Skocz do zawartości

ASTRONOCE.pl


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

bez + bo nie ma opowiadania o kałużach...

 

Jak to nie ma opowieści bonusowej????????????????

 

niemożliwe... :blink::blink::blink::Cry::whip:

 

Emde koniecznie napraw to fatalne niedopatrzenie. Ja kiedy mam handrę, to czytam właśnie ten hit.

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki! :Beer:

Forum oczywiście nowego nie będzie bo i po co...

Redakcja z jeziorskiego duetu przeszła ewolucję w jesiorski kwintet - radzę sprawdzić stopkę redakcyjną... :szczerbaty:

Opowieść bonusowa oczywiście musi być i ten kardynalny błąd że jej narazie nie ma będzie naprawiony... :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi, nie mozna wpisac autora fotki przy dodawaniu zdjecia do galeri... Ni ma takiego pola :szczerbaty:

 

Pozdrawiam.

 

PS. I linki do testow macie wymieszane. Jak sobie z katalogu sprzetu wybierzesz barlowa CU 2x i klikniesz w link do testu trafiasz na radosne tedty okularow dlugogniskowych :szczerbaty: I nie wszystkie sprzeta w katalogu maja swoje linki do istniejacych na stronie testow :szczerbaty:

 

Ale strona mi sie coraz bardziej podoba.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie piszcie - szczególnie o błędach... przez to cholerne przenoszenie na nowy serwer niektóre rzeczy się popierdzieliły... a potem to już wszystkiego nie da się ogarnąć...

Autor fotki to login lub nick przy rejestracji - dlatego jest najpisane o tym jak dodać zdjęcie do galerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne testy,

niestety nie mogłem wstawić komentarza na stronie nawet po zalogowaniu (pewnie potrzeba mi jakiegoś helpa)

 

Chyba się skuszę na 120ED,

chciałem zapytać czy testujący chcieliby mieć ten sprzęt dla siebie jako docelowy sprzęt czy jednak woleliby poczekać na jakieś prawdziwe APO za ciężkie pieniądze. Przydałoby się ciut więcej testów foto, szkoda że już rozstaliścię się z tymi rurkami.

 

pozdrawiam

 

Zbyszek

Edytowane przez zbig_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne testy,

niestety nie mogłem wstawić komentarza na stronie nawet po zalogowaniu (pewnie potrzeba mi jakiegoś helpa)

 

Chyba się skuszę na 120ED,

chciałem zapytać czy testujący chcieliby mieć ten sprzęt dla siebie jako docelowy sprzęt czy jednak woleliby poczekać na jakieś prawdziwe APO za ciężkie pieniądze. Przydałoby się ciut więcej testów foto, szkoda że już rozstaliścię się z tymi rurkami.

 

pozdrawiam

 

Zbyszek

 

ED to nie APO! jak to usilnie próbujemy przekazać po testach 80 i całej rodziny... ani wizualnie, ani do foto... jednak musi stać obok APO aby to dostrzec... tak to poprostu wygląda. Rozrzut egzemplarzy jeżeli chodzi o jakość przynajmniej w mechanice jednak jest (wystarczy poczytać sflustrowanego Jurqa jak jedzie po naszym teście B) ) i trzeba się z tym liczyć. Cena 100 i 80 to już przystępna naszym zdaniem oferta, ale 120 zbyt droga narazie... Konkurencja rośnie i zaraz pewnie to się zmieni...

Szykujemy również porównania foto - jak to wygląda w ED a jak w APO... aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Reasumując 80 i 100-tak jak idzie się na pewien kompromis jakości optycznej, 120-nie, bo za dużo narazie się za ten kompromis płaci... Zwróćcie uwagę że rozmawiamy o ED i APO a nie o ED i Achro bo tu nie ma czego porównywać... :szczerbaty: Każdy jednak może zrobić co zechce... :Beer:

 

Jako sprzęt docelowy dla siebie widzę raczej TSA-102, który cenowo w stanach wychodzi koło 2600$OTA czyli jakieś 8000koła co już jest w cenie 120ED... a to jednak prawdopodobnie doskonałe APO nawet gdy trochę mniejsze! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Emde za wyczerpującą odpowiedź.

 

Qrcze niedobrze, powstrzymywałem się z zakupem czekając na to tanie 120ED a tu wychodzi że jednak w tym rozmiarze nie jest tak dobrze jak w 80ED.

Też mi wpadło w oko TSA-102 ale mam już fajne 80mm i chciałem wyraźnie większej apertury. Trza będzie poczekać na TSA-128. Może jednak kupię przejazdem w Czechach to 120ED i jak pojawi się coś lepszego sprzedam go nawet ze stratą. Na jakimś niemieckim forum widziałem w wątku 120ED że Ludes wspomniał że zamierza pakować dobre szkiełka w chińską mechanikę i ma to wyjść konkurencyjnie cenowo do 120ED. Pażiwiom pawidim hehehe.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.