawicznej analizy moich dotychczasowych postów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze zyjemy w mocno zaklamanych czasach , nasi ojcowie zyli takze w tak zaklamanych czasach i jak nie bedziemy swiadomi co i jak to nasze dzieci tez beda zyly w taki zaklamanych czasach . to juz jest pokoleniami w nas wprasowane.

Mirek celnie linki podaje. Moglby jeszcze delikatnie, neutralnie skomentowac. :Beer:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Forum jest po to, żeby ludzi łączyć współnymi zainteresowaniami, a nie dzielić - różnicami poglądów

czy to jest teraz dla Ciebie zrozumiałe?

 

Wspólne zainteresowania nie oznaczają identycznych poglądów.

W regulaminie forum nie ma nic o jednomyślności. Chyba, że ktoś stara się ją narzucić.

Stajemy się mądrzejsi poznając różne punkty widzenia.

Edytowane przez MirekAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni to odbieraja, ale ja mam wrazenie, ze to Ty wlasnie chcesz narzucic nam taka jednomyslnosc. Twoje linki wcale nie prowadza do roznych punktow widzenia. Oczywiscie to tylko moje zdanie, ale postanowilem je tutaj wyrazic m. in. po to, zeby Sumas nie czul sie samotny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest to forum astronomiczne i wśród poruszanych tematów dominują te związane z kosmosem i jego poznawaniem, to z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda u Mirka. Czy astronomia jest na pierwszym planie, czy tematy "inne". I okazało się, że 76% to posty umieszczane w Wolnych tematach. Zapraszam więc do większego udziału w tematach astro, które są na ogół bardziej "neutralne". A wtedy może będzie mniej kontrowersji :)

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.