Skocz do zawartości

Czy powinna pojawic sie mozliwosc kasowania?


Adam_Jesion

Wybierz opcje:  

  1. 1. Wybierz opcje:

    • Chce miec mozliwosc usuwania swoich postow!
      12
    • Wystarczy mi mozliwosc edycji wlasnych postow!
      32


Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili kazdy ma mozliwosc poprawienia (edycji) swoich postow. Czy chcecie, aby uaktywnic takze mozliwosc ich calkowitego usuwania? Funkcje te zablokowalismy, aby uniknac "dziurawienia" dyskusji i aby kazdy zastanowial sie, co pisze - nie po fakcie ;)

 

Ale oczywiscie decyzja nalezy do nas wszystkich.

 

Czas trwania - 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie powinna istnieć możliwość kasowania postów. Każdy z nas pisze z pełną świadomością treści na forum. I tak powinno być. Z drugiej zaś strony, jeśli ktoś się uprze funkcja edytowania postów wystarczy do gruntownej zmiany treści posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć co oznacza cisza wyborcza i że grozi to unieważnieniem demokratycznego wszakże głosowania 8)

 

Ps wiem! wiem! rozumiem, stosujesz taktykę typu: oskarżyciel mimochodem napomnknął o przestępczej przeszłości oskarżonego ale upomniany przez Sąd prosi aby ława przysięgłych nie brała tego pod uwagę, oj nie ładnie nie ładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat :

 

Chce miec mozliwosc usuwania postow!

 

Wystarczy mi mozliwosc edycji wlasnych postow!

 

Przy takim postawieniu ankiety to jest jawna manipulacja bo pierwsze pytanie nie precyzuje czy chodzi o posty własne czy cudze bo zabrakło słowa: "własnych postów" a drugie zakłada od ręki odpowiedź pozytywną w formie oświadczenia: "wystarczy mi" zamiast równorzędnego do pierwszego pytania tekstu: "nie chcę mieć możliwości usuwania własnych postów"

 

E chyba znowu przemęczony jestem, idę spać koledzy bo jutro z rana czeka mnie odbiór towaru z Białorusi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinna być możliwość kasowania własnych postów ale w konkretnych przypadkach:

- albo gdy nikt nie pisze w tej kwestii już jakiś czas (czas jest względny :-))

- w przypadku gdy przez niedopatrzenie jakiś temat został w dużym stopniu powielony ( np.: ktoś nie zauważył nurtu w innym dziale)

 

Pozostała kwestia tytułowania postów, przy okazji chciałbym zwrócić uwagę na niejasność w tytułach, pojawiających się w różnych miejscach na forum, np.: tytuł O!

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE ŻEŚCIE SIĘ UCZEPILI :twisted: :twisted: :twisted:

 

WIADOMO O CO CHODZI!!!

 

Ma zostać jak jest (CZYLI DRUGIE PYTANIE)

 

Czy ma być tak jak było od pół roku na "siostrzanym" i tyle (CZYLI PIERWSZE PYTANIE)

 

Kumacie pseudoLegilslatorzy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co sie z Wami dzieje. W ten sposob to zawsze wszystko bedzie zle. Janusz - chciales ankiete, teraz sie czepiasz, ze cos z nia nie tak. Na Boga... troche dobrej woli!!! Gdyby wyniki szly po twojej mysli to nie przeszkadzaloby ci pytanie. Chyba logiczne jest to, ze mowimy o wlasnych postach!!! Ankieta jest ustawiona na 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie spokojnie, przecież żartujemy sobie z McArtim i dobrze się bawimy :lol:

Podałem Ci Adamie w mailu prawidłowe pytania do ankiety ale to co z nimi zrobiłeś i jakim komentarzem poprzedziłeś to już inna kwestia, pozostaje się tylko upić z rozpaczy ale z tym poczekam do soboty bo jutro praca a nie lubię pracować na kacu :P

 

Ps. Dzięki za info o terminie jej zakończenia, chociaż tyle jest O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale, na tym właśnie polega wiekszościowa demokracja 8)

 

Ps. To nie jest kwestia mania czy nie mania racji tylko posiadania własnego zdania, jako czynny prawnik powinieneś bez problemu rozróżnić takie niuanse :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinna być możliwość kasowania własnych postów ale w konkretnych przypadkach:  

- albo gdy nikt nie pisze w tej kwestii już jakiś czas (czas jest względny :-))

- w przypadku gdy przez niedopatrzenie jakiś temat został w dużym stopniu powielony ( np.: ktoś nie zauważył nurtu w innym dziale)

 

Pozostała kwestia tytułowania postów, przy okazji chciałbym zwrócić uwagę na niejasność w tytułach, pojawiających się w różnych miejscach na forum, np.: tytuł O!

 

Pozdrawiam

 

Jacek

 

 

Masz coś do mojego tytułu?? :evil: :evil: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.