Skocz do zawartości

Atak zimy ! Ale sypieeeeeee


Limax7

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyglądam za okno i widzę, że miasto chyba zamarło :o Samochody nie jeżdżą, autobusy także, ludzi brak ... a śnieg sypie że nie widać nic w promieniu 100 metrów !

 

Na termometrze -2°C

Ładnie to wygląda, może skoczę na chwilkę porobić zdjęcia ;)

 

A jak tam u was sytuacja pogodowa ?

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyglądam za okno i widzę, że miasto chyba zamarło :o Samochody nie jeżdżą, autobusy także, ludzi brak ... a śnieg sypie że nie widać nic w promieniu 100 metrów !

 

Na termometrze -2°C

Ładnie to wygląda, może skoczę na chwilkę porobić zdjęcia ;)

 

A jak tam u was sytuacja pogodowa ?

 

Adam

 

U mnie codziennie jest coraz więcej śniegu. Ciężko się jeździ, ciężko się chodzi.

Była nawet kilku godzinna awaria w dostawie prądu.

A to dopiero początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cianka melduje : +7, silny ciepły wiatr, trochę deszcz pada, śnieg kilka dni temu owszem się pokazał, ale na ziemi nawet chwilkę nie leżał.

 

Ech... wymyśleć jakoś tak, żeby od października do marca mieć jakiś mały biznes po drugiej stronie równika :D

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych, co mają mróz i śnieg "pocieszę" tym, że wczoraj i dziś w "przerwach technologicznych" połaziłem trochę po lesie i pozbierałem resztki grzybów...

Cały czas full zachmurzenie, silny ale ciepły wiatr. W lesie było naprawdę przyjemnie i ciepluchno :)

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda godzinka obserwacji w listopadzie na wagę złota! Około 14 pogoda zaczeła się poprawiać i stało się wspaniałe błękitne niebo, a ja tylko czekałem na zachód słóńca co by wystawić moją baterię do eksploracji nieba, i tak się stało. Ze wzgledu na wschodzący wcześnie księżyc, liczyłem chociaż na godzinkę obserwacji przy wzglednie ciemnym jeszcze niebie, i udało się :Beer:

po 17 wystawiłem telep i włączyłem chłodzenie lustra, i zanim jeszcze księżyc zaczął mocno walić po oczach wysledziłem sporo ciekawych obiektów np. gromady w kasjopei, m57, m15 i kilka najbardziej spektakularnych układów podwójnych... niestety pogoda z minuty na minutę pogarszała się, i nachodziły mgły

Ale jestem uradowany z tych paru chwil... z tego co słyszałem z pogodą ma być teraz już tylko gorzej :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.