Skocz do zawartości

Potrzebuję Kobietę


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wogóle to raczej nie apertura a doswiadczenie i technika obserwacji jest ważniejsza, nieprawda?

Obniżam dolną granicę wieku do 22-23 lat.

Lepiej podwyż górną. Nie ma jak wieloletnie doświadczenie i znajomość tematu.

Najwyżej zamkniesz oczy i będziesz obserwował po omacku. :D

 

Temat, jak widzę, w sam raz dla panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha , fajny wątek :)))) ja też szukałem i znalazłem - vide mój avatar . Nie złapiesz na na refraktor ani na Newtona nawet metrowego . Szukaj dziewczyny która Cię pokocha takim jakim jesteś .

Powodzenia !!!

Wiesz jak jest. W tych czasach jest trudno znaleźć kobietę która nie wymaga przynajmniej A6, grubego portfela i znajomości w telewizji. W dodatku trzeba uważać żebyś kiedyś nie wrócił do mieszkania a tam zonk - bez mebli i dywanów :blink: .Kiedyś poszło się na lody i wystarczyło, a teraz? Oj przyszły ciężkie czasy... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no nie przesadzajcie, ze te kobiety to takie pazerne sa... widocznie trafiliscie na takie wybrakowane egzemplarze... :szczerbaty:

 

Troche dziwne wydaje mi sie pisanie o tym na forum, ale skoro watek jest i o ile jest powazny, to moze napisz cos wiecej o sobie, bo chwalac sie samym teleskopem, to tylko te pazerne zwabisz... :ha:

 

 

 

pozdrawiam zajeta juz

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.