Skocz do zawartości

wydzielone z wątku Jodłów relacja


Ayla

Rekomendowane odpowiedzi

java script:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5; DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0)

 

Chcecie fruwać?

Skopiujcie sobie ten kod i wklejcie go do przeglądarki nie kasując strony, na której to zrobicie :) najlepiej wychodzi tam dzie są zdjęcia ;)

tam gdzie się wpisuje to htttp www itd.

i wciśnijcie enter

miłej zabawy :D

 

Ps. pomiędzy wyrazami java i script jest spacja, nie powinno jej tam być. Próbowałam poprawić ale nie udaje mi się, hmm nie wiem dlaczego.

Edytowane przez Ayla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

java script:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5; DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0)

 

Chcecie fruwać?

Skopiujcie sobie ten kod i wklejcie go do przeglądarki nie kasując strony, na której to zrobicie :) najlepiej wychodzi tam dzie są zdjęcia ;)

tam gdzie się wpisuje to htttp www itd.

i wciśnijcie enter

miłej zabawy :D

 

Ps. pomiędzy wyrazami java i script jest spacja, nie powinno jej tam być. Próbowałam poprawić ale nie udaje mi się, hmm nie wiem dlaczego.

A co to ma wspólnego ze zlotem ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego ze zlotem ? :blink:

Tylko to, że ciekawie wyglądają latające fotki, i my na nich ;) ... ale widzę, że to zbyt poważny wątek, żeby tak się bawić - przepraszam jeśli aż tak zaśmieciłam forum...

Jeszcze tylko 4 minusiki i po kłopocie ;). Poza tym jako moderator sam możesz usunąć mój post zamiast go powielać ;)

 

Całkiem poważnie pozdrawiam: )

 

niezdyscyplinowana Ayla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dziś internet natknąłem się na następującą stronę:

 

http://www.rss.uni.wroc.pl/indexpl.php?sec...a&post=1590

 

Wygląda na to, że całkiem blisko (z puntu widzenia Gdańska <_<) odbywała się inna impreza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"25 września 2008 r.

 

Jutro do schroniska "Orle" zjadą miłośnicy astronomii z całej Polski. Oprócz obserwacji Słońca w dzień i nieba nocą przewidziano wykłady popularnonaukowe, które poprowadzą astronomowie z Uniwersytetu Wrocławskiego. Spotkanie potrwa do niedzieli 28 września, a w poniedziałek rozpoczną się astronomiczne warsztaty dla licealistów.

 

- To trzecie ogólnopolskie spotkanie amatorów astronomii, które organizujemy wraz z Tomaszem L. Czarneckim, twórcą m.in. portalu www.skyparty.eu i gliwickim oddziałem Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii - mówi dr Tomasz Mrozek z Instytutu Astronomicznego UWr. Pierwsze spotkanie we wrześniu 2006 roku odbyło się w Zieleńcu, a od 2007 roku bazą astronomów stała się [u]stacja turystyczna "Orle" w Górach Izerskich." [/u]

 

"Z punktu widzenia Gdańska", Orle, o którym mowa, leży na południu Polski.

W woj. pomorskim jest również miejscowość o tej samej nazwie, ale nie o niej mowa w tym ogłoszeniu, niestety. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z punktu widzenia Gdańska", Orle, o którym mowa, leży na południu Polski.

W woj. pomorskim jest również miejscowość o tej samej nazwie, ale nie o niej mowa w tym ogłoszeniu, niestety. :unsure:

 

Chodziło mi o to, że jak ktoś patrzy z Gdańska, to Orle i Jodłów są o rzut beretem od siebie. Z kolei jakby trzeba się było po całej nocy obserwacji wybrać na wycieczkę, to tak blisko już by się nie wydawało...

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zaglądam na moje ulubione forum i co widzą moje piękne oczy? otóż nie wiedząc nic o tym (amnezja czy cóś) założyłam temat ;) jestem jego autorem ... relacja?? wow! ;)

 

hm, nie prościej byłoby usunąć mój post?? no tak, wiem, jesteście tacy rycerscy, że w swej wspaniałomyślności pozwalacie pisać wszystkim, wszystko (??) <_<

 

....tym niemniej bawicie się w nauczycieli, przyznając plusy i minusy... oceniacie?? :blink:

rozumiem troskę o poziom forum, ok. ale te plusiki i minusiki ;) ... no tak, większa to frajda niż usunięcie postu, fakt.

Miłej zabawy! :rolleyes:

 

ps. hmm, znów nie na temat?, chyba nie, wszak on je mój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayla usunąć? tak szczerze to nie, bo kliknięć tyle samo ;)

ale już poważniej, to po prostu od października mamy moderację społeczną, o czym znajdziesz tu: http://astro-forum.org/Forum/index.php?aut...p;showentry=242

w skrócie to już nie tylko "widzimisię" moderatorów czy adminów, a nas wszystkich jako użytkowników

bo nie sądzę, że napisałaś to tylko po to, żeby ktoś z nas to skasował, a że nijak się miało do wątku, w którym to napisałaś, stąd decyzja o wydzieleniu tego do odrębnego topica, a że automatycznie zostałaś autorem takiego wydzielonego wątku, po prostu nie da się inaczej, a to czy ten wątek zostanie usunięty, potrzeba jeszcze czterech głosów, bo jeden już jest, ale racz zauważyć, że o ile technicznie usunąć czyjś wątek czy post to fraszka, natomiast moralnie to już czasem bywa niemała walka wewnętrzna ;)

 

ale czy to można traktować jak zabawę? mam nadzieję, że raczej nią nie jest

a że nauką? o tu miejmy nadzieję że jakąś napewno, że jest taką próbą stworzenia odpowiedzialności nie tylko swoje słowa, ale generalnie również współodpowiedzialności za zawartość całego forum

 

wystarczyłoby tylko założyć nowy wątek np. p.t. "fajny sposób na wyświetlanie zawartości stron www" albo coś w tym stylu i nie byłoby tego całego zamieszania, mam nadzieję :)

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie mam zbyt wiele czasu dlatego krótko:

tak czy siak lubicie to... niech będzie ;)

"Panie ofiaruj każdemu z nas, czego mu w życiu brak - mędrcowi darować głowę racz, tchórzowi dać konia chciej, sypnij grosz szczęściarzom..."

 

ale czy to można traktować jak zabawę? mam nadzieję, że raczej nią nie jest

a że nauką? o tu miejmy nadzieję że jakąś napewno, że jest taką próbą stworzenia odpowiedzialności nie tylko swoje słowa, ale generalnie również współodpowiedzialności za zawartość całego forum

hm, powinnam przyjąć z pokorą ... nie sądziłam, że popełniłam aż takie przestępstwo forumowe, ok. poddaję się resocjalizacji.

 

Chętnie bym zminusował 3 post Ayli w tym watku(nie Ayle),ale teraz to już chyba bez sensu,bo pozostaną wszystkie następne nasze wypowiedzi ,a wtedy będa one bezsensowne

i przecie ja cały czas o tym... patrzcie ile poszło bezsensownych postów (i kolejny mój ;)) - nie lepiej było na początku usunąć mój z informacją na PW, że nie był w temacie zamiast powielać go i zakładać ekstra dla niego ten bezsensowny wątek??

Wiem, może się wygłupiłam ale, że koniecznie będziecie chcieli mnie tym ośmieszyć a później oceniać, uczyć i moralizować ... nie sądziłam.

Chociaż powinnam się tego spodziewać, sporo tu osób bardzo wymownie wytyka błędy np. w pisowni innym, po chwili robiąc gorsze ;)

 

Pozdrówka chłopoki! :)

Ps. wiecie co się robi z takimi przestępcami "forumowymi" ;) ban i po sprawie . Więc lecę jeszcze szybko wkleić w odpowiednim temacie coś (w moim mniemaniu) dobrego na relaks. Po co się szarpać, szkoda życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.