Skocz do zawartości

Moze by tak konkurs na najladniejszy i odwrotnie avatar?


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za konkursem!!

Proponuje swoj avatar do kategorii 'odwrotnie' (w sensie doslownym i przenosnym)!

 

Rowniez jestem za utworzeniem subforum politycznego - tak jak juz raz napisalem, proponuje, aby powstal w dziale 'Granice Nauki' jako subforum o tytule 'Granice Rozsadku'.

 

Idealnie tam bedzie pasowac!!

Z tym ze nowy Twoj avatar idealnie bedzie pasowac to w pelni zgoda. Sadze, ze dopiero za kilka dekad zorietujesz sie jak bardzo. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic az tak razacego sie nie dzieje aby mnie ruszylo.

 

Poczekaj parę dni, przecież zyjemy w Polsce, bedzie o czym mówić <_<

 

Jak chodzi o avatary, to jest fajne na tym forum, że jest mnóstwo różnych, choćby i zmienianych (Lampka), a nie typowe, narzucone przez właściciela/moderatora. Pokazują coś na temat piszącego.

 

Osobiście jako najciekawszy wspominam czyjś stary avatar (sprzed roku?) Animowany, na którym facet żuł kromkę chleba. Bo animowane, biuściaste anime jako avatar (też zniknął) płoszą tatę oglądającego forum z córkami w wieku 4-10 lat. (synowie są nieco starsi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co pozwole sobie zas pozostac w blogiej nieswiadomosci. :banan:

Poprzedni avatar tez byl odwrotnie . Masz jakas potrzebe radykalnych zmian? :Beer:

To co czlowiek chce, nie zawsze los pozwala.

 

MIlo mi byc zrodlem natchnienia dla CIebie.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujecie się tymi avatarami... ;)

 

 

Widze, ze nie tylko dla mnie Kolega Forumowy Zbig (KFZ) jest natchnieniem.

 

Takze dla Szanownego, Honorowego i Wielmoznego Antyqjona (SHiWA) KFZ jest wspaniala inspiracja motywujaca do dalszych dzialan!!

Edytowane przez kanarkusmaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak chodzi o avatary, to jest fajne na tym forum, że jest mnóstwo różnych, choćby i zmienianych (Lampka), a nie typowe, narzucone przez właściciela/moderatora. Pokazują coś na temat piszącego...

Też mi to bardzo pasuje. Ja swojego awatara traktuję jako część ekspresji swojej osobowości, częściowo też jako informację o sobie, trochę dla wtajemniczonych, na przykład o moich gustach muzycznych i innych upodobaniach. Stąd bardzo często bywał Tom Waits, dawałem też Kinskiego. Wydaje mi się, że możliwości swobodnego doboru awatara są bardzo dobre. Gdybym miał wstawić na stałe na przykład zdjęcie swojej twarzy, byłoby to mało ciekawe. W końcu opócz tego widocznego mamy jeszcze inne oblicza. Czemu ich nie pokazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies propozycje odnosnie obrobki KFK / Kolega Forumowy Kanar.... /?

 

 

 

To, ze jestem natchnieniem dla kogos tam i mi z tej okazji milo nie swiadczy, ze ktos moze zdjecie mojej osoby dac na swoj avatar. Akurat kanarkusmaximusa wybryk jest mi niemily. Prosze o nieuzywanie mojego zdjecia np. wroc do swojego, czy dziecka z a4. Niemilo Ci bedzie widzec to dziecko po takiej przerobce jak ty zrobiles.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po mozliwosci edycji.

Abys dobrze zrozumial, nie mam zamiaru zadnych twoich zdjec przerabiac. Nie jestem toba.

Oficjalnie zadam nieuzywania przez kanarkusmaximus mojego zdjecia.

Jakby tak skopiowac zdjecie z cudzego avatara i po jakies tam przerobce dac do swojego to ...

Chyba pierwszy raz ktos na tym forum tak postapil w watpliwych intencjach . Dlatego moj post w tej sprawie.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

juz po mozliwosci edycji.

Abys dobrze zrozumial, nie mam zamiaru zadnych twoich zdjec przerabiac. Nie jestem toba.

Oficjalnie zadam nieuzywania przez kanarkusmaximus mojego zdjecia.

Jakby tak skopiowac zdjecie z cudzego avatara i po jakies tam przerobce dac do swojego to ...

Chyba pierwszy raz ktos na tym forum tak postapil w watpliwych intencjach . Dlatego moj post w tej sprawie.

 

 

Alez, spokojnie Kolego Forumowy Zbigu. Avatar zostanie niebawem zmieniony.

 

Widze, ze sie bardzo wpieniles, jak ktos postapil z Toba, o Najwspanialszy, jak Ty postepujesz z innymi.

Wg Ciebie jest to takie be i fe, a sam tak niestety postepujesz. Ten watek i inne 'fafastyczne' watki sa najlepszym tego dowodem.

Tak wiec moje intencje zdecydowanie nie sa watpliwe - wrecz przeciwnie.

Nauczyles sie w ten sposob prawdziwosci starego porzekadla 'nie czyn drugiemu, co Tobie niemile'. :Boink:

 

Tak wiec, Kolego Forumowy Zbigu, wyluzuj i usmiechnij sie. A nastepnym razem pomysl zanim napiszesz. :)

Na tym pozwole sobie zakonczyc swoj udzial w tym watku oraz im podobnych - mam nadzieje, ze z Toba, Szanowny Kolego Forumowy Zbigu (SKFZ), bedziemy rozmawiac tylko w bardziej powaznych sprawach, bardziej zblizonych do astronomii.

 

:ha: PS. Sadze ze ta fotka bedzie zdecydowanie lepsza do przerobek:

http://www.schabowy.spawarka.com/astro/P8041954.jpg

 

Co do fotki Mareczka (tego malca, co mam jako avatar na a4u), jednego z blizniakow (of korz czterojajowych) mojej kosmicznej siostry to ja je przerabialem jako pierwszy. :P Nawet tamta fotka jest przerobiona. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przerobki o czym swiadcza, kazdy w/g wlasnego odbioru swiata postepuje .

W tak specyficznych przerobkach to jestes nieliczny.

 

ps. Kiedys moze wlasne karty tarota namalujesz . W tym wzgledzie masz talent . Nie chcialbym takiego talentu, duzo za niego sie placi - szczesciem wlasnego zycia.

 

Dodam, ze cyt: "bedziemy rozmawiac tylko w bardziej powaznych sprawach, bardziej zblizonych do astronomii." jest malo prawdopodobne bo glownie w HydeParku piszesz.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbig

ps. Kiedys moze wlasne karty tarota namalujesz . W tym wzgledzie masz talent . Nie chcialbym takiego talentu, duzo za niego sie placi - szczesciem wlasnego zycia.

 

no tego to kanarkusowi życze. trzeba pogłębiać talent.

a według mnie taki talent najwiecej przynosi :P

No to widzę że nie jestem sam.

Oprócz astronomii sam coraz głębiej siedze w tematach ekstremalnie filozoficznych, mistycznych, życiowych. I powiem że płace tu mocno szczęsciem własnego życia. Ale gdybym sie tym nie zajmowal, to moje życie byłoby raczej wegetacją.

 

1.Temat od początku bardzo popierniczony! Dla mnie awatarek jest osobistą wizytówką. Która w pewien sposób odzwierciedla samego siebie. To moje zdanie.

Z samego początku popelnileś błąd proponując jakąś tam malinę, jednemu z awatarków. Ubaw po pachy, też czasem kosztuje. :Salut:

Dostalo ci sie nieco. Co prawda w nieco niekonwencjonalny sposób wg kodeksu Hammurabiego.

Masz prawo do pretensji i sadze że kanarkus jakos sie zrehabilituje..

 

Temat mogl być ciekawy...ale nie jest :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.