Skocz do zawartości

UNIWERSAŁ (:-D)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejcie się , śmiejcie - to niebawem może okazać się nasz sponsor !! Tylko ta firma wyraziła ochcotę na reklamowanie się na forum , aż powiem że byłem zdumiały po tym co tutaj się o nich pisało . Ale może chcą się poprawić , w kazym bądź razie jak by co niebawem ich reklama będzie na forum !

 

poprawka, nie będzie naszym tylko twoim sponsorem Bartłomieju, ja od niego nie wezmę nawet złamanego grosza ;D ;D ;D

Janusz P.

 

1. Jestem Bartosz a nie Bartłomiej - a dla mnie to rożnica

2. Ja nie modyfikuję Twoich wypowiedzi a chyba powinienem i to często.

 

Przepraszam Bartoszu jak wolisz

Ps. To nie modyfikacja bo nie zmieniłem ani jednej twojej literki a tylko dopisek, uwaga do postu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bartku myślalem że jesteś facio z pewnymi zasadami a Ty znowu chcesz nas sprzedać tym razem U... za czapkę gruszek oj polecą twoje notowania na tym forum ostro w dół ;)

Raz już próbowałeś sprzedać nas Fotoclassicowi a skończyło się jak zapewne pamiętasz odejściem Żwirka z firmy, może i U... wykończysz tym swoim tajemnym sposobem ku uciesze wielu nabitych w butelkę forumowiczów, powodzenia, z takimi pomysłami daleko nie zajedziesz ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bartku myślalem że jesteś facio z pewnymi zasadami a Ty znowu chcesz nas sprzedać tym razem U... za czapkę gruszek oj polecą twoje notowania na tym forum ostro w dół ;)

Raz już próbowałeś sprzedać nas Fotoclassicowi a skończyło się jak zapewne pamiętasz odejściem Żwirka z firmy, może i U... wykończysz tym swoim tajemnym sposobem ku uciesze wielu nabitych w butelkę forumowiczów, powodzenia, z takimi pomysłami daleko nie zajedziesz ;) ;) ;)

Przecież Bartek pisał co i dlaczego robi. Nie czepiaj się człowieka. Jak nie chcesz banera "U" na stronie forum, to możesz sam zasponsorować, wtedy będzie "A". ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz doskonale Janusz że Ty robisz tutaj sobie reklame za darmo a oni chcą robić to uczciwiej - płacąc , i jesli się zgodzą na zaproponowane warunki to będzie tutaj ich reklama czy chcesz czy nie . Bo jesli nie będzie reklamy takich firm jak oni to nie będzie forum i po sprawie . Ja więcej nie będę już ani dyskutował ani płacił za kolejny okres.

 

Pisałem że wysyłam do Wszystki i odezwlai się jedni co pozwoli na utrzymanie na ok 3 miesiące dobe i tyle i do widzenia nie będę podejmował z Toba polemiki bo uważam że nie ma to dla mnie zanczenia jakie jest Twoje zdanie o reklamie np. firmy Uniwersła na forum . Ja się cieszę że się chcą reklamowac i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to uczciwości i intencji po twojej ostatniej wypowiedzi to nie wypowiem się publicznie na tym forum, moje zdanie już znasz.

Pamiętaj młody człowieku że wiążą nas komercyjne układy klient usługodawca internetowy i nie pozwalaj sobie za dużo bo szybko stracisz w ten sposób nie jednego klienta z których to klientów pieniędzy żyjesz, pamiętaj o tym :o

Jeśli to do Ciebie nie trafia to pomyśl o tych nabitych w butelkę z żółtą rurą pod pachą maszerujacych z Żywca i pomyśl co inni o tym myślą zanim wyjedziesz z takim abstrakcyjno komercyjnym koszmarkiem ;)

Jesli chcesz być w porządku i przygadywać eks Katedra to szybciorem usuwaj komercyjną reklamę sprzedaży swojego Klewzowa z głównej, sam mówiłeś że do tego służy giełda Bartku.

Owszem Bartku mam tu sporo klientów ale służę im zwykle dobrą radą i swoja wiedzą i nie uważam abym tu miał darmową reklamę, czy wiesz ile godzin dziennie ciężko pracuję na tym forum, chyba sobie nie zdajesz nawet z tego sprawy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc moje zdanie jako uzytkownika malo sie liczy to chcialbym powiedziec ze jestem przeciwnikiem ukladow za wszelka cene (takich ukladow z przyslowiowym diablem). Rozumiem sytuacje ze brakuje kasy na utrzymanie forum ale uwazam ze sa granice, nazwijmy je granicami dobrego smaku, ktorych nie powinno sie przekraczac. Moze powinnismy zebrac sily zu samen do kupy i jakas obowiazkowa skladke wymyslic ? Jak sie na wszystkich luda podzieli to wyjdzie b. malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z podobnego zdania że nie powinno to przeszadzać a nam tylko pomóż , ale widocznie szacowną firmę Astrokrak to boli . Takim dywagacją Janusza naprawdę się dziwie ale jak wiadomo to ja mam nie normalne podejće do życia :) (taki zdrowy wariat) więc aby nie było wiecej nie jasności od 11.09.2003 firma Astrokrak będzie miała nowego prowidera . Nie wiem chyba przez to nie zbankrutuje :) . Chcę Go o tym poinformować oficjalnie ale fax mu nie działa - szkoda , może jutro się uda .

 

Wracając do tematu lub raczej tego co z niego wynikło , mnie naprawdę nie szkodzi reklama firmy U , X , Z .... istotne jest to by pozyskać środki , które NAS nie będą wiele kosztować i chyba to jest ważniejsze. Pewnie i firma U tez się wycofa z reklamowania czemu zupełnie nie będę sie dziwił , ale może nas coś to nauczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Bartoszu!!! z wielką satysfakcją dziękuję za publiczne wypowiedzenie umowy dzierżawy miejsca na twoim firmowym serwerze w jakże urokliwy i dżentelmański, publiczny sposób się rozstaniemy ale pamietaj że to ja zdecyduje czy chcę i wykupię miejsce na twoim serwerze czy też nie 8)

Nie obawiaj się nie będę nalegał, szukam już nowego Providera z troszkę szerszym horyzontem myślowym niż tylko komercja za wszelką cenę a zapewne będzie co najmniej tak samo dobry a też i o połowę tańszy od twoich dotychczasowych usług ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wdając się w powyższą dyskusję, chciałbym nieśmiało zapytać:

Wydaje mi się, że pamiętam, że utrzymanie forum kosztuje około 2tys. rocznie (może się mylę). Jakiś czas temu robiliśmy zrzutkę. Czy było tego aż tak mało, że w połowie roku zabrakło? Może znów powinniśmy się zrzucuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak wcześniej pisałem nie jest ważne kto lub co będzie reklamował - ważne, że forum istnieje,

brawo Bartku za wytrwałość

brawo Uniwersał za współpracę

pozdrawiam,

Bartosz :D

PS. czyżby pierwsza wojna producentów - to będą prawdziwe GWIEZDNE WOJNY ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż dziwić się jest rzeczą ludzką ;D ;D ;D

Po prostu nie lubię takiego załatwiania sprawy poprzez stawianie przed faktem dokonanymi, wymuszenia typu że U Płaci tu za reklamę a ja nie, uważasz Janie że to są metody fer??? no cóż każdy ma prawo mieć własne zdanie :-

Co innego publiczna zrzuta o czystych intencjach o której wspominał Crocodile to zupełnie inna sprawa.

Nie pozwolę sobą manipulować a szczególnie w tak perfidny, publiczny sposób, taki już jestem i nic na to nie poradzę ;D ;D ;D

Kończę ten jałowy tamat bo czas spać przed jutrzejszym ciężkim dniem pracy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze zamiast drzec koty lepiej bedzie gdy ktos zajmie sie jeszcze raz zrzutka. Dobrze gdyby admin podal numer konta, na ktore ma wplynac kasa. W koncu chyba kazdego stac aby te pare zlociszy przelac. Jesli sprawe kasy postawi sie na pienku TZN: ALBO JEST KASA I JEST FORUM ALBO NIE MA KASY I NIE MA FORUM to powinno zaskutkowac. Uniwersalom za te kilkanascie srebrnikow nie ma co sie sprzedawac. Takie jest moje zdanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o nowy (?) pomysł Bartka. Jednak wydaje mi się, że to Forum powinno być niekomercyjne. Rozumiem, że utrzymanie Forum coś musi kosztować, ale chyba na początku maja był "apel", aby coś tam wrzucić na konto Bartka bo to nie tak drogo w sumie i jeśli 100 osób wpłaci coś koło 10 zł to starczy na jakiś czas. Na wszelki wypadek wpłaciłem za dwóch. W związku z tym troszkę czuję się właścicielem Forum i uprawnionym do zabrania głosu.

Bartek, firma U zgodziła się na zapłacenie za banera. Ale zastanowiłeś się komu to zawdzięczasz? Z pewnością nikt by Ci nie zapłacił ani grosza za banera, gdyby nie MY czyli ludzie, którzy piszą na Forum. Dlatego wydaje mi się troszkę nieuczciwe w stosunku do NAS. No bo w takim razie może należałoby płacić za każdego posta?

Zerknąłem szybko na kilka For (czy jak to się odmienia) i na żadnym nie ma żadnego banera. Dopiero po wejściu na stronę "główną" się pojawiają. Może tak powinieneś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mało kogo to obchodzi, ale abstrahując od zatargu Płeszka-Ambroży chciałbym zapowiedzieć, że:

 

1/ Jestem gotów zapłacić z własnej prywatnej kieszeni każdą cenę, aby reklama tamtych hochsztaplerów nawet na moment nie pojawiła się w tak zacnym miejscu, jak to Forum

 

2/ Jeżeli jednak reklama symulatorów teleskopów z Żywca pojawi się tutaj, to dzień, w którym to się stanie, będzie z kolei moim ostatnim dniem na tutejszym Forum.

Świat się od tego nie zawali. Wiem. Zostanie jeszcze 336 forumowiczów. Ale wiem też, że honorowo odeszłoby stąd jeszcze parę innych osób. Nie po to walczymy niemal na co dzień z tym szmelcem, żeby teraz na powitanie czytać banner o "najlepszych teleskopach w Polsce znanej i renomowanej firmy z bogatymi tradycjami".

 

Ludzie, opamiętajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ten temat poruszał nie raz i nie dwa razy. Jakoś odzewu nie było specjalnego. Była reklama do kupienia - przedsiębiorcy działający na rynku astro mogli wykupić. Zgłosił się tylko U. Nad czym tu debatować? Zgadzam się z Bocianem to po prostu prawa rynku. Mnie to nie przeszkadza. A jeśli zrzuta ma temu zapobiec i znajdą się chętni to się przyłączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.