Skocz do zawartości

Celestron CG5 GT


Merak

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam montaż paralaktyczny z go-to: Celestron CG5 GT.

Nabyłem go w komplecie z OTA 8N kilka lat temu w D.O. Tubus już upłynniłem (jednak wolę refraktory).

Teraz jeździ na nim tylko ED80, bo jest trochę za słaby pod refraktor 152.

Dlatego zbywam - potrzebuję coś mocniejszego.

Stan dobry, działający, trzyma cel przez czas sesji, ale już wypadałoby zaktualizować soft, bo czasem trzeba powtarzać alignment.

Cena niewygórowana: 650zł - zapraszam.

:astro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisek w odp. na maile od zainteresowanych.

W komplecie:

- trójnóg stalowy 2"

- zasilacz sieciowy

- lunetka biegunowa.

 

Zdjęcia dodam jak wrócę do domu. Na szybko mogę dać to, które zamieściłem w recenzji Lunta sprzed ok. miesiąca - tam widać kawałek montażu tylko umieszczony na słupie własnej konstrukcji. Oryginalny trójnóg jest praktycznie jak nowy, bo nieużywany (jest b. sztywny i stabilny).

 

CG5.jpg

Edytowane przez Merak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie:

- trójnóg stalowy 2"

- zasilacz sieciowy

- lunetka biegunowa.

 

Zdjęcia dodam jak wrócę do domu.

 

U mnie, w komplecie:

- portonetka (pełna)

- auto uruchomione....

Jeżeli juz wróciłeś do domu, to dokąd mam pojechać po odbiór (mieszkam w okolicach W-wy)?

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena nie jest wygórowana. Mam ten montaż i jestem z niego bardzo zadowolony jeśli założy się na niego odpowiednia tubę (żeby nie "przeholować").

 

PS. Nie piszę tego dla zareklamowania :) Po prostu fajny sprzecik.

Edytowane przez ADFOTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprzęt zarezerwowany.

 

 

Eee... tyle czasu i ciągle tylko rezerwacje. Juz wczoraj, odpowiadając na Twoje zaproszenie (w ofercie napisałeś "zapraszam") - zadeklarowałem natychmiastowy przyjazd w celu KUPNA, a nie rezerwacji. Szkoda, że nie odpowiedziałeś, miałbyś już sprawę z głowy :-))

Pozdrawiam, Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... tyle czasu i ciągle tylko rezerwacje. Juz wczoraj, odpowiadając na Twoje zaproszenie (w ofercie napisałeś "zapraszam") - zadeklarowałem natychmiastowy przyjazd w celu KUPNA, a nie rezerwacji. Szkoda, że nie odpowiedziałeś, miałbyś już sprawę z głowy :-))

Pozdrawiam, Daniel

 

Przepraszam za OT

Panie Danielu, nie tylko Pan ma pieniądze w portwelu, ktoś był pierwszy i zarezerwował za zgodą Pana Marka.

Ja też bym kupił od ręki i odebrał osobiście, ale czekam w kolejce bo taki jest zwyczaj.

Oczywiście Pan Marek zrobi jak zechce w końcu to jego sprzęt.

Wpis można wykasować.

Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT

Panie Danielu, nie tylko Pan ma pieniądze w portwelu, ktoś był pierwszy i zarezerwował za zgodą Pana Marka.

Ja też bym kupił od ręki i odebrał osobiście, ale czekam w kolejce bo taki jest zwyczaj.

Oczywiście Pan Marek zrobi jak zechce w końcu to jego sprzęt.

Wpis można wykasować.

Pozdrawiam Arek

 

Tak, to prawda, zwłaszcza z tym portfelem...

Ale nie wszyscy sprzedający uważają, że rezerwacja, to żelazny obowiązek czekania (niekiedy - ad defecatam mortem) na decyzję kupującego. Wystarczy przeczytać w wątku "CG5GT do foto i do wizuala", taką oto wypowiedź sprzedającego:

 

Zarezerwowany (same rezerwacje mam : - ) ...ale jak ktos zdecydowany bez rezerwacji to bardzo prosze

 

aby się przekonać, że mój post miał pewne uzasadnienie.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu w imieniu Marka wypowiadać.

Ale skoro mowa o mnie, jako o kimś "kto był pierwszy", to tylko dam krótkie wyjaśnienie, żeby emocje uspokoić.

Od dwóch dni jestem dogadany z Markiem, co do kupna. W zasadzie czekam na kuriera z montażem. :dobrze:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak aktualnej informacji, ale ostatnio nie mam na to ani czasu ani głowy.

Lampka własciwie już wszystko wyjasnił za mnie - dzięki!

On jako pierwszy zarezerwował szybko sprzęt, a po krótkim czasie namysłu zdecydował się na zakup.

Tak więc wątek można uznać za zamknięty. Jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.