Skocz do zawartości

Spis chętnych na obserwacje z okręgu Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsze próby umawiania się wspólne obserwacje pokazały jak nieaktualną bazę zainteresowanych posiadam. Prawie większość chętnych się w ciągu 2-3 lat wykruszyła lub zmieniła adresy czy numery Gadu-Gadu. Z większością nie było możliwości się skontaktować.

Ponieważ tak nie może być bardzo proszę zainteresowanych wspólnymi obserwacjami o przesłanie na mój numer Gadu-Gadu lub e-mail informacji z następującymi danymi:

 

1. Imię i nazwisko

2. Nick z Astro-Forum

3. Miasto

4. Wiek

5. Adres e-mail

6. Numer Gadu-gadu

7. Numer telefonu komórkowego

8. Sprzęt jaki możesz zabrać ze sobą

9. Samochód (tak/nie)

 

Uwaga. Do listy mogą dopisywać się wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia. Proszę aby wpisywały się wyłącznie takie osoby, które naprawdę chcą się spotykać na wspólnych obserwacjach.

Dane będą wykorzystane wyłącznie do celów wspólnych spotkań.

Każda osoba wpisująca się na listę będzie informowana poprzez Gadu-Gadu i e-mail o ewentualnych spotkaniach. Każdy na koniec otrzyma oczywiście takie zestawienie.

 

Proszę nie wpisywać swoich danych w forum!

 

Informacje o spotkaniach najpierw będą przesyłane wyłącznie do użytkowników z bazy oraz następnie na astro-forum.org

Edytowane przez Marek Substyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już na liście 11 poważnych chętnych.

 

W porównaniu do poprzedniego spisu sprzed kilku lat nie mam kontaktu od:

 

(niki a astro-forum)

 

Do0r5, Sosonowiec

tomjanik, Świętochłowice

Harnaś, Sosnowiec

Mac_G4, Chorzów

KoPeC, Piekary Śląskie

LukaNoOs, Bytom

 

Widocznie Ci jak na razie zrezygnowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam Marku ja nadal jestem zaintersowany wspólnymi obserwacjami :rolleyes: ostatnio zaniedbalem moje hobby z prostej przyczyny brak czasu (jak ten czas szybko leci) ale postanowiłem to zmienić i nadrobić zaleglosci :Beer: więc wyśle Ci moje dane na PW bo niektóre z nich ulegly zmianie.

To do zobaczenia na pierwszym leprzym zlocie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marku ja nadal jestem zaintersowany wspólnymi obserwacjami :rolleyes: ostatnio zaniedbalem moje hobby z prostej przyczyny brak czasu (jak ten czas szybko leci) ale postanowiłem to zmienić i nadrobić zaleglosci :Beer: więc wyśle Ci moje dane na PW bo niektóre z nich ulegly zmianie.

To do zobaczenia na pierwszym leprzym zlocie :banan:

 

Świetnie. Dawno Cię nie było.

Tym razem zapowiada się więcej chętnych do obserwacji. Załatwiam też nowe miejsce obserwacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Dawno Cię nie było.

Tym razem zapowiada się więcej chętnych do obserwacji. Załatwiam też nowe miejsce obserwacyjne.

 

Co do miejsca mam też pare ciekawych miejsc np Dolomity (sportowa dolina)

Mem jeszcze jedno miejsce blisko zalewu Przeczyckiego... Duze pole na wzniesieniu

 

Przejde sie na spacer na dolomity i porobie zdjecia sa 2 lub 3 miejsca gdzie mozna swobodnie prowadzic obserwacje a jak sie juz nam znudzi mozemy pojezdzic na nartach badz sankach :banan:

image006_1_.jpg

Przeczyce.JPG

Edytowane przez Łukasz_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu nie tyle co na nartach ale można też pospacerować, wypić zimne piwko, ja jestem ZA jeżeli obserwacje mają być na dolomitach to tylko zdala od tych świateł ze stoku :szczerbaty:

 

Edit: Ja polecam również obserwacje NA! Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich, większość się orientuje bo pielgrzymki były :) tylko tam zamykają bramę po 20 czy jak to tam jest??

 

To jak będzie :D

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak z ciekawości - obserwował ktoś może z okolic Ochojca albo Murcek? Podobno te obszary to zupełnie jak na wsi (bez urazy :) - w pozytywnym tego słowa znaczeniu, warunki do obserwacji nieba są podobno dosyć dobre). Niewiele lamp, mały ruch samochodów, wokól lasy... może tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w bazie 18 potecjalnych astro-miłośników

 

Wg. Nicka

 

PPB

a-men

mateusz

dwork

Slawek

tomjanik

rkamin

grzecki

misiowaty

Piotr Marucha

Tedi

Admiral

grzybu

dawid20

Łukasz_S

A-F

Marek Substyk

Rysiek

 

Nie ma Cię - dopisz sie. Szczegóły na początku tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.