Skocz do zawartości

Jaki aku do EOS 300D


Jarek76

Rekomendowane odpowiedzi

EOS 300D Kiss digital kupiłem jakieś dwa miesiące temu,w komplecie jest akumulator Canon BP-511 7,4V 1100mAh(Li-ion).Bestia trzyma max. 30-40 fotek bez lampy i się rozładowywuje.Zdaję sobie sprawę,że bateria jest już stara i jej pojemność jest znikoma,szukałem na allegro odpowiedniego zamiennika.Jest tego multum w przeróżnych cenach oraz oferowanych pojemnościach od 1100-4900mAh,choć te 4900mAh za 40zł nie wróży nic dobrego...

Może ktoś z użytkowników EOS'ów doradzi co kupić sprawdzonego.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOS 300D Kiss digital kupiłem jakieś dwa miesiące temu,w komplecie jest akumulator Canon BP-511 7,4V 1100mAh(Li-ion).Bestia trzyma max. 30-40 fotek bez lampy i się rozładowywuje.Zdaję sobie sprawę,że bateria jest już stara i jej pojemność jest znikoma,szukałem na allegro odpowiedniego zamiennika.Jest tego multum w przeróżnych cenach oraz oferowanych pojemnościach od 1100-4900mAh,choć te 4900mAh za 40zł nie wróży nic dobrego...

Może ktoś z użytkowników EOS'ów doradzi co kupić sprawdzonego.

Dziękuję.

Masz do wyboru albo tani z allegro za 30-40 zł, miałem kilka i po roku ,dwóch padały zupełnie albo...

coś lepszego czyli np. hahnel http://www.cyfrowe.pl/aparaty/hahnel-hl-51...akumulator.html za setkę.

oczywiście najtrwalszy (z reguły) będzie orginał ale i cena dużo wyższa.

 

ps.

Te pojemności są jak powiększenia nibyteleskopów z tej samej witryny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru albo tani z allegro za 30-40 zł, miałem kilka i po roku ,dwóch padały zupełnie albo...

coś lepszego czyli np. hahnel http://www.cyfrowe.pl/aparaty/hahnel-hl-51...akumulator.html za setkę.

oczywiście najtrwalszy (z reguły) będzie orginał ale i cena dużo wyższa.

 

ps.

Te pojemności są jak powiększenia nibyteleskopów z tej samej witryny :lol:

A hanela jak długo uzytkujesz? Jest 3x droższy czyli powinien działać 3x razy dłużej, czyli mniej więcej 3-6 lat? Ja w 10D miałem jakiegoś z allegro za 30zł i nie narzekałem.

Edit:

Teraz mam 40D i nie wiem czy kupic właśnie Hahnela czy 3 no name z allegro. Przedtem byłem z nich zadowolony wiec teraz chyba też będę?

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.