Skocz do zawartości

Montaż EQ5


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do sprzedania mam montaż EQ5 na stalowych nogach. Montaż kupiłem w zestawie z SW200/1000 w sierpniu 2006 roku. Rok później kupiłem EQ6 więc sprzęt używany był może 20 razy. Ostatnie 2-4 razy wisiała na nim C10N. Wymieniona była oś RA ponieważ ułamał się czpień od gałki z jednej strony w czasie transportu. Sprzę w stanie bdb. W kpl. lunetka biegunowa, napędy w obu osiach (zestaw z DO) oraz 3 przeciwwagi (2 szt. z zestawu i trzecia dokupiona). Cena jaka mnie interesuje to 1000 PLN (cena nowego zestawu w DO 1507 PLN).

Jeden z silniku ma ułamane i połamane gniazdo sterowania usterka widoczna na zdjęciu (proste w naprawie i prawie bezkosztowe).

 

 

 

Do sprzedania mam również std. wyciąg od SW200/1000 wraz z redukcją i zaślepką. Cena 60 zł.

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany zastanawiam się nad sprzedażą WO SWAN 33mm, stan idealny w kpl. jak z DO, cena 250 zł.

 

W razie zainteresowania mogę przesłać fotki poszczególnych rzeczy. Możliwy odbiór na zlocie.

 

Pzdr

Jazz

DSC02570.JPG

DSC02572.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do sprzedania mam montaż EQ5 na stalowych nogach. Montaż kupiłem w zestawie z SW200/1000 w sierpniu 2006 roku. Rok później kupiłem EQ6 więc sprzęt używany był może 20 razy. Ostatnie 2-4 razy wisiała na nim C10N. Wymieniona była oś RA ponieważ ułamał się czpień od gałki z jednej strony w czasie transportu. Sprzę w stanie bdb. W kpl. lunetka biegunowa, napędy w obu osiach (zestaw z DO) oraz 3 przeciwwagi (2 szt. z zestawu i trzecia dokupiona). Cena jaka mnie interesuje to 1000 PLN (cena nowego zestawu w DO 1507 PLN).

 

Pzdr

Jazz

 

Zapytanie na priv.

Edytowane przez szmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.