Skocz do zawartości

Moja półroczna twórczość


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne zdjęcia. Mnie się spodobało to z piorunem. Widok bloków na dalszym planie jest bardzo klimatyczny B)

 

Fotografia to sztuka, sztuka dostrzegania tego czego inni choć patrzą nie widzą B)

 

o dokładnie to:

 

http://www.poa.go.home.pl/fotografia/ad...es/Piorun1.jpg

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Adam pozwól, że zapytam...

 

Dlaczego fotografujesz?

O czym są trzy ostatnie fotografie, które nam pokazałeś?

 

Pytam, bo jestem ciekawy.

 

Pozdr

:Beer:

Dlaczego fotografuję? Bo lubię? ;)

Po drugie czy fotografię musza być "o czymś"? Przecież na zdjęciach można ukazywać sytuacje zupełnie przypadkowe. A co do 3 ostatnich zdjęć to:

1. Po porstu przechodziłem koło starej zabudowy najprawdopodobniej pruskiej, sądzać po specifycznych cegłach, być moze była to kiedyś jakaś wieża obserwacyjna. Trochę ciekawią mnie fortyfikacje więc musiałem to uwiecznić. Wpisz w google Festung Posen dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

2. Na zdjęciu wyróżniona jest jak widzisz obrączka. Chciałem żeby odbiorca sobie przypomniał jak ważną jest rzeczą. "Składałeś przysięge, trwaj do końca" Takbym podpisał to zdjęcie.

3. Na 3 zdjęciu widać mnie. :szczerbaty: Miałobyć trochę mroczno, zdjęcie miało również przedstawić złość i gniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego fotografuję? Bo lubię? ;)

Po drugie czy fotografię musza być "o czymś"? Przecież na zdjęciach można ukazywać sytuacje zupełnie przypadkowe. A co do 3 ostatnich zdjęć to:

1. Po porstu przechodziłem koło starej zabudowy najprawdopodobniej pruskiej, sądzać po specifycznych cegłach, być moze była to kiedyś jakaś wieża obserwacyjna. Trochę ciekawią mnie fortyfikacje więc musiałem to uwiecznić. Wpisz w google Festung Posen dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

2. Na zdjęciu wyróżniona jest jak widzisz obrączka. Chciałem żeby odbiorca sobie przypomniał jak ważną jest rzeczą. "Składałeś przysięge, trwaj do końca" Takbym podpisał to zdjęcie.

3. Na 3 zdjęciu widać mnie. :szczerbaty: Miałobyć trochę mroczno, zdjęcie miało również przedstawić złość i gniew.

 

 

To mi wystarczy dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzecie zdjęcie niczym z okładki zespołu blackmetalowego! :P

 

Hehe, Adamie - proponuję zrobić sesję zdjęciową Pawła! :) Przypominam sobie Bieszczady w 2005 roku, gdzie szanowny Pan Paweł M. został sfotografowany, gdy trzymał na rękach drobnego Przemysława R. (i nim wymachiwał!). To zdjęcie symbolizuje przyjaźń, astrobraterstwo, świt ze zmierzchem w jednym, różowe słonie, tupot białych myszek i minima R Crb w jednym! Czas na kolejne tego rodzaju! ;D

 

 

PS. Do postu Pawła poniżej - Pawle obiecuje do tego czasu dobić do 100 kg - będziesz miał czym rzucać! :)

I tyż mi się owe czasy przypominają! ;D

Edytowane przez kanarkusmaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzecie zdjęcie niczym z okładki zespołu blackmetalowego! :P

 

Hehe, Adamie - proponuję zrobić sesję zdjęciową Pawła! :) Przypominam sobie Bieszczady w 2005 roku, gdzie szanowny Pan Paweł M. został sfotografowany, gdy trzymał na rękach drobnego Przemysława R. (i nim wymachiwał!). To zdjęcie symbolizuje przyjaźń, astrobraterstwo, świt ze zmierzchem w jednym, różowe słonie, tupot białych myszek i minima R Crb w jednym! Czas na kolejne tego rodzaju! ;D

 

Przeginasz... obiecuje Ci, że jak dorwę Cię na zlocie lub w Londynie czy nawet Londku Zdroju to Ty będziesz fruwał... to dopiero będzie sesyja... zaprosimy Burzusia by fotografował... :Beer:

Sorry za offa ale czasy starej dobrej brygady mi się przypominają :zakochany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.