Skocz do zawartości

Sprzedam mikroskop Researcher BINO


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ przez trochę czasu pobawiłem się nową zabawką więc wystawiam ją na sprzedaż.

Ale również zasmakowałem w nowym sporcie tj. strzelectwie pneumatycznym, tak więc kasa za mikroskop pójdzie na ten sport :D

 

 

Sprzedam mikroskop Researcher BINO używany przez około 4-5 miesięcy w stanie bdb.

 

W zestawie:

- mikroskop

- obiektywy achromatyczne 4x / 10x / 40x / 100x

- okulary WF 10x - 2szt.

- oświetlenie halogenowe

- głowica dwu okularowa

- kondensor 2 soczewkowy

- stolik krzyżowy

- iluminator oświetlenia dolnego

- płynna regulacja natężenia oświetlenia

- zintegrowany zasilacz oświetlenia

- pudełko

- instrukcja (jak znajdę, ale powinna gdzieś być)

- dodatkowa żarówka

 

Dodatkowo do mikroskopu dorzucam:

- kondensor ciemnego pola

- foto adapter do lustrzanki (bez przejściówki EOS/M42)

- szkiełka podstawowe i nakrywkowe

 

Przedstawiony na zdjęciu kondensor pochodzi z zestawu (w mikroskopie jest już założony kondensor ciemnego pola)

 

Cena za całość - 1000 PLN (w sklepie wychodzi jakieś 1200, a jak ładnie się uśmiechnę do sprzedawcy to 1150)

 

PS. Aukcję wystawiłem również na Allegro - nie podaję linka - jak ktoś chce to znajdzie (cena jest taka sama)

gg 1859202 priv k_zb@go2.pl

mik_3.jpg

mik_1.jpg

mik_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość zamiany mikroskopu na:

- butla na powietrze stalowa 6L 300 bar (oczywiście zalegalizowana) - w sklepie arobron tak butla kosztuje około 1000 pln

 

ewentualne dopłaty, czy niedopłaty na priv, ewentualnie gg

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, a z czego chcesz strzelać ? Z długolufowej czy krótkiej ?

Na razie mam pistolet treningowy Gamo Compact (dla mnie styka, za rozsądne pieniądze) do kompletu chce kupić albo PCP AA S400 (droższa opcja) albo TX200 MK3 z dolnym naciągiem - chcę się pobawić rekreacyjnie w HFT. I dlatego siedzę teraz na http://e-tawerna.pl/ - nawet już raz postrzelałem :D - fajna zabawa http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=4581 (str 4).

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne opcje:

- sam mikroskop bez dodatków (kondensor ciemnego pola + foto adapter) - 800 PLN

- kondensor ciemnego pola + foto adapter - 250 PLN - nie sprzedaję jeśli nie pójdzie mikroskop jako pierwszy

 

priv, k_zb@go2.pl, gg 1859202

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli podam duuużo niższą cenę, np. 100 zł, to czy nadal będzie aktualne. Wiem, że to może kpina, ale jestem biednym studentem, któremu pożądny mikroskop poprostu się przyda. Cena jaką proponuję, jak mniemam, nie jest zadowalająca, ale może "jak się ładnie uśmiechnę" to może przejdzie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podam duuużo niższą cenę, np. 100 zł, to czy nadal będzie aktualne. Wiem, że to może kpina, ale jestem biednym studentem, któremu pożądny mikroskop poprostu się przyda. Cena jaką proponuję, jak mniemam, nie jest zadowalająca, ale może "jak się ładnie uśmiechnę" to może przejdzie? Pozdrawiam.

 

Uważam, że taką prośbę mogłeś przesłać na PW. Przy czym proponowanie 100 zł za taki instrument to rzeczywiście ...

 

Sam byłem studentem i wiem, że chcieć, to móc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 140 zl można kupić używany mikroskop mono okularowy na Allegro co w przypadku ograniczonych możliwości wydatków jest chyba bardziej celujące niż propozycja tu zawarta. :D

 

Plastykowa nowa zabawka/mikroskop/ prawie w każdym sklepie -waha sie cenowo w granicach 70-120 zl a wiec proponowanie 100 zl za takiej klasy sprzęt jest chyba zgoła nieporozumieniem i brakiem taktu.

Równie dobrze można by uderzyć z takim tekstem do mikroskopów Zeiss za paręnaście tys. zl i licząc ze może sie ktoś zgodzi.

 

sorki za off .

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.