Skocz do zawartości

Witamy na Forum kolejną Panią


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół godziny jest z nami kolejna z naprawdę niewielu dziewcząt. Dlatego też pozwalam sobie na założenie wątku powitalnego.

Wszystkiego dobrego, Spaiza!

Niech Ci z nami czas płynie jak najwolniej, bo to Forum okrutnie uzależnia.

Jeżeli masz rzeczywiście 18 lat, to już widzę jak się na fotkach chłopakom zaświecą oczka. Jeżeli do tego naprawdę lubisz astromuzykę, toś dziewczyna "z jajami".

Serdecznie Cię pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam! Niech Ci czas tutaj płynie pożytecznie. Z tymi Panami to sobie daj spokój, my tu raczej na ty jesteśmy. Napisz jaka dziedzina astro Cię interesuje najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dziewczyny sie nie wystraszą, ale jedynie z powodu chęci dopisania czegoś do forum i wynikającej z tego konieczniecznosci zarejestrowania sie, tyle szumu chyba nie jest aż tak potrzebne:) A co do dziedziny astro, to najwięcej meteorków obserwuje, bo jestem zPKiM'owiona:) tyle, ze ostatnio mam zakaz obserwacji, bo przecież noce są od spania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, chyba sie przerzuce na obserwacje bolidów dziennych:) A może by tak utworzyć całą sekcje??

 

Nie wiem czy szanowni Panowie słuchali tego co wcześniej podrzuciałam, ale tu: http://www.ptssa.pl/~spalek/mp3/

można już także znaleźć nagranie studyjne- demo, tyle że w skróconych wersjach.

Miłego odsłuchu!

(komentarze mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.