Skocz do zawartości

DROBIAZGI


YOKER

Rekomendowane odpowiedzi

Luntka Turist- przerobina na standard.okulary 1.25 z gniazdem+ katowka +ministatyw wlasnej roboty.

Max power80x idealna do sloneczka z folia Badera lub metoda rzutowania na ekran,rowniez dobra do ogladania kraterow ksiezyca-super mobilna lunetka!!!

 

cena do uzgodnienia.

 

szukacz wlasnej konstrukcji z lorentki 20x60 posiada gniazdo no 1.25 jak i 2 cale,wszystko bylo dokladnie toczone i spasowywane,idelany szukacz do duzego newtona- mozliwosc regulacji powiekszenia,z okularem 25mm szukacz daje jakies 12-14x. zostawia w tyle wiekszosc tradycyjnych szukaczy o sredncy 50mm. dodatkowo daje system mocowania .

 

sugerowana cena- 150 zl do malej negocjacji.

 

Zdjecia beda wieczorem.

 

pozdr

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Pracuje nad szukaczem toczonym i chętnie bym zobaczył jak "to wygląda"...

 

innymi słowy wstaw fotkę szukacza .

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz powinny byc nowe zdjecia.

 

Do lunetki Turist na statywie daje gratis okular mikroskopowyZeiss-a przerobiny na wejscie gniazda 1.25.-katowka jest na pryzmacie -1.25.

 

 

Jest jeden obiektyw od kamerki nadaje sie na szukacz- tez idzie gratis.

 

Mam tez szukacz od wiatrowki 4x25 -dorzuce do jakiegos szukacza.-zdjecia juz mi sie nie chce robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

- Do szukaczas 60 mm dodam -okular 20mm z zestawu Mak180-sprzedawca mowil ,ze to Plosll ale wg.mnie to odwrocny kelner <_< sam nie wiem. calosc puszcze za 120 zl.

 

- Mam na zbyciu : 2x okularki SOLIGOR 26mm 2 cale odworocny Klenner -STN B.DOBRY- 110/ZL/SZT.

 

- BARLLOW 2 CALOWY-SOLIGOR Z REDUKCJA NA 1.25 - 120 ZL.

 

-mikrofocuser projektu M.Dymek - 1.25 - 110 zl.

 

Zainteresownym przesle zdjecia.

 

Pzostale elemt.wyprzedazy oprocz statywu czeka na propozycje-puszcze prawie za kazda cene :blink: - lezy i pokrywa to kurz :Beer:

 

czystego nieba.

 

Y :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.