Skocz do zawartości

POLSKA vs BELGIA


Rekomendowane odpowiedzi

trzymajmy kciuki za reprezentacje aby zdobyła 3 cenne punkty w eliminacjach ME w konfrontacji z Belgami! :Beer:

Ja już siedzę przed telewizorem. Jedną ręką trzymam kciuka a drugą browara ;). Polska gola, Polska gola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 min do końca

Panowie garamy!! jaszcze troche!!

 

1 połowa dobry mecz, kilka akcji najwyższych lotów, szkoda tych dwóch akcji po których strzelał Ebi

W pierwszej połowien najlepszy dla mnie Matusiak, ale ten chłopak chodzi!!! jak żyleta, gra bez żadnych kompleksów i parę razy ośmieszył belgów

Bronowicki! - to talent najczystrzej wody!

Po presingu w pierwszej połowie znacznie opadamy z sil, ale Darek Szpakowski podnosi nas wszystkich na duchu :rolleyes:

Edytowane przez Moralez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co im ten Leo zrobił :Boink:

powiedział że są zajefajni i mogą z każdym wygrać

a chłopy se do pikawy wzięli i wygrali :banan:

Leo nie nazywałbym łowcą talentów :D

raczej uważnym obserwatorem wyciągającym wnioski z tego co widzi

i wykorzystującym na maxa top co widzi u swoich i u wroga na boisku

chwała mu za to

bo może się uda wreszcie awansować do Euro

:helo::banan::helo:

 

edit - sam Leo by tego nie dokonał - chwała całemu sztabowi szkoleniowemu

 

 

p.s. czekam co powiedzą specjaliści rodzaju pewnego pana co zatrzymał angoli na łemblej- pewnie ryje dosłownie i w przenośni im się wreszcie zamkną mam nadzieje :Salut:

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super., znowu zwycięstwo :Beer::szczerbaty:

 

 

p.s. czekam co powiedzą specjaliści rodzaju pewnego pana co zatrzymał angoli na łemblej- pewnie ryje dosłownie i w przenośni im się wreszcie zamkną mam nadzieje :Salut:

 

Czy pan od Łemblej coś powie ? Pewnie poczeka aż naszej reprezentacji się noga powinie a wtedy dopiero zacznie komentować.

A nasze tęgie trenerskie głowy pewnie powiedzą, że Benhakker wziął przykład z "polskiej myśli szkoleniowej" :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasze tęgie trenerskie głowy pewnie powiedzą, że Benhakker wziął przykład z "polskiej myśli szkoleniowej" :szczerbaty:

 

 

HAHAHAHAHAHAh genialnie podsumowane :ha:

 

no i nie zapominajmy że to piłkarze też włożyli troszkę :lol: wysiłku

wybiegali to zwycięstwo należało im się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało tego - (za onetem)

Szokujące oświadczenie Polaków: Belgowie chcieli nas przekupić!

Dostaliśmy przed meczem propozycję korupcyjną – powiedział do dziennikarzy po meczu z Belgią Jacek Bąk.

Belgowie chcieli kupić od nas ten mecz. Zaoferowali 10 tysięcy euro za sfaulowanie Belga w polu karnym .

Ciekawe czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie parę dni od meczu minęło, ale dzisiaj natknąłem się na wypowiedzi naszych wspaniałych ekspertów piłkarskich: :szczerbaty:

 

Tomaszewski: że niby mam przepraszać Leo?!

Sport | 2006.11.17 06:20

 

Po nominacji Leo Beenhakkera na stanowisko trenera polskiej reprezentacji, wiele osób środowiska piłkarskiego bardzo krytycznie wypowiadało się o decyzji Michała Listkiewicza. Prawo każdego, tym bardziej, że szczególnie po pierwszych meczach (towarzyskim z Dania i o punkty z Finami) trudno było o jakiekolwiek pozytywne opinie na temat jego pracy. Czy dziś, po trzech kolejnych wygranych, osoby negatywnie oceniające pracę Holendra zmieniły zdanie? Czy uważają, że Beenhakkerowi należy się słowo przepraszam? - pisze Sport.

 

Jan TOMASZEWSKI: - Że niby ja mam przepraszać? A kto mnie przeprosi za pięć punktów frajersko straconych w pierwszej fazie eliminacji? To Beenhakker jest winny ich utracie! Nie twierdziłem nigdy, że to zły trener. Mówiłem tylko, że to kompletny dyletant, bo nie miał zielonego pojęcia o możliwościach polskich zawodników.

 

Janusz WÓJCIK - Niech Beenhakkera przepraszają ci, którzy go obrażali. Ja powtarzałem tylko - i podtrzymuję tę opinię - że na stanowisku selekcjonera powinniśmy mieć Polaka. Też by sobie zapewne poradził, z podobnym jak Leo efektem. Cóż bowiem takiego nowego wprowadził Holender? Czy wymyślił jakąś nową koncepcję grania biało-czerwonych?

 

Orest LENCZYK: - Ja nie jestem kibicem, żeby się zastanawiać, czy selekcjonera trzeba przepraszać czy nie. W dalszym ciągu mam taki sam punkt widzenia. Niech Holendra przepraszają ludzie bez klasy, czyli ci, którzy go obrażali. Moje uwagi dotyczyły konkretnej sprawy. Nie mogłem wyjść z podziwu, że człowiek, który korzysta z prowadzonych przeze mnie piłkarzy, nie potrafi się ze mną spotkać i zasięgnąć rzeczowej opinii. Zamiast tego przychodził do klubu jakiś świstek i to było powołanie. Jeśli to ma być styl pracy również w najbliższym czasie, to.. życzę powodzenia

 

źródło:

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1728,wid,860...,wiadomosc.html

 

Pan Wójcik zapomniał tylko powiedzieć, że to jego naprawdę zabrakło w meczu z Finlandią. Przecież Wójcik sam potrafi całą "Finlandię" obalić i to jednym haustem. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.