Skocz do zawartości

80ED + Walizka + kątówka


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Merak się rozmyślił.

 

Przepraszam że nie podałem rzetelnej informacji na ten temat, więc żeby nie było wątpliwości:

- są ślady kleju z taśmy na odrośniku (mocowanie filtra słonecznego - ale usunę je jak z powrotem do mnie dotrze ED-ek)

- brakuje małej zaślepki do odrośnika (tzn. muszę ją gdzieś znaleźć)

- 80ED kupiłem rok temu jako używany od Zdzisława z Astro4u (soczewka nie była czyszczona tylko przedmuchiwana gruszką)

- walizka kupiona przeze mnie rok temu w Fotoclassicu

- kątówka była w zestawie (nie była czyszczona tylko przedmuchiwana, no może raz lenspenem Celestrona) więc kurz ma prawo tam być

 

Tak więc wystawiam ponownie sprzęt:

 

1. Orion 80ED + walizka aluminiowa 1600 PLN ewentualnie proszę na priv o propozycje

80ED_2.jpg

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Merak się rozmyślił.

 

Przepraszam że nie podałem rzetelnej informacji na ten temat, więc żeby nie było wątpliwości:

- są ślady kleju z taśmy na odrośniku (mocowanie filtra słonecznego - ale usunę je jak z powrotem do mnie dotrze ED-ek)

- brakuje małej zaślepki do odrośnika (tzn. muszę ją gdzieś znaleźć)

- 80ED kupiłem rok temu jako używany od Zdzisława z Astro4u (soczewka nie była czyszczona tylko przedmuchiwana gruszką)

- walizka kupiona przeze mnie rok temu w Fotoclassicu

- kątówka była w zestawie (nie była czyszczona tylko przedmuchiwana, no może raz lenspenem Celestrona) więc kurz ma prawo tam być

 

Tak więc wystawiam ponownie sprzęt:

 

1. Orion 80ED + walizka aluminiowa 1600 PLN ewentualnie proszę na priv o propozycje

niech stracę: dodaję SWANA 33mm 2" do zestawu - no chyba że ktoś wcześniej kupi okular

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety SWAN 33mm 2" prawdopodobnie został sprzedany

 

także zostaje:

 

80ED+Walizka+kątówka - 1600 PLN - do negocjacji

 

dokładnie SWAN został sprzedany więc pozostał:

 

1 opcja:

Orion 80ED + Walizeczka + Kątówka (Celestron) - 1600 PLN

 

2 opcja:

Orion 80ED + Walizeczka + Kątówka (Celestron) + LVW 8mm - 2100 PLN (no chyba że LVW 8mm pójdzie wcześniej)

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 opcja:

Orion 80ED + Walizeczka + Kątówka (Celestron) - 1300 PLN

 

2 opcja:

Orion 80ED + Walizeczka + Kątówka (Celestron) + LVW 8mm - 1800 PLN (no chyba że LVW 8mm pójdzie wcześniej)

Krzyśku, wiem że się niecierpi mocno, ale się może zbytnio nie rozpędzaj z obniżaniem tych cen, bo ja już o tym LVW zaczynam naserio myslec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.