Skocz do zawartości

Tajny CAMK ;)


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Poszedłem odbierać partię Astro Kalendarza od Karola do CAMKu. Zachodze, ciemno głucho, jacyś smutni panowie mokną na przystanku na Bartyckiej. Ide do bramy. Krzaczory jakieś, brama zamknieta na głucho... hmm... Moze jest inna brama. Zakasałem nogawki i dawaj w breje. Po przejsciu jakiś 500 metrów zawróciłem, bo nagle się znalazłem w zupełnie innym ośrodku, badań statelitarnych czy czegoś tam. Znaczy się nie w tę mańke szukam. W końcu dopadłem jakąś brame wjazdową, która właśnie zamykała się po samochodzie, który opuscił CAMK. Szczupak pod szlabanem... Doba nasza Kloss, jestesmy wewnątrz obiektu. Następny etap to odnaleźć centrale i wysadzić w powietrze centrum łącznosci... oj, sorry, to nie ta misja. Mam kalendarze tylko odebrać. No to Idziemy dalej.

 

Pierwsze drzwi, zamkniete na głucho. Czytnik kart magnetycznych mruga przyjaźnie czerwoną diodą. Cholera, karty miejskiej nie przyjmuje... szkoda. Dzwonie... Tak z 5 minut. :) Cisza. Nie jakiś ruch.

- Dzień dobry. Pan do jakiej firmy?

- Ja do ESA, odebrać modół centralny Mars Express...-

- ... -

- Eee, po kalendarze do PTMA? -

- Aaa PTMA, chyba jakiś wykład mają to po drugiej stronie budynku.

 

Wykład? Hmmm. Obadamy. Docieram pod wskazany gejt. Ten przyjał karte miejską. ;) Trafiam na pusty, cichy korytarz. I co dalej? Walimy na oślep po wszystkich drzwiach, czy wariant skradankowy? W szatni pełno niepilnowanych kapot, znaczy ktoś tu jest. Oj, chyba widze napis "Aula wykładowa".

-Skrzyyyyyp -

Wykładowca zamilkł jakby zobaczył rusałke. Co jest? Komórka mi dzwoni? Szybkim kucgalopkiem zająłem wolne miejsce na tyłach. Prelegent rozpoczął kontynuowanie wykładu.

 

Ale bajer! Zarąbisty ten wykład! O wszystko mającej NGC 5128! Miodzio, aż sie obudziłem :)

 

No dobra wracając do meritum. W CAMKU sa super wykłady. Strasznie tajne i niedostępne, ale jak ktoś zawzięty to trafi. Polecam goraco.

 

http://www.camk.edu.pl/wyklady/ptmaprog.mc

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe :)))

 

No ladnie ladnie....

 

Wlazic trza ta mała furtka z małym guziczkiem i domofonem. Z parkingu tez sie da choc obiekt ma sporo kamer i moze sie ktos zdziwic z drugiej strony za monitorem. Procz tego trudno obejsc CAMK bo wielki i powyginany ;)

A więc od furtki do PTMA na lewo. Do zawodowcow przez portiera. Do niewiast ze szkoly aktorskiej na dol ;)

 

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe :)))

 

No ladnie ladnie....

 

Wlazic trza ta mała furtka z małym guziczkiem i domofonem. Z parkingu tez sie da choc obiekt ma sporo kamer i moze sie ktos zdziwic z drugiej strony za monitorem. Procz tego trudno obejsc CAMK bo wielki i powyginany ;)

A więc od furtki do PTMA na lewo. Do zawodowcow przez portiera. Do niewiast ze szkoly aktorskiej na dol ;)

 

Przemo

 

A może by tak jakiś "system identyfikacji informacyjnej"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak jakiś "system identyfikacji informacyjnej"?

 

masz na mysli tajny protokol SII znany pod kryptonimem "Poczta dla Pani Jadzi". Gadalem z Mr. Q., ma zalatwic kilka zegarkow z laserami i wyrzutnia linek z wciagarkami. Ponadto kazdy dostanie pieknego DB9 z rakietami w zderzakach, ze jak ktos bedzie fikal to tak czy siak zrobimy dziurke w scianie i wejdziemy na wyklad ;):D

 

P.S.: Nie no historia rewelacja :D, a na wyklad taki mozna by sie kiedys wybrac :D niestety teraz trzeba sie martwic innymi wykladami - a raczej zalatwianiem kserowek z notatek bo sesja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że CAMK jest trochę "na wygwizdowiu", co widać zwłaszcza w zimowy wieczór.

Jednak witryna internetowa istnieje od lat a dr Bajtlik systematycznie informuje o organizowanych przez siebie wykładach także innymi drogami (np. w szkołach). Subiektywne wrażenie jest więc mylące. W końcu wykłady w CAMK cieszą się dużą popularnością i ci słuchacze skądś o nich wiedzą i jakoś docierają na ul. Bartycką.

Wszyscy wiemy, Hans, że więcej patrzysz w gwiazdy niż w komputer czy pod nogi, ale chyba Twoja wypowiedź zabrzmiała trochę niesprawiedliwie dla tej ważnej instytucji i organizatorów wykładów (a "dogadywacze" z rozkoszą się podłączyli).

Pozdro

Janko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wodza, ten post własnie dał w ciągu 5 dni informacje 300 czytelnikom, ze takie wykłady na CAMKu są i że są dobre. Coś w rodzaju mega promocji bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony organizatorów ;) Za miesiąc ten wątek bedzie miał pewnie w okolicach 1000 wejść, a jego forma tylko dział na korzyść popularyzacji tych wykładów. Jak bym dał suchego linka, oglądalnośc była by 10x mniejsza :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps. A dostać się do CAMKu na taki wykład dla osoby odwiedzającej pierwszy raz, nie jest w/g mnie takie proste :) Opisana akcja miała miejsce i osoba odpowiedzialna za promocję tej działalnosci ma gotowy feedback gdzie można by coś poprawic. Ale jak kto chce, nastepny może być bardziej hmmm... suchy :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.