Skocz do zawartości

Brak możliwości pisania na PW


Amper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę wiadomość w postaci posta, a nie do moderatora (Adam Jesion) ponieważ pisałem już 3 wiadomości i nic, zadnych odpowiedzi ani poprawy. Już kiedyś miałem problem z pisaniem czego kolwiek na forum i wtedy moja sprawa została wysłuchana. Więc proszę powiedzcie mi dlaczego nie mogę napisać prywatnych wiadomości do użytkowników tego forum, a czasem taka właśnie potrzeba jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi?

tzn kiedyś mogłeś, a teraz nie możesz wysyłać PW?

 

a menu: "Moje konto" > lewy panel > "Ustawienia konta" > "Personal Messenger Options"

Disable your personal messenger?

If you disable your personal messenger, you will not be able to make or receive personal messages.

 

co masz zaznaczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam inny problem.Jak wchodzę na forum to widzę że się przesuwają godz.napisanych postów na stronie głównej.I tak np.teraz Piotr_F napisał posta o 20.54 (wątek o zdjęciach z sierpnia) a na stronie głównej w kolumnie po lewej jest godz.mojego odświeżenia strony.Teraz mam 22.16 ,odświeżam... i mam 22.20,czyli obecny czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas u mnie zawiniła słaba znajomość języka angielskiego, szkoda że całe menu nie jest w języku polskim, bo ludziki jak ja mogą mieć problemy z pewnymi sprawami jak to było w moim przypadku, teraz jest sysko OK.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że twój problem się rozwieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a witam ja mam taki problem że nie mam koło Asystentu wiadomości,,

nie mogę oglądać czyjegoś profilu i posłać mu pw. nawet w swoim nie mogę nic zmienić,

gdy chcę wejść w opcję szukaj to to samo między innymi pisze:

 

Napotkane błędy:

 

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

 

Buaha bana miałem do poniedziałku, skończył się i myślałem że będzie dobrze (sumas weź się nademną zlituj :szczerbaty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nieudawajcie niewiniątek

te restrykcje są skutkiem Waszego braku reakcji na ostrzeżenia, że zaśmiecacie forum,

przestańcie zaśmiecać forum, nabijać sobie licznik postów, zakładać nowe konta, to te ograniczenia, po jakimś czasie, zostaną Wam zdjęte

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.