Skocz do zawartości

Moze by tak konkurs na najladniejszy i odwrotnie avatar?


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Opislem reakcje ludzi co z metra patrzyli na ten avatar . Moze masz sokoli wzrok ale nie wierze. Jak juz wiesz co na nim jest, to widzisz szczesliwego ojca z niemowlakiem na reku takze z dalsza.

Na tyle orietujesz sie w foto, ze powinienies wiesz o roznym odbiorze zdjecia zaleznie od jego wielkosci i odleglosci. To zdjecie, ale duze, jest piekne . Widac szczescie i poznac ze to facet.

Ale z dalsza gdy takie male to za kazdym razem nowopatrzacy jest w szoku . Przynajmniej u mnie. Nie wymyslilem tego. Nie wierze tez, ze tylko u mnie na ciemno ustawionym ekrane tak to wychodzi . :Beer:

 

 

ale nierozumiesz zbig, że to tak, jakby napisać, że Ty na swoim avatarze, w tym czerwonym pulowerku, też wyglądasz jak stara baba?

jedno i drugie jest po prostu niesmaczne i obraźliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co to wzajemne obrażanie się teraz???

 

 

proponuję zdjąć temat, bo znów się narobi... :blink:

 

 

 

ps. nie widziałam komentarza Darka_B, zatem jeśli sam sie nie wypowiada w tym temacie to chyba adwokkatów też nie potrzebuje...

Edytowane przez cosmica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest oscarowy komentarz do awartara. :ha:

Dopiero po chwili załapałem o jaką "owłosioną karmiącą" chodzi...

Mam nadzieję, że swoim komentarzem nie uraziłem Darka. Chodziło mi o komiczność opisanej przez zbiga sytuacji, a nie o awatara Darka. A zdjęcie z awatara jest świetne. Przypomina mi w klimacie słynne zdjęcie Jana Saudka. Tylko, że u Darka jest więcej uczuć.

Jakby ktoś nie znał Saudka, daję link do zdjęcia:

http://www.praginfo.com/kultur/kultbild/saudek_life.jpg

http://bits.webhs.org/blog/Wallpaper-02-1600.jpg

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że swoim komentarzem nie uraziłem Darka. Chodziło mi o komiczność opisanej przez zbiga sytuacji, a nie o awatara Darka. A zdjęcie z awatara jest świetne. Przypomina mi w klimacie słynne zdjęcie Jana Saudka. Tylko, że u Darka jest więcej uczuć.

Jakby ktoś nie znał Saudka, daję link do zdjęcia:

http://www.praginfo.com/kultur/kultbild/saudek_life.jpg

http://bits.webhs.org/blog/Wallpaper-02-1600.jpg

Pozdrawiam

Piotr

 

Dokładnie - zdjęcie jest rewelacyjne, ale wolałem do Saudka nie dawać linka, bo jeszcze ktoś poogląda inne zdjęcia i się troche "zmarszczy" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miala byc zabawa, :Beer:

zmienilem swoj aby pasowal z opisem sumasa :banan::banan:

 

 

ps.Znowu gazeta po nosie? To do tego co wyzej napisales. Nie bede cytowal bo wyjatkowo aroganckie jak do damy. Dworska etykieta CIE nie obowiazuje?

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł, jak pomysł- niektórym się spodoba, innym nie. Myślę, że o to nie trzeba się kłócić. Skoro został ogłoszony, to aktywność w temacie powinna ocenić reakcje, nie poziom adrenaliny.

 

Co do awatara Darka: a wygląda z daleka rzeczywiscie jak jaka "Dama z łasiczką" ;)

Awatary Lampki- rzeczywiście były fajowe, ale teraz jest... Lampka :D

Cosmica- już kiedyś ci pisałem, że ciem siem bojem :)

No a Zbig rzeczywiście wygląda jak baba w pulowerku, ale całkiem ładna baba :rolleyes:

 

:Beer:

 

P.S. Pisałem, bo czekam na klienta... i nudzę się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc razaco brzydki i jak mnie tak rozciaglo to nawet spodobalo mi sie. :D

Dlatego zostawilem.

Co do reakcji gory, to sama sie znokaltowala tak ostro reagujac. Tak jakby uwierzyla w swoja ... swietosc?

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awatara Darka: a wygląda z daleka rzeczywiscie jak jaka "Dama z łasiczką" ;)

Awatary Lampki- rzeczywiście były fajowe, ale teraz jest... Lampka :D

Cosmica- już kiedyś ci pisałem, że ciem siem bojem :)

No a Zbig rzeczywiście wygląda jak baba w pulowerku, ale całkiem ładna baba :rolleyes:

 

:Beer:

 

P.S. Pisałem, bo czekam na klienta... i nudzę się...

 

 

saywiehu, mnie nie musisz sie obawiac ;) nieszkodliwa jestem raczej :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saywiehu, mnie nie musisz sie obawiac ;) nieszkodliwa jestem raczej :Beer:

Póki dzieli nas wirtualna odległość - jestem spokojny :szczerbaty:

Ale mialaś swego czasu awatarek, który- nie powiem- całkiem przypadł mi do gustu :rolleyes:

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reakcji gory, to sama sie znokaltowala tak ostro reagujac. Tak jakby uwierzyla w swoja ... swietosc?

:Beer:

 

Zbig - masz obsesje. Dobrze Ci radze, abyś troche odpuścił. Obaj wiemy, że publikacja tego wątku nie miała na celu wyłonienie najlepszego avatara. - PRZESTAŃ MIESZAĆ -

 

Inna sprawa, że mam takie samo prawo jak ty irytować się kwestiami, które mi nie odpowiadają - czyż nie?

 

Co do Cosmiki - wybacz, ale na Boga, widząc twój avatar od razu nastąpiło jakieś sprzeżenie zwrotne z tym co napisałaś. Nawet nie zauważyłem, że to kobieta napisała. :Pig:

 

I to jest właśnie dowód, że avatar to nie jest tylko obrazek, ale "nasza twarz". To samo zdanie wypowiedziane z dwoma różnymi avatarami może nagle podświadomie oznaczać co innego. Czasami odnoszę wrażenie, że avatar jest bardziej istotny od "nazwy usera" - która na ogół nie mówi nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig - masz obsesje. Dobrze Ci radze, abyś troche odpuścił. Obaj wiemy, że publikacja tego wątku nie miała na celu wyłonienie najlepszego avatara.

 

Inna sprawa, że mam takie samo prawo jak ty irytować się kwestiami, które mi nie odpowiadają - czyż nie?

 

Co do Cosmiki - wybacz, ale na Boga, widząc twój avatar od razu nastąpiło jakieś sprzeżenie zwrotne z tym co napisałaś. Nawet nie zauważyłem, że to kobieta napisała. :Pig:

 

I to jest właśnie dowód, że avatar to nie jest tylko obrazek, ale "nasza twarz". To samo zdanie wypowiedziane z dwoma różnymi avatarami może nagle podświadomie oznaczać co innego. Czasami odnoszę wrażenie, że avatar jest bardziej istotny od "nazwy usera" - która na ogół nie mówi nic.

Adamie, wydaje mi się, że Zbig nie chciał ośmieszać kogokolwiek- jego opis awatara Darka B. NAPRAWDĘ oddaje wrażenia!

Z kolei kojarzenie osoby z awatarem (i ocena na tej podstawie) - aaaa.... tyż prowda :szczerbaty:

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, wydaje mi się, że Zbig nie chciał ośmieszać kogokolwiek- jego opis awatara Darka B. NAPRAWDĘ oddaje wrażenia!

Z kolei kojarzenie osoby z awatarem (i ocena na tej podstawie) - aaaa.... tyż prowda :szczerbaty:

 

:Beer:

 

No widziesz, Tobie się WYDAJE, a ja niestety WIEM, co stało się przed założeniem tego wątku. Wbrew pozorom, nic na forum nie dzieje się przypadkowo. Mi natomiast wydaję się, że Zbig ostatnimi czasy zaczął "rozwijać skrzydła", czego zaczynam się obawiać. Wolałbym, aby nie rozwijał swojego talentu politycznego na Astro-Forum oraz "skandali" w HP.

 

Ale proponuję nie rozwijać tej kwestii, bo już chyba wszystko zostało powiedziane.

 

PS. Zbig - a może Ci założyć osobne pod-forum "polityczne"? Mówię zupełnie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki dzieli nas wirtualna odległość - jestem spokojny :szczerbaty:

Ale mialaś swego czasu awatarek, który- nie powiem- całkiem przypadł mi do gustu :rolleyes:

 

:Beer:

 

:szczerbaty:

 

jeśli chodzi o tamten avatarek, to obiecuję, że się jeszcze kiedyś pojawi :)

 

za tym jednak mogę się skryć i to mi odpowiada B)

 

Zgadzam się jednak, że avatarki mają wpływ na odbiór ich właściciela przez innych użytkowników. Nie mniej jednak, każdy z nas, wstawiając daną fotkę liczy się z jej odbiorem przez innych i skoro decydujemy sie na wstawienie danej foty to przy okazji narażamy się na komentarze, cóż... życie...

 

Dla mnie jednak, bardziej liczą sie wypowiedzi poszczególnych osób niż fotki w avatarkach czy nicki.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za - tylko juz sie wypalilem . Na razie nic az tak razacego sie nie dzieje aby mnie ruszylo.

 

To male zdjecie tak odbieram i nie tylko ja, ale z wiekszej odleglosci niz pol metra. Pewnie nie pisalbym tego bo to jednak niby nie wypada, ale tez nie wypada po cichu kasowac . Sumasa za to cenie, ze tak nie robi, choc w materii materialow krawieckich to juz nie.

Przepraszam tych co urazilem, sadze ze cos wzajemnie zyskalismy.

 

Ps. troche przypomina mi to bajke : Nowe szaty krola. dziecieca wrazliwosc chyba mocno u mnie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za konkursem!!

Proponuje swoj avatar do kategorii 'odwrotnie' (w sensie doslownym i przenosnym)!

 

Rowniez jestem za utworzeniem subforum politycznego - tak jak juz raz napisalem, proponuje, aby powstal w dziale 'Granice Nauki' jako subforum o tytule 'Granice Rozsadku'.

 

Idealnie tam bedzie pasowac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.