Skocz do zawartości

Moze by tak konkurs na najladniejszy i odwrotnie avatar?


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem Hollywood gdzie przyznaja oskary i maliny moze u nas taki konkurs z avatarami zrobic.

Nadal pamietach choc byl tylko chwile avatar Ori2711. :banan: , przedtem tez miala "skrzydelka", ktore wyzwalaly pozytywne wrazenia. Teraz niestety faceta widac .

Do malin to chyba jedyny taki avatar widze. Komp mam ogolnie dostepny w kuchni i znajomi czy rodzina jak widza zdjecie w pierwszym spojrzeniu otylej owłosionej kobiety karmiacej miemowle to zawsze brrr i pytaja sie co to tam jest . Dopiero po uwazniejszym spojrzeniu i tlumaczeniu zauwazaja szczesliwego ojca z niemowlakiem na reku.

 

Zapraszam do typowania na oskara i maline. Pozniej zrobie liste z wynikami.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...znajomi czy rodzina jak widza zdjecie w pierwszym spojrzeniu otylej owłosionej kobiety karmiacej miemowle to zawsze brrr i pytaja sie co to tam jest . Dopiero po uwazniejszym spojrzeniu i tlumaczeniu zauwazaja szczesliwego ojca z niemowlakiem na reku...

Dla mnie to jest oscarowy komentarz do awartara. :ha:

Dopiero po chwili załapałem o jaką "owłosioną karmiącą" chodzi.

PS. A pomysł z konkursem przedni.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani czego wy chcecie od awatara DarkaB???

 

Przecież to cały on, uśmiechniety i szczęśliwy z kolejną kobietą w objęciach... :szczerbaty:

 

Wg mnie ten awatar jest słodki - tatuś i córeczka tatusia

 

:Beer:

 

Pozdrawiam wszystkich pamiętających mój awatar... :szczerbaty:

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani czego wy chcecie od awatara DarkaB???

 

Przecież to cały on, uśmiechniety i szczęśliwy z kolejną kobietą w objęciach... :szczerbaty:

 

Wg mnie ten awatar jest słodki - tatuś i córeczka tatusia

 

:Beer:

 

Pozdrawiam wszystkich pamiętających mój awatar... :szczerbaty:

 

Ori2711

 

Mam rozumiec Oskar dla DarkaB?

A maline?

 

ps. jest slodki, ale jak sie przyjrzec . Czyli Oskar jak najbardziej. :banan:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zróbmy konkurs na najciekawszy albo najśmieszniejszy awatar, bo najładniejszy to kwestia gustu, a najbrzydszy... taka ocena może zranic czyjeś uczucia, np. po waszych wypowiedziach biedny DarekB teraz pewnie szlocha w poduszkę z rozpaczy... :szczerbaty:

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zróbmy konkurs na najciekawszy albo najśmieszniejszy awatar, bo najładniejszy to kwestia gustu, a najbrzydszy... taka ocena może zranic czyjeś uczucia, np. po waszych wypowiedzaich biedny DarekB teraz pewnie szlocha w poduszkę z rozpaczy... :szczerbaty:

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ori2711

 

Jestem ZA!!!!!!!!! :helo::helo:

Jak kobieta wezmie sprawe w swoje rece to zaraz wszystko wychodzi. :Beer:

Chetnie Ci pomoge jak bedzie taka potrzeba.

To moze w dwoch kategoriach, najciekawszy i najsmieszniejszy. A malin nie bedzie? :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a'propos najładniejszy, nie chcę zakładać nowego wątku dla takiej bzdury, a nie mogę się oprzeć zacytowaniu słów nowej Miss Polonia:

W swoim kwestionariuszu osobowym najpiękniejsza Polka tak pisze o ideale mężczyzny: "uczciwy i mądry jak bracia Kaczyńscy, charyzmatyczny jak Marcinkiewicz, sprawiedliwy jak Ziobro, odważny jak Wassermann, nieugięty jak Dorn, bezkompromisowy jak Wildstein, opiekuńczy jak Religa, przystojny jak Olejniczak".

(http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3562386.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra w kategorii najciekawsze zgłaszam awatary Radka Grochowskiego, ponieważ są wg. mnie bardzo ciekawe, zawsze w jednej tonacji tematycznej i bardzo dynamiczne...

 

Najśmieszniejsze - Tadeopulous gotujący obiadek w Borucinie w majtkach na głowie... :szczerbaty:

 

Nastepne jak mi sie przypomni albo ktoś na oko nawinie...

 

pozdrawiam

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a'propos najładniejszy, nie chcę zakładać nowego wątku dla takiej bzdury, a nie mogę się oprzeć zacytowaniu słów nowej Miss Polonia:

W swoim kwestionariuszu osobowym najpiękniejsza Polka tak pisze o ideale mężczyzny: "uczciwy i mądry jak bracia Kaczyńscy, charyzmatyczny jak Marcinkiewicz, sprawiedliwy jak Ziobro, odważny jak Wassermann, nieugięty jak Dorn, bezkompromisowy jak Wildstein, opiekuńczy jak Religa, przystojny jak Olejniczak".

(http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3562386.html)

 

:ha: eeeeeeeeeee tak to tylko w erze ... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na... nie! i co tak komuś powiecie że masz najbrzydszy avatar.. haha smieszne... najładnieszy ok ale najbrzydszy to przegięcie... wyśmiewać można się ze swojego avatara ale nei czyjegoś...

 

 

Masz racje, malin nie bedzie .

Ori2711 juz podala kategorie: najciekawszy i najsmieszniejszy.

Mamy Glos na Radka Grochowskiego i Cosmica.

Prosilbym o uscislenie kategorii .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do malin to chyba jedyny taki avatar widze. Komp mam ogolnie dostepny w kuchni i znajomi czy rodzina jak widza zdjecie w pierwszym spojrzeniu otylej owłosionej kobiety karmiacej miemowle to zawsze brrr i pytaja sie co to tam jest . Dopiero po uwazniejszym spojrzeniu i tlumaczeniu zauwazaja szczesliwego ojca z niemowlakiem na reku.

 

Powiem szczerze - żałosne to było. Zdjęcie jest genialne - dawno takiego nie widziałem. Nie jeden konkurs by wygrało, szczególnie w tym szarym kraju. Sorry - albo twoi znajomi, albo ty - nie macie za grosz wrażliwości.

 

Mniej polityki, a więcej serca na rzeczy piękne!

 

PS> Sorry, ale trudno się powstrzymać. Malina należy się tobie, za najgłupszy pomysł w historii tego forum. Jak można wybierać najgorsze zdjęcia ludzi. SZOK! :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opislem reakcje ludzi co z metra patrzyli na ten avatar . Moze masz sokoli wzrok ale nie wierze. Jak juz wiesz co na nim jest, to widzisz szczesliwego ojca z niemowlakiem na reku takze z dalsza.

Na tyle orietujesz sie w foto, ze powinienies wiesz o roznym odbiorze zdjecia zaleznie od jego wielkosci i odleglosci. To zdjecie, ale duze, jest piekne . Widac szczescie i poznac ze to facet.

Ale z dalsza gdy takie male to za kazdym razem nowopatrzacy jest w szoku . Przynajmniej u mnie. Nie wymyslilem tego. Nie wierze tez, ze tylko u mnie na ciemno ustawionym ekrane tak to wychodzi . :Beer:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - żałosne to było. Zdjęcie jest genialne - dawno takiego nie widziałem. Nie jeden konkurs by wygrało, szczególnie w tym szarym kraju. Sorry - albo twoi znajomi, albo ty - nie macie za grosz wrażliwości.

 

Mniej polityki, a więcej serca na rzeczy piękne!

 

PS> Sorry, ale trudno się powstrzymać. Malina należy się tobie, za najgłupszy pomysł w historii tego forum. Jak można wybierać najgorsze zdjęcia ludzi. SZOK! :blink:

 

 

A moja żona też widząc z dalsza awatar ,,męskie macierzyństwo,, zadała niedyskretne pytanie czy aby szurfuje po AF, już nie wnikałem, o co jej biega, ale może kiedyś zapytam.

Natomiast sam konkurs uważam za chybiony gdyż oceniając nasze awatary oceniacie w końcu część naszej osobowości a to nie za ładnie bez poznania pierwowzorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.