Skocz do zawartości

Oddam wyciąg Newtona od Synty 10"


grztus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do oddania dwucalowy wyciąg od Synty 10", w zeszłe wakacje przeszedłem na wyciąg Crayforda i od tamtej pory stary wyciąg Newtona (użytkowany przez rok) leży nieużywany w pudełku.

Nie jest to nic specjalnego, ma też trochę luzu - trzeba by było pogrzebać w środku i pewnie coś dokręcić. Jest też przy nim jakaś redukcja na 1.25" i chyba nawet posiadam jeszcze T2/EOS (tej ostatniej nie jestem pewien).

Jeśli komuś się przyda, to proszę o kontakt. Do pokrycia ewentualne koszty wysyłki. Możliwy odbiór osobisty w Radomiu lub Warszawie.

grztus@wp.pl

(na maila odpowiem dopiero w poniedziałek, gdyż będę w weekend na wyjeździe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję powoli swojego Taurusa-hybrydę, na optykę 25-30 cm, więc taki wyciąg by się przydał zwłaszcza że ma 2". Mógłbym dopłacić dodatkowo kilka złotych + wysyłka, bo Mi bardzo, bardzo zależy. Spadłeś Mi z nieba z tą ofertą. Nawet trafiła Mi się pewna okazja na lustro 30cm, co prawda muszę je jeszcze obejzeć.

 

Komu oddasz zdecyduj sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grztus'iowi trochę tam wypomniałem co nieco w jego ogłoszeniu z Syntą 10", więc możliwe że nie będzie dla Mnie przychylny. :unsure: Ale jak mówię mogę kilka złoty dopłacić, bo potrzebuję tego elementu.

A swoją drogą to lepiej utrzymywać ze wszystkimi dobre stosunki na forum, bo nigdy nie wiadomo kiedy zbiegną się nasze interesy. Chyba muszę wziąść trochę na wstrzymanie z tymi krytycznymi uwagami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest mi on tak strasznie nie potrzebny i tak nie mam kasy na wysyłkę B) Binocooler jest twój. gregohr No cóż a jest taki zakaz? Jak jest mi coś potrzebne i ktoś oddaje to dlaczego mam odkładać Każdy czeka na okazje, a ze byłem pierwszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grztus'iowi trochę tam wypomniałem co nieco w jego ogłoszeniu z Syntą 10", więc możliwe że nie będzie dla Mnie przychylny. :unsure: Ale jak mówię mogę kilka złoty dopłacić, bo potrzebuję tego elementu.

A swoją drogą to lepiej utrzymywać ze wszystkimi dobre stosunki na forum, bo nigdy nie wiadomo kiedy zbiegną się nasze interesy. Chyba muszę wziąść trochę na wstrzymanie z tymi krytycznymi uwagami.

 

Warto by było - jak sam właśnie zauważyłeś. Nie wiem jak u ciebie ale ja wyznaje zasadę wszelkie targi na PW albo telefonicznie te 10min rozmowy za całe 4zł nie zabije.

Wiadomo wystawia ktoś sprzęt za 1000zł a w sklepie stoi 950zł można zwrócić uwagę bo ktoś może nie być świadomy że ceny spadły ale jak mu się nie pali a jego wolą jest sprzedac za 1000zł to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa.

Wtedy propozycja innej ceny na PW jak pertraktacje odrzucone to siedzimy grzecznie na tyłku i czekamy na ruch sprzedającego.

 

ps. Sprzedawałem kilka rzeczy kilka rzeczy wykonałem dla kolegów z forum i generalnie muszę powiedzieć że "kultura handlowa" na forum jest wysoka w porównaniu z np. allegro czy giełd GSM i samochodowych.

 

pzdr

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że trafiła Mi się okazja kupić całą Syntę 8", prawdopodobnie zrezygnuje z tego wyciągu na rzecz pepelito. Później planuje wykorzystać właśnie z tej Synty 8" wyciąg (crayford), lusterko wt. i część pająka do budowy Taurusa.

 

Za kilka dni będę wszystko wiedział na 100% czy biorę tę Syntę, bo chociaż planowalem coś wiekszego to chętnie bym się pobawił trochę tą Hiciorską Małą Syntą.

Edytowane przez Binocooler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.