Skocz do zawartości

Sky-Watcher 150/750 + cały komplet


Gość astrodamian27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość astrodamian27

Sprzedam Teleskop Sky-Watcher 150/750 EQ3-2, zakupiony w astrokraku,

gwarancja pozostało do Marca 2009. Teleskop zapakowany taki jaki kupiłem w kartonach orginalnie

cały komplet. Teleskop jest zadbany nie porysowany,tylko w ciągu roku był wyjmowany ze trzy razy na brak czasu do obserwacji.

Papiery + Gwarancja jest do 2009 Marzec.

Do tego napęd Sky-Watcher EQ3-2 (CG-4) jednej osi cały komplet zapakowany,

gwarancja do Marca 2009. + dobre w napędzie cztery baterie RD.

Do tego książki ''Wielki Atlas Gwiazd'' oraz ''Astronomia Przewodnik Po Wszechświecie''

 

Szkoda mi się roztawać z tym teleskopem ale cóż na to poradzić he he..

 

Zdjęcia na mojej stronie www

 

Cena za cały komplet 900zl. Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem DPD.

 

 

Sprzedaję bo już czas na zmianę Teleskop Prawo podobnie na Celestron C6 GOTO

 

Pozdrawiam.

 

Teleskop zakupiony Data: 04-04-2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27

Sprzedam Tubę Sky-Watcher 150/750 f/5 z szukaczem 6x30 + dwa okulary Super 10mm,25mm. P/s na tubę nie daję papierów z gwarancją ponieważ sprzedaje osobno montaż i na montaż zostawiam gwarancję ! ! ! Odbiór na terenie Sosnowca,Katowic,Będzina,Czeladzi,Dąbrowy Gór. Mysłowic lub wysyłka kurierem.

 

Cena 450zl.

 

Sprzedam montaż paralaktyczny EQ3-2 (CG-4) + napęd Sky-Watcher EQ3-2 jednej osi.

Na montaż i napęd pozostało gwarancji do Marzec 2009. odbiór osobisty na terenie Sosnowca,Katowic,Będzina,Czeladzi,Mysłowic lub wysyłka kurierem.

 

Cena 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27
Czy ja dobrze rozumiem, że sprzedajesz teleskop 150 mm SW, żeby kupić 6" Celestrona?

 

Panie Adamie, na razie planuję zakupić ''Celestrona 6'' chodzi z montażem z Goto,bo Celestron 8 jest droższy a na te chwile na razie mnie nie stać będzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrodamianie, pliz dozbieraj na C8"N...

Przeciez dla GOTO nie oplaca sie zamieniac swietnego Sky Watchera 6 calowego na 6" Celestrona, no niby ten Celestron ma powloki XLT... ciekaw jestem roznicy w rozdzielczosci... Jakbys jednak zmienil siekierke na kijek to napisz koniecznie jak Celestron 6"przewyzsza SW 6" - mozliwe ze jest troche lepszy...jestem ciekaw, bo ciagle sie zastanawiam ktora fima jest rzetelniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27
Astrodamianie, pliz dozbieraj na C8"N...

Przeciez dla GOTO nie oplaca sie zamieniac swietnego Sky Watchera 6 calowego na 6" Celestrona, no niby ten Celestron ma powloki XLT... ciekaw jestem roznicy w rozdzielczosci... Jakbys jednak zmienil siekierke na kijek to napisz koniecznie jak Celestron 6"przewyzsza SW 6" - mozliwe ze jest troche lepszy...jestem ciekaw, bo ciagle sie zastanawiam ktora fima jest rzetelniejsza...

 

Różnie bywa,ale też się zastanowie nad Celestron 8,bez Goto jest tańszy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27

Montaż paralaktyczny EQ3-2 + Napęd jednej osi. Gwarancja do Marca 2009

Wysyłka kurierem GLS

 

Cena 500zl.

 

28fc691c11943ddbmed.jpg

Edytowane przez astrodamian27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie chciałbym zarezerwować montaż oraz napęd. Odezwę się na PW

 

 

 

Masz cos popsute z PW więc napisałem do Ciebie przez e-mail mpodany na twojej stronie www

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27

Nie będę czekał jak klient się zastanowi czy ma kupić!

 

Nadal Aktualne. Montaż EQ3-2 + napęd jednej osi + dwie książki Wielki Atlas Gwiazd,Astronomia-Przewodnik Po Wszechświecie. Cena 500zl + koszt wysyłki kurierem GLS :D

Edytowane przez astrodamian27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę czekał jak klient się zastanowi czy ma kupić!

 

Nadal Aktualne. Montaż EQ3-2 + napęd jednej osi + dwie książki Wielki Atlas Gwiazd,Astronomia-Przewodnik Po Wszechświecie. Cena 500zl + koszt wysyłki kurierem GLS :D

 

 

pisałem ze zwalniam rezerwacje sorki... pewnie nie doszła wiadomosc :huh:

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.