Skocz do zawartości

Brak jednnego producenta.


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem dziś teleskopy.pl i chciałbym przyznać kolegom rację, brak na tym forum działu: Jerzy Poruczko - QuasarPJ

A ja u tego pana kupiłem swoją lornetke (poprawnie skolimowana i taniej) i żurawia i polecam.

Bądźmu objektywni.

podaje link:

http://statyw-lornetkowy.teleskopy.pl/

 

Prosze o pozytywne załatwienie mojej sprawy.

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu , nie ma żadnych przeszkód żeby Pan Jerzy miał swój dział na Naszym Forum . Jezeli tylko wyrazi zgodę i będzie chciał odpowiadać na pytania forumowiczów . Wystarczy tylko żeby taką gotowość sam potwierdził choćby na priva, bo na innym Forum może toczyć się dyskusja o której nie wie sam zainteresowany . :D

 

Ps . Adam , to Forum różni się od innych tym że każdy uczestnik ma pełne prawo składać propozycje jego kształtu . Ty nie musisz prosić!!!!. Ty składasz sensowny wniosek . To jest Nasze Forum , Twoje , moje i wszystkich piszących . Ktoś o Astro- Forum napisał że to wolny świat . Tak, to prawda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej dyskusji na T.pl ktos mi wlasnie zarzucil, ze nie ma dzialu JPor. i ze jest to podobno jawny przyklad dyskryminacji. DLatego wyraznie napisalem, ze wystarczy jedno kiwniecie Pana Poruczko i taki dzial sie pojawi.

 

Aby uniknac jakis podejrzen, zakladam od razu ten dzial i mam nadzieje, ze cos sie w nim bedzie dzialo. W koncu to do niego kierujemy wszystkich chetnych na np. popularny ostatnio statyw lornetkowy.

 

Wysylam tez do Pana Poruczko zawiadomienie w tej sprawie i propozycje aktywnego wsparcie tego dzialu ku wlasnej korzysci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jesion.

Byłem to winny panu Jerzemu za bardzo szybką i fachową obsługę.

Oczywiście polecam wszystkim.

Wiem, że jest jeszcze ktoś kto dorabia jakieś tam cześci do teleskopów, ale niech się sam już martwi o swoje.

Dobrze, że jest w miarę pełen przegląd możliwości handlowych i produkcyjnych na dzień dzisiejszy w naszym kraju.

:notworthy:

 

Myślę, ze Pan Leszek może pomaleńku prezentować swoje możliwości w dziale producenci.

1. Kolimator.

2. Sterowanie Go To.

3. Napęd na jedną j 2 osie.

4. Napęd do dobsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dział zawsze bł brakującym ogniwem. Dawno mi go brakowało, nie wiedziałem że ludzie na tym forum są tacy solidarnie. Wogle to forum jets fajne bo czasem na innych się po 2 tyg czekało njao odp a tu jest tyle ludu że 10 min wystarczy i jest się profesor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.