Skocz do zawartości

Dystrybucja kalendarza Wrocław


teha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś na wieczór doszły do mnie wyczekiwane kalendarze.Naprawdę świetnie się prezentują. Czas zacząć więc dystrybucję.

 

1. W piątek 11.01 od godziny 18:00 do 21:00 (może dłuzej) proponuję rozdawnictwo kalendarzy przy piwku w którejś wrocławskiej knajpie. Może to być Czeski film na Kiełbaśniczej, tam ostatnio byliśmy (hm! tylko tam nie działają komórki). Wyślę jeszcze potwierdzenie co do knajpy (jutro).

 

2. Miejsce odbioru kalendarza, to u mnie w domu. Generalnie po godzinie 17:00 jestem w domu, ale wskazane jest przedzwonienie(*), aby się upewnić, że będę..

Ul. Skarbowców 87/5; Wrocław

 

3. U mnie w pracy na Orląt lwowskich. (Budynek LukasBanku) Niewskazane i będzie się trudno do mnie dostać, mój grafik jest znacznie bardziej zajęty niż podczas poprzedniej dystrybucji. Ale jak ktoś nie ma wyboru. Tutaj na pewno się trzeba ze mną umówić telefoniczniew godzinach od 8-16.

 

4. Wyślę pocztą lub dostarczę w inny sposób zdalnie osobom, które nie mogą odebrać we Wrocławiu. Wszystkei koszty poczty biorę na siebie.Ale sposób dostarczenia do Waszego miasta wybiorę sam (może będzie trzeba odebrać je od kogoś) Proszę mi nie przesyłać pieniędzy. Jesli ktoś będzie chciał jednak pokryć jakies koszty, to niech znajdzie sobie jakąś akcję charytatywną i tam przekaże pieniążki.

Prosiłbym, aby osoby chętne wysłaly do mnie maila z prośbą o wysyłkę kalendarza na astrokalendarz2008@gmail.com. Na razie lista jest pusta. Paczkował będę w weekend.Listę zamykam w piatek o 24:00.

 

5. Gdyby ktoś miał jednak problem, z którąś z powyższych pozycji możemy się umówić indywidualnie.

 

6. Termin odbioru kalendarzy mija nieodwołalnie 31.01. To co mi zostanie przekażę dzieciakom w jakiejś szkole/przedszkolu

 

(*)(można na maila [tego odbieram tylko wieczorem], w ciągu dnia mam dostęp do tylko thajdasz(tu se je małpa)lukas.com.pl)

 

Pozdrawiam

Tomasz Hajdasz (teha)

502191960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Do dziś niecała połowa osób odebrała kalendarz. Robię wiec drugą turę rozdawnictwa i ostatnią Jeśli masz juz kalendarz, to nie musisz czytać dalej.

 

Tym razem Galeria Dominikańska, czwartek godzina 17:00 do 18:45, przy fontannie na najniższym poziomie.

 

Potem zostaje tylko odbiór u mnie w pracy (Orląt Lwowskich) i w domu.

 

Dla osób spoza Wrocławia, proszę jeszcze zgłaszać się o wysyłkę kalendarzy. Powinienem je wysłać w piątek.

 

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

1. Chcę przypomnieć, że odbiór kalendarzy jest tylko do końca tygodnia.

Nieodebrane sztuki pójdą cieszyć oko innych chętnych.

Jeszcze paru osobom pozostał odbiór. Jest tego kilkanaście sztuk.

 

2. Robię listę rezerwową.

W pierwszej kolejności otrzymują osoby, które są w stanie odebrać go ode mnie osobiście i nie otrzymały go z normalnej dystrybucji.

W drugiej kolejności otrzymują osoby, które są w stanie odebrać go ode mnie osobiście.

Czas na odbiór będzie przyszły tydzień.

 

Nie robię wysyłki.

Zgłoszenia proszę wysyłać na astrokalendarz(na)gmail.com.

 

W weekend ogłoszę jak wygląda lista rezerwowa. Będę wiedział, ile sztuk zostało i ile osób jest jeszcze chętnych.

 

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.